https://www.high-endrolex.com/27
Letní dětský tábor 2024 - III. turnus - klasický sportovní dětský tábor
https://www.high-endrolex.com/27

Letní dětský tábor 2024 - III. turnus - klasický sportovní dětský tábor

https://www.high-endrolex.com/27

Zveme vás na 33. letní dětský tábor Klubu 112, který je určen aktivním dětem ve věku 6 - 15 let, které mají zájem o víc než jen mobilní telefon nebo tablet. Náš II. turnus je klasický letní dětský tábor se zaměřením na tábornické dovednosti, kolektivní zábavu, sport a výtvarné vyrábění a kreativní činnosti.

PLÁNOVANÝ PROGRAM

Letní dětský tábor s nadupaným programem, který když stíháme, jsme rádi, protože rádi bychom stihli úplně vše, co jsme naplánovali, vymysleli a připravili. Mezi naši klasiku patří: celodenní výlet, rozdělávání ohně, vaření na ohni a Souboj v kotlíku, táborové živnosti, táborová pouť s překvapením, obchůdek u mlsouna s popcornem a čokoládovou fontánou, různé tématické workshopy, společný táborák, nocování pod širákem a základy kempování, základy lanové techniky, lesní kino (dovolí-li počasí venkovní promítání), šifrování, střelba z luků a kuší, diskotéky, topografie a práce s mapou a buzolami, přesná střelba ze vzduchovek, batikování, zážitková střelba z airsoft zbraní, výroba dárku pro maminku, noční hlídky a také noční bojovka, služby v jídelně a pomoc v kuchyni, rozmanitá a napínavá celotáborová hra, hledání talentů a Miss, různé návštěvy ...
a mnoho dalšího, co se dá jen vměstnat do 14 dnů! 

Na tento turnus se již přihlásilo 60 dětí z celkové kapacity 70 účastníků zájezdu. Pro aktuální přehled pokračujte na Přehled volné kapacity.

Kdopak se na vás těší?

Jako dospěláci III. turnusu na letním dětském táboře opět budou Terka, David, Adélka, Jirka, Eliška, Tomato, Niky, Natálka, Locika, Tínka, Patrik, Danča, HVHB a další ... které dobře znáte.

Adélka
David, Terka a HVHB
Terka Šikulka


Základní informace - III. turnus Klubu 112


DŮLEŽITÉ INFORMACE, PODKLADY A INSTRUKCE


INFORMACE K ZAHÁJENÍ TÁBORA

Autobusová doprava - prezentace dětí zahájena: 28. 7. 2024: 13:30, odjezd autobusu: 14:00 - Praha 13, Stodulky, točna pro autobusy, Oistrachova, Mukařovského - POZOR: platí zákaz vjezdu mimo autobusy - zaparkujte na nedalekém parkovišti nebo ulici. V okolí jsou všímaví a životem znudění spoluobčané :)
Individuální doprava (vlastní doprava): plánovaný příjezd a prezentace dětí v Bandárii: 28. 7. 2024: 16:00 - 17:00 - Adresa Bandárie
Více informací k zahájení, příjezdu a nástupu na pobyt: Informace k odjezdu

INFORMACE K UKONČENÍ TÁBORA

Plánovaný odjezd na konci tábora individuální (vlastní) dopravou: 10. 8. 2024 - 15:00 - 16:00
Autobusová doprava - příjezd do Prahy na stejné místo jako prezentace dětí v den nástupu na tábor: 10. 8. 2024 - 17:30 - 17:45


Nehodí se vám termín tábora? Vyberte si z naší nabídky jiný, dokud jsou volná místa!


NÁHODNÉ FOTOGRAFIE Z WEBU LETNÍ-DĚTSKÉ-TÁBORY.CZ

Team CTH v batikovaných trickách
Jedna z nejlepších lukostřelkyň
Výtvarný program oddílu Šikulové
Báječná kouzelnice Kelly a její božské vystoupení
Porota Souboje v kotlíku
Zmrzlinka ke svačině na ochlazení

Poslední volná místa

Zde je prosím orientační přehled volných míst na letní dětské tábory 2024. I. turnus: 2 pro kluky, 1 pro holku II. turnus: cca. 15 volných míst III. turnus: cca. 10 volných míst IV. turnus: cca. 3 pro kluky, 1 pro holku

přečíst celé

Letní dětské tábory 2024

Táborová sezóna 2024 je v plném proudu a my už máme poslední volná místa, a proto pokud chcete s námi jet na letní dětský tábor v roce 2024, je na čase vložit přihlášku. Nezaváhejte. Volná místa brzy nebudou!

přečíst celé

Hledáme 4 dospěláky

Pro letní dětský tábor 2024 hledáme celkem 4 dospěláky, a to do pozic: Vedoucí oddílu. Praktikanty máme. Dále by se nám hodil jeden táborový kuchař, ale prosím takový, který opravdu ví co dělá! :) Dejte nám o sobě vědět a pojeďte s námi na letní dětský tábor v roce 2024.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?