Program táborů Klubu 112 - Jak prožíváme tábory

Klub 112 věnuje obrovské úsilí při skladbě a přípravě táborového programu. Naše dětské tábory jsou vhodné jak pro holky, tak i pro kluky. Pro všechny připravujeme tábor tak, aby si jej všichni maximálně užili.
Jdeme s dobou a tak hledáme a do programu zařazujeme především ty aktivity, které jsou velmi žádané u dětí.

Netradiční táborové aktivity na letní tábor

Osvědčilo se nám nabídnout dětem pestré a žádané aktivity, mezi které patří Airsoft, Survival, tanec, bojové sporty, výtvarné umění, ale také sport a tradiční tábornické dovednosti.

Tradiční, klasický program

Náš letní dětský tábor doprovází i klasický, tradiční táborový program, který napomůže táborové atmosféře a děti se tak cítí jako doma.

Zajímavé návštěvy

Policejní letní dětský tábor 2016 Hasičský letní dětský tábor 2016 Záchranářský letní dětský tábor 2016

V průběhu tábora vždy očekáváme příjezd zajímavých návštěv. Na našem táboře nechybí příslušníci Policie ČR, Hasiči, Záchranáři, slečna Andrea Kalousová - MISS WORLD 2015 Czech republic, senátor JUDr. Miroslav Antl s programem Seznam se bezpečně, kterou uváděl Mirek Vaňura z pořadu 112, kouzelníci Pavel Dolejška a Tomasiano, trenér fotbalové školy Honza Chrastil pro brankáře, Mistr světa v IPSC Zdeněk Liehne, armádní specialisté a mnozí další, kteří zpestří už takto nadupaný program.

Celodenní výlet

Celodenní výlet - Základna taktického letectva Čáslav Celodenní výlet - Humpolec a hrad Orlík Celodenní výlet - Koupaliště a město Vlašim

Každý rok podnikáme celodenní výlet na nějaké zajímavé místo - koupaliště Vlašim, základna taktického letectva AČR Čáslav, Humpolec a zřícenina hradu Orlík, pivovar Bernard, lanové centrum, zámek Zruč nad Sázavou, město a Muzeum Tábor - kde se odehrávala i etapa celotáborové hry, atd. Někdy je to nedaleký hrad. Táborské sklepení a muzejní expozice. Jindy zase veřejné koupaliště. Copak to asi bude tentokrát? Že by výlet do Zruče nebo na Želivku?

Diskotéky a taneční večery

Děti je mají rády. Tak proč jim nedopřát odreagování s hudbou, kterou si převážně samy vyberou, aby se jim taneční a hudební večer co nejvíce líbil. Naše diskotéky jsou opravdu Cool. Máme profi audio i světelnou aparaturu a tak to není jen večer s hudbou, ale také se světelnýmu efekty :o)

Noční bojovka - Faktor strachu

Co by to bylo za letní tábor, kdyby nedopřál dětem zažít trochu strachu a pocit z vítězství, když přemohou samy sebe a svůj strach a dojdou až na konec stezky plné strašidel, tajemných zvuků a překvapení.

Volba Miss a Missáka

Volba MISS 2015 s Andreou Kalousovou Volba MISS 2015 s Andreou Kalousovou Volba MISS 2015 s Andreou Kalousovou

Další program spadající do táborové klasiky. Děti mezi sebou volí ty nejnadanější a nejoblíbenější. V kategorii Dívka - Miss a Kluk - Missák vyhrávají ty děti, které předvedou své taneční a pěvěcké dovednosti, vědomosti, ale i smysl pro humor.

Táborové živnosti

Aby si děti mohly vydělat potřebné táborové peníze - Táborové Groše, které budou dál potřebovat v zábavném programu, vytvoří si děti táborový trh, kde provozují své vlastní živnosti. Někdo má hokynářství, jiný muzeum, další věští budoucnost nebo čistí boty a uklízí chatky. Děti, vedoucí a praktikanti utrácení své peníze, aby jiným dětem dopřáli v následující den hodně další zábavy.

Táborová pouť

Táborová pouť je den plný zábavy a srandy, který pro děti připravují všichni táboroví dospěláci. Na děti čeká mnoho atrakcí, odměn, úkolů a táborový obchůdek, kde mohou děti utrácet své těžce vydělané táborové peníze - táborové Groše.

Táborový festival

Táborový festival je zábavný večer, při kterém může každý kdo chce předvést něco pro pobavení všech. Někdo zpívá, někdo tančí, někdo vypráví vtipy, jiní předvádějí scénky, další zkouší karaoke. A to vše nenuceně a pak je to ta pravá zábava.

A mnoho další táborové klasiky ...

Přes to všechno, nabízíme klasický tábor s klasickým programem a přístupem.
Děti mají ranní rozcvičky, nástupy, hodnotí se úklid, podniká se celodenní výlet, jsou noční hlídky, služby v jídelně a mnoho dalšího.

A stačí tak málo .. jen se přihlásit a zažiješ to také :)

Přihláška na letní dětský tábor

A co se s námi děti naučí?

V průběhu tábora mají děti možnost naučit se mnoha novým dovednostem, ovládat nové věci, poznat vše, co k táborům patří.

Tím náš dětský tábor nekončí ... my jdeme dál ...

Tím to ale nekončí :o) My jdeme dál. Dle oddílových náplní se děti naučí praktické ovládání GPS, zjistí co je bezpečná práce s pilou, jak zacházet se sekerou a nožem, poznají kamarádské vedoucí a praktikanty, natrénují praktickou střelbu IPSC, zahrají si hry a soutěže o diplomy, vyzkouší si komunikaci vysílačkami, zajdou na táborovou pouť, kroket, do Kasína, prožijí taneční večery, naučí se konstrukce airsoft vybavení, vaření na ohni, navštíví karneval a vytvoří si masky, zjistí jak vypadá budování přístřeší, absolvují noční bojovku, poznají nové hádanky, pečení buřtů, dřepy za odměnu i za trest, poznají nocování v lese i výrobu táborového skladu.

... a ještě dál ...

Čeká na ně Airsoft střelnice, noční hlídky, úklid chatičky a tábořiště, Videostop, orientace v krajině, noví kamarádi, dovednosti jak se starat o les a zvířata, diskotéky, tancování, moderní a společenské tance, aerobic, táborový obchod, vojenská taktika, biatlon, rozcvičky, záchrana rukojmí, jízda na raftech, malba na kameny, celodenní výlet, balení spacáku, střelba ze vzduchovek, kvízy, výroba náramků, výlety do okolí, preventivní přednášky, hledání pokladů, hádanky, chytáky, rozcvičky, kriket.

Spouustu nových věcí a zážitků ...

a iprovizované rozdělání ohně, hledání klíčů, výtvarné umění, frisbee, malba na tělo, batika, savení, logické hry, cvičení, kliky, práce na laně, policejní práce a vybavení, soutěžní otázky, posilování, táborová pošta.

Děti se naučí ještě více

Výrobu kofoláků, stopování zvěře, konstrukce airsoft vybavení, hranice, brainstorming, bodování úklidu, stavbu voru, práce v kolektivu, taktická první pomoc, stavba stanu, improvizace, uzle, desetiboj, vojenská taktika, táborové groše, práci v týmu, drogová prevence, policejní taktika, střelba na terče, záchrana tonoucího, soutěže o ceny, výrobu ptačího krmítka, přenášení vody, zdolávání překážek, práce s buzolou, uzlování, práce s mapou, lanovka, budování skladu, volejbal, získávání vody, získávání potravy, soutěže po fáborcích, přehazovaná, zajištění teroristů, hasičské vybavení, balíčky od rodičů.

Taky hodně přírody, zábavy, soutěží

Mimo jiné i ekologický přístup k přírodě, Boyard, Lovci pokladů, karate, polední klid, výroba map, strážný oheň, Kabaret, faktor strachu, zapálení ohně, hlavolamy, výměna rolí, aerobní cvičení, táborové živnosti, den s ABC.

Ale co bychom byli za tábor

Kdyby na děti nečekala Olympiáda, ukázka pyrotechniků, Pilates, táborové kino, aikido, lepení skládaček, musado, karate, thajči, výroba origami, budíčky, hledání indicíí, práce na laně, boxování do pytle, karaoke, vodní aerobic, večerky, promítání filmů, nouzové tábořiště a táboření v přírodě, opalování, pagoda, ovládání airsoft vybavení, polední klidy, výroba plastik, strašidla, zajímavé návštěvy, policie, vojenská taktika, hlasování v soutěžích, trenér brankářské školy, hasiči, ukázky, záchranná služba, vojáci, soutěže o ceny, táborová pouť, malba na sklo, živnosti, brainstorming, záchrana tonoucího.

Náš tábor trumfne každý tábor

Také volbou miss a missáka, vyzkouší si malbu na textil, vědomostní soutěže, táborový festival, nové písničky a mnoho a mnoho dalšího ... co jen dokážeme stihnout ...

Chcete jet na tak pestrý tábor?

Tak zavolejte na 775 213 667 a zjistěte si, zda ještě máme volná místa a můžete jet s námi :o)

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ