Dobrodruzi - outdoorové aktivity pro děti

Dobroduružství na každém kroku

Dobrodružství na každém kroku

Máte dítě ve věku 8-10 let, které teprve zjišťuje a hledá co má rádo a čemu se chce věnovat? Každý týden se věnuje něčemu jinému, ale v jednom má jasno! Nemá rádo nudu a rád poznává nové věci, vyhledává zážitky, poznává nové kamarády a tak nějak ... je otevřený novým dobrodružstvím? Pak pro takovou holku nebo kluka je tu oddíl Dobrodruzi.

Komu je táborový oddíl Dobrodruzi určen?

Táborový oddíl Dobrodruzi je hlavně určen:

  • pro holky i kluky z tábora ve věku 8-10 let
  • dětem, které rádi poznávají a baví se v kolektivu
  • dětem, které nemají zcela jasno, ke kterým aktivitám je to táhne
  • dětem, které chtějí různorodě prožít léto a dětský tábor

Hledáte tábor pro takové dítě? Volejte 775 213 667 !

Dobrodruzi, to pravé řešení ...

Tip pro holky

Pokud vaše dítě nevyhledává od rána do večera sport a sportovní aktivity, ale naopak, rád poznává nové věci, nová místa, nové výzvy ... oddíl Dobrodruzi je pro něj to pravé. Vyzkouší si průřez všemi našimi aktivitami. Od výcviku přežití, střelby z airsoftek, bojových sportů, ale také tance a výtvarky. Zkrátka, každý dobrodruh by měl poznat a umět všechno, aby byl na každou situaci řádně připraven. Mezi řádky: Mohl si další rok lépe vybrat další náš oddíl :)

Jana Tomešová

Jana Tomešová

Jana Tomešová

„Oddíl dobrodruhů byl na loňském táboře novinka. Letos s ním pojedu podruhé, už jako s jedním ze stabilních táborových oddílů. Mám spoustu nových nápadů a inspirací, takže věřím, že program bude zajímavý a nabitý. Letos bude více zaměřený na outdoorové aktivity a na schopnost přežití v přírodě. Ale chybět nebudou ani hry, koupání a sport. A samozřejmě ranní rozcvička! Rozhodně je na co se těšit a bude na co vzpomínat.“

Jak vypadá program oddílu Dobrodruzi

Každý dobrodruh má rád výzvy, proto se snažíme přiučit naše dobrodruhy dovednostem, které se jim mohou hodit v mnoha různých situacích, ve kterých se v životě ocitnou. Kromě orientace v terénu a čtení v mapách si vyzkouší například jak postavit přístřešek či uvařit jídlo na ohni, jak se ovládá kanoe, jak ošetřit zranění a poskytnout první pomoc nebo jak se zachovat v krizové situaci. Čekají je jak fyzické, tak intelektuální výzvy, napínavé hry a soutěže, zároveň však také odpočinek, sport, koupání v řece a vyrábění. Cílem programu je vést děti k samostatnosti, probudit v nich zvídavost a radost z dobývání nových zážitků a samozřejmě užít si poslední dva týdny prázdnin.

Jede vaše dítě na tábor ve věku tohoto oddílu poprvé? Pak neváhejte. Program tohoto oddílu ho bude bavit. Má vaše dítě z nějakého tábora jjiného špatnou zkušenost. Díky programu oddílu Dobrodruzi získá na tábor zcela nový a pozitivní názor a další rok ... nebude chtít v létě být jen tak doma, ale trávit léto s novými kamarády na táboře.

Chcete mít ze svého dítěte dobrodruha?

On-line přihláška na letní dětský tábor 2015

Jak se snadno přihlásit na náš letní dětský tábor?
Přeci pomocí on-line přihlášky - zabere méně jak 5 minut a vše ostatní e-mailem.
Nezaváhejte! Volná místa ve všech oddílech brzo nebudou.

Nebýt dobrodruhů ... kde bychom byli? :)

Kdyby na světě nebylo dobrodruhů a lidí, kteří vyhledávají silné zážitky a jdou za poznáním, kde bychom dnes byli. Neměli bychom objevenou Ameriku, nedobyli bychom severní pól, nevyužívali bychom hedvábnou cestu a už vůbec se neprocházeli po měsíci. Dobrodružství a chuť po nich bychom neměli podceňovat a proto ... je tu právě oddíl Dobrodruzi.

Fotografie z programu jako stvořeného pro Dobrodruhy

Fotogalerie - Výběr fotek - Ta pravá zábava na léto
Fotogalerie - Výběr fotek - Celodenní výlet na přání dětí :)
Fotogalerie - Výběr fotek - Táborová pouť a obchůdek za groše
Fotogalerie - Výběr fotek - Historická ukázka z dob četníků
Fotogalerie - Výběr fotek - Dynamické ukázky práce Policie ČR
Fotogalerie - Výběr fotek - Policejní prevence chování dětí
Fotogalerie - Výběr fotek - Oblíbené návštěvy Policie ČR
Fotogalerie - Výběr fotek - Pečlivé přípravy na program :)
Fotogalerie - Výběr fotek - Holčička s přilbou - návštěva SPJ Praha Policie ČR
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ