Cena a platební podmínky - jak zaplatit za tábor

Jistě Vás zajímá, kolik budou letní dětské tábory 2024 Klubu 112 stát. A proto ...

Cena za letní dětský tábor 2024 a možnosti plateb

Standardní platební podmínky

Snažíme se, aby cena za náš letní dětský tábor byla s ohledem na plánovaný program co možná nejnižší:

Bez uhrazení rezervační zálohy není dítě řádně přihlášené (jen po uhrazení zálohy nebo samozřejmě celé ceny tábora se s dítětem počítá) - neplatí pro úhradu zaměstnavatele přes FKSP.
Platby párujeme jednou měsíčně, tj. zpětně na začátku dalšího měsíce.

Platební podmínky když tábor hradí zaměstnavatel

Samozřejmě máte možnost uhradit celý pobyt naráz nebo prostřednictvím faktury zaměstnavateli, např. přes FKSP (tehdy se posouvá datum splatnosti). O této variantě nás informujte tím, že v přihlášce zaškrtnete "Přispívá zaměstnavatel - Potřebuji fakturu". My pak i víme, že nemáme očekávat platbu zálohy a zároveń vám neposíláme upomínky. Tedy v případě, že s námi prokomunikujete podklady k vystavení faktury.

Individuální dohody: posunutí plateb, rozdělení plateb, splátkový kalendář atd.

Jsme samozřejmě otevření individuálním dohodám, ale ty je zapotřebí prokomunikovat hned na začátku a ne až Vás budeme uhánět upomínkami :) Jste maminka tzv. samoživitelka? Je to na vás najednou moc peněz. Nemějte obavy se ozvat. Vše děláme pro děti takže rádi pomůžeme a vyjdeme vstříc.

Co je v ceně?

Ti, co byli s námi v roce 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009 atd. ví, že náš tábor tuto cenu má. Pestrý a rozmanitý program, spousta zkušených a usměvavých dospěláků, kvalitní vybavení, mnoho potřebných pomůcek, krásné ceny a odměny atd.
Ale co všechno je v ceně? V ceně je:

Bezlepková a bezlaktózová dieta

Jsme schopni vašim dětem v průběhu tábora zajistit bezlepkovou i bezlaktózovou dietu. Jelikož jsou ale suroviny a potraviny bez lepku a bez laktózy výrazně dražší, rozhodli jsme se o symbolický příplatek za tyto poskytnuté diety. V případě že v přihlášce zaškrtnete, že vaše dítě potřebuje některou z diet, bude vám k ceně tábora připočten odpovídající příplatek:

Doprava na tábor

V případě že vyberete Individuální dopravu dítěte na tábor, tj. se o dopravu na tábor postaráte sami, je tato varianta samozřejmě zdarma. Když ale vyberete Autobusová doprava, je tato varianta zpoplatněna odpovídající částkou. Jelikož stále očekáváme nějaká dílčí omezení s ohledem na Covid-19, naše turnusy na sebe nenavazují a proto se hradí  čtyři cesty autobusem. Výhodou nenavazování turnusů je také to, že každý turnus začíná skvěle připraven, areál je uklizen. vydesinfikován atd. Každá cesta stojí v přepočtu na 75% kapacity autobusu na 110 Kč, tj. 4x110=440 Kč (zaokrouhleno na 450 Kč), a to je přesně poplatek za "jízdné autobusem na tábor" - tato částka bude připočtena k ceně tábora. V případě nízkého zájmu o cestu autobusem, tj. méně jak 30% kapacity autobusu si vyhrazujeme právo autobusovou dopravu zrušit. V tomto případě vám samozřejmě bude uhrazená částka za dopravu vrácena.

Jak se platí za tábor?

Pro správné spárování příchozích plateb vyžadujeme platbu pouze bankovním převodem na náš účet , kdy variabilní symbol je vaše telefoní číslo v devítimístném tvaru (vložené do přihlášky), tj, bez státní předvolby a mezer, např.: 777666555. Číslo faktury není variabilní symbol. Předejdeme tím problémům s dohledáváním a spárováním plateb. Děkujeme za pochopení.

Platba tábora přes FKSP

V případě, že tábor za vás hradí zaměstnavatel, například přes FKSP, zaškrtněte v přihlášce "Na tábor přispívá zaměstnavatel" a email s informací o úhradě zálohy můžete ignorovat. Je ale zapotřebí co nejdříve a bez zbytečného otálení si zajistit podklady pro vystavení faktury, případně potvrzení o přihlášce atd., abychom viděli, že tábor bude opravdu uhrazen a máme s vámi počítat.

Záloha závazné objednávky

Po zpracování závazné přihlášky, obdržíte potvrzující email s informacemi k platbě. Následně máte týden na úhradu zálohy. Neuhrazení zálohy je považováno za váš nezájem o objednaný pobyt se automaticky ruší.

Doplatek

Doplatek je splatný do měsíce od úhrady zálohy (není li termínem odeslání přihlášky nastaveno jinak).

Individuální podmínky

Potřebujete individuální podmínky? Ozvěte se a dohodněte si s námi individuální podmínky platby nebo plateb, ale prosíme, vždy předem!

Storno podmínky

Musíme myslet i na tuto variantu. Takže jsme pro vás připravili přehledně zpracované storno podmínky.

Připlaťte si za kvalitu

Nešetřete na táboře. Ušetřit dvě, tři stovky na táboře není dobrá úspora. Vše může být na úkor dítěte a jeho potřeb. U nás jde vše do dětí a tak máte jistotu, že každá koruna jde do programu, vybavení, péče a zábavy.

Poplatek za celodenní výlet a Nadstandardní program a vybavení

Každý rok na základě konkrétního naplánovaného celodenního výletu vybíráme u autobusu individuální poplatek na Celodenní výlet a Nadstandardní program a vybavení. Ten se pohybuje kolem částky cca. 500Kč (SuperCoolTábor: 1000Kč) a slouží k úhradě nadstandardního programu a servisu služeb jako cestovné, vstupné na hrady, zámky, veřejná koupaliště a podobně. V případě zrušení (např. z důvodu špatného počasí) celodenního výletu si dovolujeme tyto finanční prostředky převést do tzv. svačin (lepší a rozmanitější ovoce a pod.). Děkujeme za pochopení.

Výtvarné aktivity Šikulů
Aquapark Blatná
Oddíl Airsoft vojáků
Batikovaná trika teamu celotáborové hry
Nej holky jako airsoftačky na vlastní žádost
David Berecz alias Dejv

Letní dětské tábory 2024

Táborová sezóna 2024 je v plném proudu a my už máme poslední volná místa, a proto pokud chcete s námi jet na letní dětský tábor v roce 2024, je na čase vložit přihlášku. Nezaváhejte. Volná místa brzy nebudou!

přečíst celé

Hledáme 4 dospěláky

Pro letní dětský tábor 2024 hledáme celkem 4 dospěláky, a to do pozic: Vedoucí oddílu. Praktikanty máme. Dále by se nám hodil jeden táborový kuchař, ale prosím takový, který opravdu ví co dělá! :) Dejte nám o sobě vědět a pojeďte s námi na letní dětský tábor v roce 2024.

přečíst celé

Nadupaný táborový program

Letní dětské tábory 2024 jsou ještě daleko a my už připravujeme nadupaný program! II. turnus se může těšit na kouzelníka Honzu Vaidiše a pro III. turnus kouzelníka ještě hledáme. Ale kontaktů a nápadů máme plný email! Máte zájem obohatit náš táborový program? Ozvěte se.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?