Reference

Dobrý den, dcera (Verča Drvoštěpová - Táborníci) se mi vrátila z tábora moc nadšená a už se nemůže dočkat příštího roku:) Chtěla jsem Vám všem moc poděkovat za všechno a že bude mít Verunka na co vzpomínat. Pokud to bude možné, ráda příští rok vyšlu i svého syna, který se stává od pondělka prvňáčkem.
Přeji krásný den. Iveta M.

Dobrý den celému táborovému osazenstvu, chtěl bych Vám všem touto cestou poděkovat za Vaši péči, snahu, trpělivost a program, který jste věnovali mému synovi.Byli jste v pořadí třetí tábor, který jsem vybral pro syna, který tábory absolvoval letos poprvé, takže mám z čeho čerpat a co porovnávat. Nemohu posoudit a určit, kde byl syn nejvíce spokojený, mohu posoudit dojem, který mám jako dospělák.Byl jsem maximálně spokojený a s klidným svědomím mohu říci, že u vás nejspokojenější a to z mnoha důvodů. Jako první velmi chválím bohatý program pro děcka. Následuje online deník, u kterého jsem se každý den od srdce zasmál, protože je plný informací a hlavně vtipně a lidský psaný. No a v neposlední řadě je výraz a spokojený úsměv syna po návratu a jeho vyprávění.Ještě jednou mi dovolte Vám poděkovat a budu moc rád, když s Vámi pojedeme i příští rok.
S přátelským pozdravem, Musil Ivan

Tábor byl skvělej, byl jsem tam 3x v oddíle Airsoft a to co jsem čekal se splnilo a bylo toho mnohem víc. Úžasnej program, skvělý vedoucí a jídlo naprosto super :-)
FOX

Tábor doporučuji po všech stránkach - hlavně pro rodice, jejichž děti jedou na tábor poprvé.. Zajímavý program, výtečná kuchyně a hlavně on-line deník, který Vám umožní sledovat, co se v táboře děje.. Prostě spokojenost maximální!!
Petra Kušnírová

Ano, souhlasím! Mé dítko je nadmíru spokojené a já mám kontrolu nad tím co děla a jak se má díky on-line deníku a fotkám, které byly téměř každý den na stránkách. Moc děkuji a zdravíme z Ostravy !
Zuzana Zdražilová Muchová

Tento tábor byl ten nejlepší, na kterém jsem kdy byla. :) ... žádný den jsme se nenudili a prožívali dny naplno ... už se těším až pojedu i příští rok... a jsem moc ráda, že jsem tu našla super lidi bez kterých by to něšlo ..:) MÁM VÁS RÁDA.
Martička S.

Bylo to tady úplně super a mrtě jsem si to tady užila. Příští rok pojedu zase. Bylo to parádní jako minulej rok.

Tábor v roce 2010 byl úžasnej, stejně jako loni. Sem ráda že jsem mohla potkat tak super lidi. O zábavu bylo vždycky postaráno. Vedoucí byli úžasní, sranda s nima byla vždycky. Díky všem.

Ráda bych poděkovala všem, kteří se aktivně podíleli na přípravě, organizaci a samotném průběhu letního dětského tábora 2010 v Miličíně. Velká pochvala patří hlavnímu vedoucímu p. Borůvkovi, který se svým týmem spolupracovníků s nemalou péčí a velikou snahou připravil pro naše děti 14 báječných dní v přírodě. Dle mého mínění se jedná o jeden z nejlépe připravených táborů, kam můžeme své děti bez obav poslat. Velmi oceňuji on-line deník, kde jsem měla denně přehled o dění v táboře včetně fotogalerie.
Ještě jednou veliké díky a těším se na setkání v příštím roce.
Eva Štréblová

„Tábor v Borku v roce 2009 byl pro mé děti a jejich kamarádku naprostým překvapením. Akčnost táborové hry, krásné prostředí, přátelské a zodpovědné vedení a dobrý přístup dospělých k dětem, motivace pro děti a ceny od sponzorů, zdravotní dohled a chutnající stravování, ukázky práce hasičů a policistů. To vše bylo pro děti natolik zajímavé, že se rozhodly v příštím roce o prázdninách opět navštívit tento tábor pod vedením kolektivu Jana Borůvky. A já nemám obavu je pustit."
Věra Šťastná

Tento tábor musím co nejvíce pochválit. Líbilo se mi tam a také bych ho doporučila každému. Nejvíce se mi tam libilo, když jsme byli v SG týmech a hráli jsme různé hry. Ale také jsem tam poznala super lidi. Je to prostě super. Proto jedu i další rok.
Niké Kisiov

„Chtěla bych touto cestou poděkovat všem dospělákům, kteří věnovali svůj čas a energii pro to, aby naše děti strávily báječných 14 dní v přírodě. Moje dcera Adéla byla tak nadšená, že jsme její vyprávění nestačíly ani pobrat. Vše bylo prý báječné, úžasné a naprosto dokonalé. Byl to první tábor, ze kterého se vrátila absolutně nadšená. Jsem moc ráda, že jsem tento tábor našla a všem vřele doporučuji. Ještě jednou všem obrovský dík za všechny děcka.
Samozřejmně jede znova."
Zahradníčková

Moji dva synové jeli na tábor poprvé, tudíž jsem z toho měla nemalé obavy. Ale již samotný fakt, že jsem mohla během celého pobytu denně kontrolovat na fotkách, že jsou zdraví a evidentně spokojení mě veškerých obav zbavil. Po návratu domů mě jejich nadšené vyprávění o nových zážitcích a kamarádech jen utvrdilo v tom, že volba tohoto tábora byla více než šťastná. Rozhodně budou jezdit i nadále.
Andrea Tamborlani

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ