Letní dětský airsoftový tábor 2022 - I. turnus

Přihlaste své dítě na nejzajímavější airsoftový tábor s vojenským výcvikem do VOJENSKÉ AKADEMIE Klubu 112 - výcvik střelby, taktiky, doprovodný program - výcvik taktické první pomoci - T5P, taktika boje v budovách - CQB, ukázky profesionálů z oboru, zbraně na výcvik k zapůjčení. Airsoftový tábor má k dispozici vlastní střelnici s více jak 6000m2 plné terčů, překážek a zástěn k výcviku. Budujeme také vlastní opičí dráhu a workout hřiště (2022) pro zlepšení fyzických dovedností našich hráčů.
Program tábora je inspirovaný přístupem profesionálních bojových jednotek z celého světa, včetně lodního zvonu po vzoru SEALs.

Tábor nabízí: zajímavé vybavení, program, přístup. Vše je výjimečné! :) Každé dítě naučíme hrát Airsoft!

Airsoft a airsoftové hry

Kvalitní střelecký výcvik

Akademie si zakladá na zvládnutí střeleckých technik a bezpečného zacházení s různými střelnými zbraněmi.

Airsoft a airsoftové hry

Rozmanité airsoftové akce

Každodenní airsoftové hry a akce jsou na denním pořádku včetně her jako přepady, léčky, průniky i záchrana rukojmí a ochrana V.I.P osob.

Airsoft a airsoftové hry

Bohatý doprovodný program

V průběhu akademie čeká na hráče mnoho dalšího doprovodného programu od ukázek a nácviků s profesinály nebo odborné přednášky.

Jsme VOJENSKÁ AKADEMIE - airsoft tábor, který hráče opravdu něco naučí

Airsoft program tábora
Taktický výcvik na střelnici
Taktický výcvik ve skupině
Taktický výcvik na střelnici
Střelecký program na Airsoft střelnici
Program: střelecký výcvik

Staň se průzkumníkem a bojovníkem bandarijské armády - absolvuj výcvik, který jinde nenajdeš!

Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Výcvik střeleckých dovedností na střelnici
Naši airsoftáci LDT 2020
Z výcviku Airsoft vojáků
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Ukázka taktiky PČR pro oddíl Airsoft vojáci
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Oddíl Airsoft vojáci
Z airsoftové hry na táboře
Výcvik CLS na Vojenské akademii
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Výcvik airsoft vojáků

Airsoftový tábor naše hráče skutečně baví - airsoftu se na táborech věnujeme od roku 2008. 

Přihlaste své dítě včas. Vyplňte On-line přihlášku na airsoftový tábor Klubu 112.

V programu hráči airsoftu na našem táboře zažijí:

Připravujeme fotogalerii výcvikových prostor!

Výcvikové prostory jako střelnici a taktickou střelnici - klasickou taktickou uličku, budujeme a rozšiřujeme od jara 2020. V průběhu realizace budeme samozřejmě zpracovávat i fotodokumentaci. Naši Airsoft vojáci se mají rozhodně na co těšit. Takové výcvikové prostory nemá pro vojenský a policejní výcvik k dispozici pravděpodobně žádný airsoftový tábor.

Výcvikový CQB baráček - taktika
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Střelnice slouží i pro vzduchovky
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Organizace výcviku střelby
Ukázka práce Policie v CQB baráčku

Instruktoři střelby, taktiky, odborníci na zbraně a munici - naše V.I.P. návštěvy

Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře

Jedním z odborných instruktorů na I. turnusu je i Petr Reif. Polda, který měl tu výjimečnou příležitost trénovat i s příslušníky SWAT L.A.P.D. Petr souhlasil, že na jeden den přijede a postará se o střeleckou a taktickou přípravu našich hráčů. Další naší návštěvou je JUDr. Karel Koubík - soudní znalec v oboru zbraně a munice, bývalý pyrotechnik OKTE PČR.

Ale tento tábor není jen o Airsoftu ...

Tento turnus je také o bojových sportech, taktické první pomoci, dovednostech přežití, disciplíně a kázni. Nedávejte nám však své děti na převýchovu. Na to je tento turnus opravdu krátký. Raději s námi pošlete dítě s vážným zájmem o Airsoft a práci v bezpečnostních a ozbrojených složkách, o taktiku, zbraně a pod.

HV/HB - Jan Borůvka, hlavní vedoucí tábora Klubu 112 Přihlaš se o svůj povolávací rozkaz na airsoftový tábor s vojenským výcvikem

Samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem mám v hlavě déle jak 10 let. Nejsme skupinka rádoby modelek v maskáčích. Ozbrojenými a bezpečnostními složkámi žijeme a máme za sebou roky služby v nich. A proto: "Přihlaš se na náš vojenský airsoftový tábor a vyčkej si na povolávací rozkaz."
Dostav se k odvodu a absolvuj výcvik v S.T.S. (Speciální Táborové Síly), který jinde nenajdeš! Za jeden týden z tebe uděláme chlapa a pokud se přihlásí také dívky, uděláme chlapy i z nich :) Získej kvalitní návyky hned na začátku! Na tento vojenský tábor s airsoftem, výcvikem přežití, taktickou první pomocí a dalším bohatým doprovodným programem nikdy nezapomeneš a nové zkušenosti tě budou provázet celý život! 
Těším se na vás,
Honza Borůvka, hlavas aneb HV/HB

Osobní doporučení šéfa výcviku R. P.

Všechny věci pod značkou Klub 112 mají hlavu a patu. V roce 2020 jsem se o tom přesvědčil jako vedoucí airsoft oddílu a proto jsem rád, že se tento tábor vydává i cestou samostatného airsoftového tábora. Výborné výcvikové prostředí a kvalitní zázemí nám zajistí, že všichni kteří se zúčastní našeho výcviku odjedou i za pár dnů bohatší o nové dovednosti a zkušenosti. Z kropičů vychováme myslící příslušníky S.T.S., kteří se pak blejsknou při hrách v "civilu" a ty starší třeba nakopneme ke kariéře v ozbrojených složkách. Tento airsoftový tábor mohu jen a jen doporučit. Však sami uvidíte!

Povinná výbava hráče/dítěte na airsoftový tábor

Je pravda, že část vybavení můžeme hráčům/dětem půjčit, ale i tak se počítá s tím, že většina dětí má alespoň základní vybavení. V tomto základu je povinně:

Nepovinná kompletní výbava hráče/dítěte na airsoftový tábor

Aby si hráč/dítě náš airsoftový tábor plně užilo, je praktické mít kompletní výbavu. Toto berte jako inspiraci a ne pokyn co hned máte jít nakoupit.

Nevíte si rady? Přečtěte si náš článek: Jak vybrat vhodné airsoftové vybavení pro hráče/dítě na tábor.

Základní informace - I. turnus letního dětského tábora 2022 Klubu 112

Připravujeme super tajnou pecku. Je možné objednat upomínkové předměty s vojenskou tématickou VOJENSKÉ AKADEMIE, které získají jen na našem táboře a přivezou si je zpět. Věříme, že tento krok uvítáte :) Máte-li zájem, zaškrtněte v přihlášce odpovídající políčko.

On-line deník z letního dětského tábora

Jak probíhá výcvik? Co se hráči nového naučili? Co už umí nebo naopak, co se ještě musí naučit? Co jíme a jaké máme počasí? To vše se dozvíte v našem on-line táborovém deníku. V sezóně 2022 bychom už náš On-line deník skutečně chtěli rozjet :)

I. turnus 2022 - 1. 7. - 9. 7. 2022 - on-line deník z VOJENSKÉ AKADEMIE

Airsoft tábor VOJENSKÁ AKADEMIE 2022

1. 7. 2022 - Den první

Den první je ve znamení zahájení tábora, příjezdu, rozdělení do oddílů, fyzických prověrek, ubytování a také prvních výcviků.

Airsoft tábor VOJENSKÁ AKADEMIE 2022

2. 7. 2022 - Den druhý

Vše o zbraních a základní střelecký výcvik.

Airsoft tábor VOJENSKÁ AKADEMIE 2022

3. 7. 2022 - Den třetí

L-O-V-E-C! Základy taktiky a prohlubování získaných dovedností.

Airsoft tábor VOJENSKÁ AKADEMIE 2022

4. 7. 2022 - Den čtvrtý

ZKOUŠKA OHNĚM - první bojové zážitky, ověření dovedností, bojové kázně a spolupráce.

Airsoft tábor VOJENSKÁ AKADEMIE 2022

5. 7. 2022 - Den pátý

Airsoft tábor VOJENSKÁ AKADEMIE 2022

6. 7. 2022 - Den šestý

Airsoft tábor VOJENSKÁ AKADEMIE 2022

7. 7. 2022 - Den sedmý

Airsoft tábor VOJENSKÁ AKADEMIE 2022

8. 7. 2022 - Den osmý

Airsoft tábor VOJENSKÁ AKADEMIE 2022

9. 7. 2022 - Den devátý

Důležité informace, podklady a instrukce


Informace k zahájení tábora

Autobusová doprava - prezentace dětí: 1. 7. 2022: 13:30 - Mapa prezentace a stání autobusu
Plánovaný příjezd Individuální dopravou: 1. 7. 2022: 16:00 - 17:00 - Adresa tábora - Výcvikové základny

Informace k ukončení tábora

Autobusová doprava - příjezd do Prahy na stejné místo jako prezentace dětí: 9. 7. 2022 - 17:00
Plánovaný odjezd Individuální dopravou: 9. 7. 2022: 15:00 - 16:00
Důležité sděleníLékařské posudky obdržíte společně se zbytky předaných léků atd.. V obálce může být ještě Zdravotní záznam z průběhu tábora a to v případě, že naše/vaše dítě bude na táboře v péči táborového zdravotníka (zakreslená klíšťata, naměřené zvýšené teploty, dieta, doporučení atd.).
Potřebujete potvrdit účast pro zaměstnavatele nebo pojišťovnu? Stáhněte si naše potvrzení: Potvrzení přihlášení, úhradě a účasti na LDT Klubu 112, vyplňte si ho a my vám ho při přebírání dítěte na místě potvrdíme.


Nehodí se vám termín tábora? Vyberte si z naší nabídky jiný, dokud jsou volná místa!


V roce 2020 i 2021 jsme si vyzkoušeli, a to díky pořízení vlastního tábořiště, samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem. Ačkoliv jsme do programu začlenili i policejní taktiku, od samého začátku bylo znát, že se jedná o vojenský tábor se vším všudy včetně kázně. Hráči airsoftu, tj. naše děti se každý den věnovaly výcviku potřebných dovedností. V programu byly i noční přepady a pronásledování záškodníka, který se vloupal do muničního skladu. Děti se pečlivě připravovaly na poslední největší bitvu, tj. na bitvu o večeři. Proti početní převaze dětí stálo celkem 5 ozbrojených diverzantů, kteří hájili "ukradené" salámy a chleby ke druhé večeři :) To byla poslední prověrka získaných dovedností. Pro nás pět to bylo poměrně těžké ... děti ušly obrovský kus cesty a z airsoftu, střelby a příbuzných oborů se naučily toho opravdu hodně. Náš airsoftový tábor není žádný "ťuťuňuňu" rádoby tábor, kde se hodí pytlík kuliček a nechají se děti bez dozoru. Také nejsme airsoftový tábor, kde se dětem dá něco zadarmo ... vše si musí vydřít (s ohledem na možnosti přihlášených samozřejmě) nebo kde by se dětem promíjely taktické chyby ve stylu "to nevadí, vojáčku". K našim hráčům přistupujeme jako k vojákům a musíme říci, že to děti neskutečně baví :) Vše fér. Vše poctivě. Takže zvaž své možnosti, zájem a přidej se k nám .. a zažiješ atraktivní tábor a naučíš se mnoho nového ...

Další informace na: www.vojenskaakademie.cz 
www.armymarket.cz (doporučujeme tento e-shop - pro slevu 15% si prosím volejte, předáme slevový kód)


 

Letní dětské tábory - Klub 112 na Firmy.cz


Náhodné fotografie z webu Letní dětské tábory Klubu 112

Benjamínci - oddíl pro nejmenší děti tábora
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Nejlepší táborové diskotéky
Taneční vystoupení Nej holek
Základ pro bramborový guláš
Ukázka dravců a soviček

Poslední volná místa

Naše letní dětské tábory v táborové sezóně 2023 nabízejí poslední volná místa. I. turnus obsazen. III. a IV turnus téměř obsazen. Největší výběr nabízí II. turnus. Kdo má zájem o náš letní dětský tábor, nesmí už zaváhat :)

přečíst celé

Vedoucí oddílů na táboře

Pro naše tábory hledáme poslední dva nebo dvě vedoucí oddílu a jsme jinak komplet :) Kdopak rozšíří řady našich veselých, vtipných, pohodových a zároveň zodpovědných vedoucích? :)

přečíst celé

Akce na poslední volná místa!

Pro poslední přihlášení děti jsme připravili akci a slevičku :) Kdo má tedy ještě zájem o letní dětský tábor Klubu 112 v roce 2023, může tak stihnout poslední volná místa a ještě mít slevu :)

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?