Potvrzení od lékaře na letní dětský tábor

Potvrzení od lékaře slouží pro potřeby organizace letního dětského tábora a je povinné ze zákona. Potvrzení od lékaře se odevzdává nejpozději u odjezdu, před nástupem dítěte do autobusu, při kontrole dokumentů, atd. Pokud jej odevzdáváte u autobusu, dítě musí být schopno se zúčastnit tábora bez omezení. Často to na nás rodiče zkouší, že jejich dítě už je vlastně zdravé, že umí perfektně žít s jednou ledvinou a podobně. My přebíráme za vaše děti zodpovědnost, tak se prosím chovejte i vy k nám zodpovědně. Děkujeme za pochopení.
Bez tohoto potvrzení dítě nemůže nastoupit na tábor.

Používejte především náš tiskopis potvrzení

Pro snadnější práci s daty v průběhu tábora, používejte prosím především naše platné a aktuální tiskopisy. Ulehčíte nám práci s dohledáváním informací a se zjištěním zdravotního stavu.

Dítě může jet jen se souhlasem lékaře

Dítě se může zúčastnit tábora jen s písemným souhlasem dětského lékaře, který potvrdí, zda je dítě schopno se tábora zúčastnit bez omezení, s omezením nebo naopak se zúčastnit nemůže.

Potvrzení a objektivita

Prosíme rodiče, aby požádali svého lékaře o objektivitu. Skutečně potřebujeme znát alergie, zdravotní problémy, absolvovaná očkování.

Naše potvrzení platí 2 roky a po táboře jej vracíme

Naše potvrzení je platné 2 roky od vydání. Na konci tábora vracíme toto lékařské potvrzení dětem a tak rodiče jej mohou použít následně třeba na školu v přírodě, náš další dětský tábor, nebo jiný organizovaný pobyt pro děti.

Je Vaše dítě nemocné?

Je Vaše dítě němocné? Trpí chronicky nějakou chorobou? Je po operaci? Kontaktujte nás a ujistěte se, zda to není problém a může dítě nastoupit k odjezdu.

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ