Celotáborová hra LDT Klubu 112

Každý rok pečlivě vybíráme téma, které inspiruje hlavní program tábora, tj. jak bude vypadat celotábová hra. Rádi hledáme mezi tématy, které děti znají, mají je v oblibě a navíc, lze zrealizovat v podmínkách tábora tak, aby se zapojilo co nejvíce dětí, pochopili princip jak vyhrát a jednotlivé etapy na sebe navazovaly.

Každým rokem je to obtížnější a obtížnější. Mezi dětmi vyhrávají pořady s "bezduchým" střílením a kvalitní děj je v nedohlednu. Ano, i my máme rádi akční témata, ale přeci jen, máme více rádi, když celotáborová hra podporuje to pravé, dětské hraní.

Máme připravenou celotáborovou hru, která bude děti bavit. Děti budou soutěžit jak v týmu, tak i jako jednotlivci. Čeká je zajímavé soutěže, kde se budou moci předvést. Jak své dovednosti, tak vědomosti.
A navíc, děti hrají o krásné ceny věnované našimi sponzory.

Kouzelné léto - celotáborová hra pro dětský tábor 2018

Cesta do pravěku - celotáborová hra pro dětský tábor 2017

Letní dětský tábor 2017 - Cesta do pravěku

Při celotáborové hře v roce 2017 rozdělíme děti do pravěkkých tlup a necháme je poprat se s nástrahami evoluce :) Ti nejlepší budou povýšeni a projdou do dalšího vývojového stádia člověka. Schválně, zda to na jejich chování poznáme :) Máme připraveno mnoho vypečených úkolů. A myslíme si, že letošní celotáborovka je bude bavit ze všeho nejvíce ... už v nich nebudeme probouzet člověka jako ve S Tebou mě baví svět, ale naopak .. budeme hrát dětem do karet .. budeme v nich probouzet pravěkké domorodce .... jo jo, to se jim bude líbit :)

S Tebou mě baví svět - celotáborová hra pro dětský tábor 2016

Pro nadcházející tábor jsme se uchýlili k tématu, které se zdá být ne úplně aktuální v letních měsících, ale i toto je pro nás výzvou. Kdo by přece neznal filmové hlášky typu „Dášenka jde celou dobu v bačkůrkách“ nebo „Maminka mě utírala lopuchem – byla tam beruška!“? Nejen, že tyto věty poznáváte, ale dokonce Vám vyloudí úsměv na tváři? Právě proto si náš kolektiv vybral rodinnou komedii Marie Poledňákové „S Tebou mě baví svět“ jako téma naší celotáborové hry a bude nás provázet celých 14 dní.

Letní dětský tábor 2016 - S Tebou mě baví svět

Celotáborová hra doprovází atmosféru celého tábora. Jsme si vědomi, že to nemá být nuda a zároveň pro děti "vopruz". Celotáborovka musí být hustá, kůl a tak vůbec bžunda :o)

Letní dětský tábor 2015 - Krotitelé duchů po Česku

Celotáborová hra - 2015 - Krotitelé duchů po Česku

Pro letní dětský tábor 2015 jsme vymysleli, připravili a propracovali opravdu nevšední téma a to "Krotitelé duchů po Česku". Ačkoliv ve hře vystupují i zahraniční "hosté" jako Van Helsing a Sherlock Holmes, krotit budeme jen česé duchy a moravská strašidla. A tak na zkrocení nebo záchranu čekají vodník Kebule, rytíř Brtník z Brtníku i s Leontýnkou, lesní víly, čaradějnice s Jeníčkem a Mařenkou a mnoho dalších .. a pokud seženeme bezhlavého psa ... nebo alespon psa ohnivého, mají se děti společně s námi na co těšit :)

Celotáborová hra - 2014 - S čerty nejsou žerty

Téma a celotáborová hra se připravuje .... ale jedno víme .. bude pekelně dobrá, neboť téma celotáborové hry je inspirováno oblíbenou pohádkou pro děti i dospělé. Téma je: S čerty nejsou žerty :)

Celotáborová hra Avengers - 2013

Obrovská náhoda náš přivedla na téma Avengers, které jsme zpracovali na jedničku jak po stránce děje, tak i převleků.

Celotáborová hra Trosečníci - 2012

Jelikož jsme v roce 2012 poprvé jeli na ostrov, hledali jsme vhodné téma. A nelezli jsme. Inspirovala nás Reality show Trosečníci a tak táborový Marek Vašut provedl 10 soutěžních týmů úkoly aby nakonci byl znát vítězný tým a nejlepší trosečníci :)

Celotáborová hra Lovci pokladů - 2011

Pro letošní rok jsme vybrali velice atraktivní téma "Lovci Pokladů". Inspirováni oblíbenými filmovými postavami se budeme ve hře snažit najít a získat hodnotný poklad. A více podrobností až na táboře :o)

Celotáborová hra Klíče od Pevnosti Boyard - 2010

Pro rok 2010 jsme pro změnu připravili celotáborovou hru dle soutěžního pořadu Klíče od pevnosti Boyard. Děti plnily dovedností a logické úkoly a snažily se získat poklad z pevnosti Boyard.

Celotáborová hra Hvězdná brána - 2009

V roce 2009 jsme pro tábor připravili celotáborovou hru inspirovanou seriálem Hvězdná brána. Děti plnili úkoly spojené s hvězdnou bránou a rozděleni do SG týmů se snažili porazit nepřátele Taury - Země.

Úkoly celotáborové hry

Naše celotáborová hra má několik úkolů.

  • Probudit v dětech přirozenou soutěživost,
  • prohloubit v dětech kolegialitu,
  • nastartovat soutěžního ducha,
  • zapojit logické myšlení,
  • zapojit svaly a dát průchod energii,
  • naučit se týmové hře,
  • ve starších vůdčí a organizační dovednosti,
  • v mladších schopnost vycházet se staršími,
  • a mnoho dalšího.
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ