Letni dětský tábor 2024 - II. turnus - sportovní dětský tábor

Zveme vás na 32. letní dětský tábor Klubu 112, který je určen aktivním dětem ve věku 6 - 15 let, které mají zájem o víc než jen mobilní telefon nebo tablet. Náš II. turnus je klasický letní dětský tábor se zaměřením na tábornické dovednosti, kolektivní zábavu, sport a výtvarné vyrábění a kreativní činnosti.

PLÁNOVANÝ PROGRAM

Letní dětský tábor s nadupaným programem, který když stíháme, jsme rádi, protože rádi bychom stihli úplně vše, co jsme naplánovali, vymysleli a připravili. Mezi naši klasiku patří: celodenní výlet, rozdělávání ohně, vaření na ohni a Souboj v kotlíku, táborové živnosti, táborová pouť s překvapením, obchůdek u mlsouna s popcornem a čokoládovou fontánou, různé tématické workshopy, společný táborák, nocování pod širákem a základy kempování, základy lanové techniky, lesní kino (dovolí-li počasí venkovní promítání), šifrování, střelba z luků a kuší, diskotéky, topografie a práce s mapou a buzolami, přesná střelba ze vzduchovek, batikování, zážitková střelba z airsoft zbraní, výroba dárku pro maminku, noční hlídky a také noční bojovka, služby v jídelně a pomoc v kuchyni, rozmanitá a napínavá celotáborová hra, hledání talentů a Miss, různé návštěvy ...
a mnoho dalšího, co se dá jen vměstnat do 14 dnů! 

Na tento turnus se již přihlásilo 36 dětí z celkové kapacity 70 účastníků zájezdu. Pro aktuální přehled pokračujte na Přehled volné kapacity.

Kdopak se na vás těší?

Jako dospěláci II. turnusu na letním dětském táboře opět budou Terka, David, Adélka, Malví, Niky, Kuba, Natálka, Karel, Tínka, Terka, Kristýnka, HVHB a další ... které dobře znáte.

Malvínka a Niky
Terka Šikulka
Terka Šikulka
David, Terka a HVHB jako porotci
Kuba na pouti
Malví, Niky, Bára a Adélka
Natálka
Eva a Bára
Porota Souboje v kotlíku
Niky a Natálka
Adélka a Niky
Malví, Adél, Niky a Bára

TÁBOROVÁ "DOMÁCÍ" KUCHYNĚ JAKO OD BABIČKY

V roce 2024 bude táborová kuchyně opět v plné režii šéfkuchaře HVHB! Znovu tak máte možnost se těšit na vybrané pochutiny dle ověřených rodinných receptur jako kuře na paprice, fantastická sekaná pečeně s kaší, lasagne, vynikající staročeský gulášek, luxusní čínu nebo moravské brabce či vepřo knedlo zelo.

Libová vepřová pečeně pro děti
Sekaná pečeně na rozmarýnu
Hamburská omáčka je lepší než svíčková
Domácí pizza na diskotéku
Domácí kynuté buchtičky se šodo
Základ pro bramborový guláš


Základní informace - II. turnus Klubu 112


DŮLEŽITÉ INFORMACE, PODKLADY A INSTRUKCE


INFORMACE K ZAHÁJENÍ TÁBORA

Autobusová doprava - prezentace dětí zahájena: 14. 7. 2024: 13:30, odjezd autobusu: 14:00 - Praha 13, Stodulky, točna pro autobusy, Oistrachova, Mukařovského - POZOR: platí zákaz vjezdu mimo autobusy - zaparkujte na nedalekém parkovišti nebo ulici. V okolí jsou všímaví a životem znudění spoluobčané :)
Individuální doprava (vlastní doprava): plánovaný příjezd a prezentace dětí v Bandárii: 14. 7. 2024: 16:00 - 17:00 - Adresa Bandárie
Více informací k zahájení, příjezdu a nástupu na pobyt: Informace k odjezdu

INFORMACE K UKONČENÍ TÁBORA

Plánovaný odjezd na konci tábora individuální (vlastní) dopravou: 27. 7. 2024 - 15:00 - 16:00
Autobusová doprava - příjezd do Prahy na stejné místo jako prezentace dětí v den nástupu na tábor: 27. 7. 2024 - 17:30 - 17:45


Nehodí se vám termín tábora? Vyberte si z naší nabídky jiný, dokud jsou volná místa!


NÁHODNÉ FOTOGRAFIE Z WEBU LETNÍ-DĚTSKÉ-TÁBORY.CZ

Střelnice slouží i pro vzduchovky
Okolí naší Bandárie
Výcvikový CQB baráček - taktika
Dejv z Bandičky
Z airsoftové hry na táboře
Výtvarný workshop na táboře

Poslední volná místa

Naše letní dětské tábory v táborové sezóně 2023 nabízejí poslední volná místa. I. turnus obsazen. III. a IV turnus téměř obsazen. Největší výběr nabízí II. turnus. Kdo má zájem o náš letní dětský tábor, nesmí už zaváhat :)

přečíst celé

Vedoucí oddílů na táboře

Pro naše tábory hledáme poslední dva nebo dvě vedoucí oddílu a jsme jinak komplet :) Kdopak rozšíří řady našich veselých, vtipných, pohodových a zároveň zodpovědných vedoucích? :)

přečíst celé

Akce na poslední volná místa!

Pro poslední přihlášení děti jsme připravili akci a slevičku :) Kdo má tedy ještě zájem o letní dětský tábor Klubu 112 v roce 2023, může tak stihnout poslední volná místa a ještě mít slevu :)

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?