Oddíl Výtvarka pro děti 6-8 let i předškolního věku

Náš letní dětský tábor je vhodný i pro nejmenší děti, pro holky i kluky ve věku 6-8 let a to i pro děti předškolního věku. Aby se dítě předškolního věku mohlo zúčastnit našeho tábora je potřeba, aby dítě docházelo do školky, bylo zvyklé na dětský kolektiv nebo na táboře mělo staršího sourozence.

Děti školou povinné :)

Děti které mají za sebou první třídu základní školy se mohou hlásit bez omezení. Očekáváme, že jsou děti schopné se samy obléknout, vyčistit zuby, namazat máslo (pomazánku) na pečivo a podobně. O vše ostatní se už postaráme my :)

Oddíl výtvarka pro děti i předškolního věku

Program oddílu Výtvarka pro holky a kluky 6-8 let

Program oddílu Výtvarka mimo běžné táborové aktivity jako kolektivní hry a tábornické dovednosti, nabízí více kreativity, výtvarné a umělecké zábavy. Program a oddíl Výtvarka je určen nejmladším přihlášeným dětem, které jedou s námi na náš letní dětský tábor. Děti se věnují kolektivnímu programu, vybraným výtvarným technikám, vyrábí a následně domů vozí své výtvory jako dárky pro maninky a tatínky. Na naše malé "Pastelky" čeká mnoho zábavy a dobrodružství.

Mezi výtvarné techniky patří především:

  • malování, kreslení, práce s barvami
  • mačkaný obrázek,
  • výroba váziček,
  • výroba kofoláka,
  • kašírování a různé techniky s papírem,
  • batikování a savení trika,
  • výroba šperků, náramků a přívěsků,
  • výroba korálků a jejich použití,
  • práce s barvami na sklo, textil a tělo,
  • a mnoho dalšího ... jako třeba i sport :)

Koncept oddílu Výtvarka pro nejmenší děti

Koncept táborového oddílu Výtvarka v mnohem připomíná školku v přírodě. O děti je dobře postaráno. Mají k ruce 3 dospěláky a individuální, až mateřský přístup. Naše prcky si rozmazlujeme a máme na ně největší ohledy. Táborový program je baví a patří zpravidla meji nejnadšenější děti tábora.
Nemějte obavy poslat své nejmenší ratolesti s námi ... Děti mají tábory rády a určitě to s námi zvládnout :) Lépe než maminky :)

Oddíl výtvarka pro děti i předškolního věku

Program oddílu Výtvarka Program oddílu Výtvarka Program oddílu Výtvarka

Program tábora pro nejmenší děti

Nejmenší děti tábora se ve volném oddílovém čase věnují také sportům a kolektivním hrám. Nic jim z tábora neuteče. Navíc. Na památku si domů odvezou všechny své táborové výtvory a ty jim v dětském pokoji budou připomínat krásné okamžiky prožité na našem letním dětském táboře.

Program oddílu Výtvarka Program oddílu Výtvarka Program oddílu Výtvarka
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ