Letní dětský tábor 2024 - III. turnus: 28. 7. - 10. 8. 2024

ÚVOD - LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY - NABÍDKA TURNUSŮ - III. TURNUS 2024 - ON-LINE PŘIHLÁŠKA 


Zveme vás na 33. letní dětský tábor Klubu 112, který je určen aktivním dětem ve věku 6 - 15 let, které mají zájem o víc než jen mobilní telefon nebo tablet. Náš II. turnus je klasický letní dětský tábor se zaměřením na tábornické dovednosti, kolektivní zábavu, sport a výtvarné vyrábění a kreativní činnosti.

PLÁNOVANÝ PROGRAM

Letní dětský tábor s nadupaným programem, který když stíháme, jsme rádi, protože rádi bychom stihli úplně vše, co jsme naplánovali, vymysleli a připravili. Mezi naši klasiku patří: celodenní výlet, rozdělávání ohně, vaření na ohni a Souboj v kotlíku, táborové živnosti, táborová pouť s překvapením, obchůdek u mlsouna s popcornem a čokoládovou fontánou, různé tématické workshopy, společný táborák, nocování pod širákem a základy kempování, základy lanové techniky, lesní kino (dovolí-li počasí venkovní promítání), šifrování, střelba z luků a kuší, diskotéky, topografie a práce s mapou a buzolami, přesná střelba ze vzduchovek, batikování, zážitková střelba z airsoft zbraní, výroba dárku pro maminku, noční hlídky a také noční bojovka, služby v jídelně a pomoc v kuchyni, rozmanitá a napínavá celotáborová hra, hledání talentů a Miss, různé návštěvy ...
a mnoho dalšího, co se dá jen vměstnat do 14 dnů! 

Na tento turnus se již přihlásilo 60 dětí z celkové kapacity 70 účastníků zájezdu. Pro aktuální přehled pokračujte na Přehled volné kapacity.

Kdopak se na vás těší?

Jako dospěláci III. turnusu na letním dětském táboře opět budou Terka, David, Tomato, Natálka, Locika, Tínka, Danča, HVHB a další ... které dobře znáte.


Základní informace - III. turnus Klubu 112

 • Termín: 28. 7. - 10. 8. 2024
 • Speciální host: kouzelník a iluzionista xx xx, při 100 % obsazenosti tábora další host - populární Tokhi
 • Celodenní výlet: koupaliště Blatná a zámek Blatná s krmením daňků z ruky
 • Celotáborová hra: Únikovka Záhada v Klíčově - hra inspirovaná populárním fantasy seriálem Zámek & klíč
 • Kapacita: max. 70 dětí v 6 oddílech
 • Ubytování: klasické táborové chatičky
 • Místo: Bandárie u obce Bělčice, okr. Strakonice, Jihočeský kraj, cca. 70 km z Prahy
  • Vybavení Bandárie: vytápěná zděná hlavní budova s jídelnou, čisté táborové chatky, nové sprchy a toalety, vlastní úpravna pitné vody splňující přísné hygienické normy pro děti, hygienické zázemi pro osobní hygienu s automatickými dávkovači (jako v hotelu), parková úprava areálu, 4 ohniště, letní kino, airsoftová střelnice, vzduchovková střelnice, lukostřelnice, boulder stěna, workoutové hřiště, opičí stěna.
 • Věk: 6 - 15 let
 • Cena: jen 7.400 Kč - Nyní jen 6.400 Kč na poslední volná místa za 13 nocí, 14 dnů, 5x denně domáci strava, pitný režim 24/7, ubytování, kvalitní program , péče vedoucích, instruktorů, zdravotníka atd.
 • >>>>>> On-line přihláška na letní dětský tábor 2024.

DŮLEŽITÉ INFORMACE, PODKLADY A INSTRUKCE


INFORMACE K ZAHÁJENÍ TÁBORA

Autobusová doprava - prezentace dětí zahájena: 28. 7. 2024: 13:30, odjezd autobusu: 14:00 - Praha 13, Stodulky, točna pro autobusy, Oistrachova, Mukařovského - POZOR: platí zákaz vjezdu mimo autobusy - zaparkujte na nedalekém parkovišti nebo ulici. V okolí jsou všímaví a životem znudění spoluobčané :)
Individuální doprava (vlastní doprava): plánovaný příjezd a prezentace dětí v Bandárii: 28. 7. 2024: 16:00 - 17:00 - Adresa Bandárie
Více informací k zahájení, příjezdu a nástupu na pobyt: Informace k odjezdu

INFORMACE K UKONČENÍ TÁBORA

Plánovaný odjezd na konci tábora individuální (vlastní) dopravou: 10. 8. 2024 - 15:00 - 16:00
Autobusová doprava - příjezd do Prahy na stejné místo jako prezentace dětí v den nástupu na tábor: 10. 8. 2024 - 17:30 - 17:45


Už stačí jen a my se vám co nejdřív ozveme

Novinky z tábora

Naši partneři

Autobusy pro naše letní dětské tábory Airsoftové vybavení pro naše airsoft tábory