Letní dětský airsoft tábor 2024 - IV. turnus: 11. 8. - 24. 8. 2024

ÚVOD - LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY - NABÍDKA TURNUSŮ - IV. TURNUS 2024 - ON-LINE PŘIHLÁŠKA 


Nově v tomto termínu nabízíme výjimečný airsoftový tábor s vojenskou tématikou VOJENSKÁ AKADEMIE 2024, a to pokročilým hráčům airsoftu i úplným začátečníkům, kteří od samotných začátků chtějí získat kvalitní návyky bezpečné práce a manipulace se zbraní, taktické dovednosti jak při práci jednotlivce, tak i taktiky malých bojových skupin a uskupení. V průběhu konání je nabídnuto nespočet kurzů, výcviků a instruktáží s tématikou airsoftu i vojenského řemesla. V programu je například: Airsoft workshop - vše o airsoft zbraních a příslušenství - konstrukce zbraní, péče o baterie, údržba atd., Střelecké kurzy od krátkých zbraní až po útočné pušky, brokovnice nebo odstřelovací pušky ve dvou úrovních (začátečník, pokročilý), Kurzy taktické první pomoci T5P, Topografie, Military Survival - S.E.R.E. (čti siry) a mnoho dalšího.

Veškeré nové dovednosti jsou obratem odzkoušeny přímo v boji nebo v simulovaných aktivitách. V průběhu akademie jsou velké airsoftové bitvy a akce, a to nejen na na střelnicích, ale i v lesích v okolí výcvikové základny. Nedílnou součástí je také celoposádková soutěž Samuraj o nejlepší bojovníky roty. I v této sezóně možnost získat dárkové a upomínkové předměty s tématikou Vojenské akademie (v minulosti mezi dárky byly: nášivky, odznaky, trika atd.)

POST-APO SURVIVAL & PREPPING PROGRAM

Abychom zajistli našim/vašim dětem, které s námi jezdili v minulosti, ale zároveň nemají takový zájem o airsoft, připravili jsme pro ně atraktivní pokračování v podobě Post-Apo Survival programu s prvky Preppingu. A co si pod tím představit?
Survival - techniky a dovednosti potřebné pro zvládnutí život ohrožujících situací a okolností
Prepping - příprava na zvládnutí mimořádných událostí s ohrožením existence lidstva, tzv. na život v postapokalyptické době. Na programu tak budou techniky přežití pro pokročilé :)
Tento program chystáme a garantujeme jen dětem, které s námi byli na táboře v minulosti a víme, že jej se zájmem zvládnou, a to bez kázeňských problémů.

Na tento turnus se již přihlásilo 60 hráčů z celkové kapacity 70 hráčů. Pro aktuální přehled pokračujte na Přehled volné kapacity.

Více informací k airsoft táboru VOJENSKÁ AKADEMIE naleznete na samostatném webu www.vojenskaakademie.cz 


Základní informace - IV. turnus VOJENSKÉ AKADEMIE

 • Termín: 11. 8. - 24. 8. 2024
 • Kapacita: max. 70 hráčů v 5 četách (Alpha, Bravo, Charlie, Echo, Delta, Foxtrot)
 • Ubytování: klasické táborové chatičky
 • Místo: Bandárie u obce Bělčice, okr. Strakonice, Jihočeský kraj, cca. 70 km z Prahy
  • Vybavení Bandárie: vytápěná zděná hlavní budova s jídelnou, čisté táborové chatky, nové sprchy a toalety, vlastní úpravna pitné vody splňující přísné hygienické normy pro děti, hygienické zázemi pro osobní hygienu s automatickými dávkovači (jako v hotelu), parková úprava areálu, 4 ohniště, letní kino, airsoftová střelnice, vzduchovková střelnice, lukostřelnice, boulder stěna, workoutové hřiště, opičí stěna.
  • Airsoft vybavení:  krátké i dlouhé manuální, elektrické a plynové zbraně (cca. 60 zbraní) na půjčení do programu (nikoliv na celý pobyt), taktické vybavení pro výcvik atd.
 • Věk: 10 - 17 let
 • Cena: jen 8.400 Kč za 14 nocí, 15 dnů, 5x denně domáci strava, pitný režim 24/7, ubytování, kvalitní program s vojenskou tématikou, péče instruktorů, spotřeba ekologických kuliček, terčů atd.
 • >>>>>> On-line přihláška na letní dětský tábor 2024.

DŮLEŽITÉ INFORMACE, PODKLADY A INSTRUKCE


INFORMACE K ZAHÁJENÍ TÁBORA

Autobusová doprava - prezentace dětí zahájena: 11. 8. 2024: 13:30, odjezd autobusu: 14:00 - Praha 13, Stodulky, točna pro autobusy, Oistrachova, Mukařovského - POZOR: platí zákaz vjezdu mimo autobusy - zaparkujte na nedalekém parkovišti nebo ulici. V okolí jsou všímaví a životem znudění spoluobčané :)
Individuální doprava (vlastní doprava): plánovaný příjezd a prezentace dětí v Bandárii: 11. 8. 2024: 16:00 - 17:00 - Adresa Bandárie
Více informací k zahájení, příjezdu a nástupu na pobyt: Informace k odjezdu

INFORMACE K UKONČENÍ TÁBORA

Plánovaný odjezd na konci tábora individuální (vlastní) dopravou: 24. 8. 2024 - 15:00 - 16:00
Autobusová doprava - příjezd do Prahy na stejné místo jako prezentace dětí v den nástupu na tábor: 24. 8. 2024 - 17:30 - 17:45


Už stačí jen a my se vám co nejdřív ozveme

Novinky z tábora

Naši partneři

Autobusy pro naše letní dětské tábory