Letní dětský tábor 2024 - I. turnus - VOJENSKÁ AKADEMIE

Nabízíme výjimečný airsoftový tábor s vojenskou tématikou VOJENSKÁ AKADEMIE 2024, a to pokročilým hráčům airsoftu i úplným začátečníkům, kteří chtějí od samotných začátků získat kvalitní návyky bezpečné práce a manipulace se zbraní, taktické dovednosti jak při práci jednotlivce, tak i taktiky malých bojových skupin a uskupení. V průběhu konání je nabídnuto nespočet kurzů, výcviků a instruktáží s tématikou airsoftu i vojenského řemesla. V programu je například: Airsoft workshop - vše o airsoft zbraních a příslušenství, Střelecké kurzy od krátkých zbraní až po útočné pušky, brokovnice nebo odstřelovací pušky ve dvou úrovních (začátečník, pokročilý), Kurzy taktické první pomoci T5P, Topografie, Military Survival a mnoho dalšího.

Veškeré nové dovednosti jsou obratem odzkoušeny přímo v boji nebo v simulovaných aktivitách. V průběhu akademie jsou velké airsoftové bitvy a akce, a to nejen na střelnicích, ale i v lesích v okolí výcvikové základny. Nedílnou součástí je také celoposádková soutěž Memoriál Marka Paterala o nejlepší bojovníky roty. I v této sezóně možnost získat dárkové a upomínkové předměty s tématikou Vojenské akademie (v minulosti mezi dárky byly: nášivky, odznaky, trika atd.)

Na tento turnus se již přihlásilo 65 hráčů z celkové kapacity 64 hráčů. Pro aktuální přehled pokračujte na Přehled volné kapacity.

Více informací k airsoft táboru VOJENSKÁ AKADEMIE naleznete na samostatném webu www.vojenskaakademie.cz 

Kdopak se na vás těší?
HV/HB, Terka, Michal alias Miki, Chobot, Elda Drobek, Martin, Křižák, Petr Ňéma, Herman, Pepe alias čivava, Karel a ti hned dvakrát, Mikuláš, Vojta, Tomáš a další ... které dobře znáte. Veve bude pravděpodobně zrovna na zahraniční misy, takže snad za rok ...

Chobot a spol
Tomáš nad druhou nejpříjemnější aktivitou, jídlem
Kníže Bruncvík
Kája
Chobot
Herman
Veve a Kája
Ňéma při výcviku
Michal
Michal alias Křižák
Tomáš Tomáš alias Tomáš
Michal alias Křižák


Základní informace - I. turnus VOJENSKÉ AKADEMIE


DŮLEŽITÉ INFORMACE, PODKLADY A INSTRUKCE


INFORMACE K ZAHÁJENÍ TÁBORA

Autobusová doprava - prezentace dětí zahájena: 29. 6. 2024: 13:30, odjezd autobusu: 14:00 - Praha 13, Stodulky, točna pro autobusy, Oistrachova, Mukařovského - POZOR: platí zákaz vjezdu mimo autobusy - zaparkujte na nedalekém parkovišti nebo ulici. V okolí jsou všímaví a životem znudění spoluobčané :)
Individuální doprava (vlastní doprava): plánovaný příjezd a prezentace dětí v Bandárii: 29. 6. 2024: 16:00 - 17:00 - Adresa Bandárie
Více informací k zahájení, příjezdu a nástupu na pobyt: Informace k odjezdu

INFORMACE K UKONČENÍ TÁBORA

Plánovaný odjezd na konci tábora individuální (vlastní) dopravou: 12. 7. 2024 - 15:00 - 16:00
Autobusová doprava - příjezd do Prahy na stejné místo jako prezentace dětí v den nástupu na tábor: 12. 7. 2024 - 17:30 - 17:45


Nehodí se vám termín tábora? Vyberte si z naší nabídky jiný, dokud jsou volná místa!


NÁHODNÉ FOTOGRAFIE Z WEBU LETNÍ-DĚTSKÉ-TÁBORY.CZ

Airsoftová střelnici v Bandárii
Střelecký program na Airsoft střelnici
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Rozdělávání ohně při výcviku Survival
HV/HB - jako číšník
Celodenní výlet na koupaliště Vlašim

Poslední volná místa

Naše letní dětské tábory v táborové sezóně 2023 nabízejí poslední volná místa. I. turnus obsazen. III. a IV turnus téměř obsazen. Největší výběr nabízí II. turnus. Kdo má zájem o náš letní dětský tábor, nesmí už zaváhat :)

přečíst celé

Vedoucí oddílů na táboře

Pro naše tábory hledáme poslední dva nebo dvě vedoucí oddílu a jsme jinak komplet :) Kdopak rozšíří řady našich veselých, vtipných, pohodových a zároveň zodpovědných vedoucích? :)

přečíst celé

Akce na poslední volná místa!

Pro poslední přihlášení děti jsme připravili akci a slevičku :) Kdo má tedy ještě zájem o letní dětský tábor Klubu 112 v roce 2023, může tak stihnout poslední volná místa a ještě mít slevu :)

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?