Letní dětské tábory Klubu 112, bezpečí, kvalita, zábava

Klub 112 od roku 2008 nabízí letní dětský tábor pro holky a kluky ve věku 6 - 15 let s atraktivním programem, bohatým materiálním zajištěním, spoustou pěkných cen do soutěží a mnoho dalšího, co nadchne každé dítě a také rodiče.

Připravujeme: Letní dětský tábor 2019

Ani ne týden po návratu a my už pracujeme na přípravách 11. tábora v pořadí. Náš letní dětský tábor 2019 bude zase naprostá pecka a dokonalost sama :). Tábor chceme zase pojmout trochu jinak a proto se více zaměříme na celotáborovou hru s tématem, které jen tak nevykecáme. Děti téma CtH poznají v okamžiku vstupu do našeho areálu a myslíme si, že budou mít obrovskou radost. Ne, nebudou tématem Hvězdné války ani nic podobného. Zpracujeme klasické téma ale naším, dost nevšedním způsobem :) Máte se na co těšit :)

Novinka roku 2019: Máme 2 turnusy!

Na základě přání dětí i rodičů v roce 2019 konečně nabízíme 2 turnusy. Nehodí se vám jeden termín? Nevadí. Máme druhý. Nestihli jste přihlásit v říjnu dítě na druhý turnus? A chcete jet na náš nejlepší tábor v Čechách? Nevadí. Máme 1. turnus. Nově pro táborovou sezónu 2019 nabízíme:

  1. turnus: 28. 7. - 11. 8. 2019 | jen 5.600 Kč; přihlášeno: 97 z 80 dětí
  2. turnus: 11. 8. - 25. 8. 2019 | jen 5.900 Kč; přihlášeno: 127 z 125 dětí

7. důvodů proč jet s námi na tábor

  1. Máme bohaté zkušenosti
  2. Máme kvalitní zázemí
  3. Máme kvalitní vybavení
  4. Máme kvalitní program
  5. Máme spokojené děti :)
  6. Máme spokojené rodiče
  7. Máme silné partnery

Letní dětský tábor 2019 - Poklad na stříbrném jezeře

Zase jsme se rozhodli zpracovat téma celotáborové hry trochu jinak a pokusit se vše udělat odlišně. A proto máme pro oba turnusy stejné téma: Poklad na stříbrném jezeře. Oblíbená májovka vdechla hlavní příběh naší hře a celému táboru 2019. Děti se potkají s Vinetůem, Oldou Šetrným, Rybanou a s mnoha dalšími postavami a prožijí 14 dnů indiánským životem :) Kdo se nezúčastní, nepochopí. Kdo nezažije, nepozná pořádný tábor :)

PS: Už máme super luxusní téma pro CtH 2020 :) Váš HV/HB

Letní dětský tábor 2018 - Mejdan roku

Stejně jako v posledních letech, letní dětský tábor 2018 se uskutečnil na Březině, nedaleko Zruče nad Sázavou. Počasí nám vyšlo, tedy pokud jsme si objednali sluneční kremaci. DOslova, bylo peklo. Ale naštěstí, to byl náš jediný problém a program Mejdanu 2018 se uskutečnil dle plánu a očekávání. Dorazily za námi zajímavé návštěvy, které obohatily náš výroční program. Mezi ně patřili především Tokhi s bubenickým workshopem, ohnivá show v podání T.E.T.R.I.S., sokolník který dovezl dravce a sovy, Evička Matějovská jenž zazpívala své oblíbené songy, Policie České Republiky a pár dalších. Velotáborová hra se nesla v duchu kousel a čarodějů a soutěžní týmy s pomocí Merlina pomáhali ochránit dračí vejce před Mrakomorem a Morganou. Tábor byl navíc prodloužený o tři dny a to prostě byla pecka :)

Letní dětský tábor 2017

I v létě 2017 jsme zrealizovali náš letní dětský tábor v Posázaví, nedaleko Zruče nad Sázavou. Dětí jsme měli 126 a všechny moc bavila naše celotáborová hra Cesta do pravěku. Opět jsme hostovali Policii České republiky, po pár letech k nám zase přijeli Hasiči, podívala se k nám návštěva Aktivních záloh Armády České republiky no a kulturu posílila Andrejka Kalousová i s Kazmou, který se ujal moderování táborové Miss. Co dodat. Byl to super rok a taky proto, že jsme měli více jak 60 náhradníků ... a to i k naší obsazenosti :)

Letní dětský tábor 2016

Letní dětský tábor 2016 proběhla klasicky v tábořišti na Sázavě a to s celotáborovou hrou S Tebou mě baví svět, se kterou jsme pobavili celý náš ostrov. Zimní téma jsme převedli do léta a to byla teprve ta pravá sranda. O náš tábor byl obrovský zájem. Po dlouhé době jsme se přehoupli přes 120 dětí a na nástupech to bylo znát :)

Letní dětský tábor 2015

V roce 2015 to nemělo chybu. Měli jsme mnoho nového. Více zábavný program než kdykoliv před tím. Navštívila nás MISS Andrea Kalousová, byli jsme v Čáslavi na vojenském letišti, na zřícenině Orlík v Humpolci, obrovský ohňostroj, výbornou kuchyni a zcela jedinečnou celotáborovou hru Krotitelé duchů po Česku :)

Letní dětský tábor 2014

Rokem 2014 jsme v mnohém překonali naše očekávání. Letní dětský tábor 2014 se nám i přes ne zcela příznivé počasí velice povedl. Program klapl. Děti se bavily. Dokonce jsme natočili vlastní horor Marie Dreschlerová a táborovou anti-reklamu, která sklidila úspěch i u rodičů. Táborový on-line deník psaný po nosích jsme přivedli k dokonalosti. Nechyběly stránky psané morseovkou, foneticky a podobně. Zkrátka letní tábor 2014 byla sranda na všech frontách :)

Letní dětský tábor 2013

Už pětkrát jsme se vrhli do příprav tábora. Tentokrát letní dětský tábor 2013. KOnal se na místě, které bylo jako stvořené pro naši novou celotáborovou hru. Vše ostatní zůstává. Termín, cena, program a kvalita.
Využijte pohodlnou Online objednávka/přihlášku na LDT 2013 a připravovaný online formulář na pravidelné léky dítěte. Jdeme s dobou a neustále zkvalitňujeme naši péči pro vaše pohodlí :o)

Letní dětský tábor 2012

Čtvrtý tábor se konal na posázavském ostrově nedaleko Zruče nad Sázavou a o náš letní dětský tábor 2012 byl obrovský zájem. Pokusili jsme se trumfnout všechny naše předchozí tábory. Tábor jsme si užili a vše klaplo na výbornou. Dětem chutnalo, program je bavil a místo se jim velice líbilo :o)

Letní dětský tábor 2011

Ještě jsme se ani neoklepali z tábora 2010, nenabrali nové síly a už jsme se zase vrhli do víru příprav na letní dětský tábor 2011. Pokusíme se trumfnout tábor 2010. Je to nelehký úkol, ale jistě jej zvládneme. Je nás na to dost. Máme nové nápady. Mnoho inspirací. Už teď se moc těšíme :o)

Letní dětský tábor 2010

Pro rok 2010 jsme opět připravili skvělou a netradiční nabídku tábora, kterou si nemělo nechat ujít žádné dítko, které má rádo prožít dětský letní tábor naplno, poznat nové kamarády, zažít oddílové program, vyhrát celotáborovou hru, přivézt si domů spoustu zážitků, krásných cen ze soutěží a programu. Tábor se nám v roce 2010 velmi povedl a většina dětí se s námi těší na pokračování, tentokrát letní dětský tábor 2011.

Letní dětský tábor 2009

V roce 2009 jsme připravili první samostatný letní dětský tábor pod hlavičkou Klub 112. Na tábory jsme všichni jezdili léta a tak jsme navázali na předchozí zkušenosti. Táborem všichni žijeme. Již v minulosti jsme připravovali a pomáhali realizovat tábory pod jinými organizacemi, ale nejlepší to je, když si to uděláme pořádně a podle svého.
Ačkoliv letní dětský tábor 2009 byla naše premiéra, vše jsme bravurně zvládli a tábor se vydařil.

Na prvním místě: Zdraví a bezpečí

Na letním dětském táboře které pořádá občanské sdružení Klub 112 je na prvním místě zdraví a bezpečí zúčastněných dětí. Dbáme na to už při výběru táborových dospěláků, přípravě programu, plánování aktivit. Zkrátka při všem, kdy je zapotřebí zohlednit nároky a potřeby dítěte.
Že tomu skutečně tak je, se můžete přesvědčit v názorech dětí a rodičů na naše tábory.

Na druhém místě: Pohoda, zábava a sranda

Protože celý kolektiv, který připravuje a realizuje tábor Klubu 112 to dělá hlavně pro děti, není pak problém připravit zajímavý a bohatý program, při kterém si každé dítko přijde na své, pozná spoustu srandy, prožije pohodu a zažije mnoho zábavy.


Letní dětské tábory a jejich úloha

Letní dětský tábor má mnoho úloh. Jednou z hlavních je naučit dětem novým dovednostem, zažít mnoho nových zážitků, poznat nové kamarády, zdravě si zasoutěžit, odpočinout si od stresu ze školy a někdy i z domova a mnoho dalšího ...

Naše preventivní programy

Ve spolupráci s dalšími subjekty, mezi které patří například Policie ČR, připravujeme na naše dětské letní tábory i preventivní programy. Děti tak mají možnost dozvědět se důležité informace o šikaně, starším je nabídnuta drogová prevence a prevence dětské kriminality. Náš tábor se zapojil i do projektu "Seznam se bezpečně" o nástrahách internetu a bezpečném chování na internetu.

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ