Sport a sportovní aktivity

Na našem táboře klademe důraz na podporu zájmu dětí o různé sporty a fyzické aktivity. Naše mise spočívá v tom, abychom poskytovali inspirativní a bezpečné prostředí, kde se děti mohou věnovat různým sportům a objevovat své schopnosti a vášně. S naším bohatým a rozmanitým programem sportů mají děti možnost vyzkoušet si nové disciplíny a zdokonalit své dovednosti ve svých oblíbených sportech. Od fotbalu a basketbalu po plavání a lezení na stěnu, naše kvalifikované instruktory vedou děti na cestě k objevování a rozvoji svého potenciálu.

Náš přístup k výuce sportu je založen na podpoře zdravé soutěživosti, týmové práce a individuálního růstu. Děti se u nás učí důležitým životním dovednostem, jako je respekt k sobě i k ostatním, fair play a disciplína. Přidejte se k nám a dejte svým dětem možnost objevit radost z pohybu, zlepšit svou kondici a navázat nová přátelství, která mohou trvat celý život. V našem táboře je každý den naplněný vzrušením, novými dovednostmi a nezapomenutelnými zážitky.

Táborová olympiáda
Táborová olympiáda
Táborová olympiáda
Táborová olympiáda
Táborová olympiáda
Táborová olympiáda

Rozmanité sportovní vybavení

Za tu dobu co existujeme jsme investovali nemálo času a prostředků do různorodého sportovního vybavení a tak se můžeme jedna pochlubit, ale především se na táboře věnovat sportům jako: lakros, petangue, kriket, softball, bodyfitness, kruhový trénink, ringo, všelijaké míčové hry, badminton, líný tenis, stolní tenis, střelecké sporty, lukostřelba, gymnastika, IPSC a mnoho dalšího.


 

Už stačí jen a my se vám co nejdřív ozveme

Novinky z tábora

Naši partneři

Autobusy pro naše letní dětské tábory Airsoftové vybavení pro naše airsoft tábory