Důležité informace - čtěte pečlivě

Protože s námi jezdí Vaše děti, je každá informace důležitá a my s informacemi nešetříme. U nás máte k dispozici vše na jednom místě a tak třeba hned víte, jaký dospělák s námi jede z loňska a kdo je nový :)

Doporučené oblečení a vybavení

Doporučené oblečení a vybavení na tábor

Doporučené vybavení na tábor

Pokud Vás zajímá co dítěti zabalit na těch 14 dní sebou, připravili jsme praktický seznam doporučeného oblečení a vybavení. Vždy však dbejte na specifika svého dítětě. Znáte jej přeci nejlépe. A pokud je mu často zima, nešetřete na teplém oblečení. Doporučujeme však o trochu lepší spacák, než bývá standard. V noci tam může být i teplota kolem 10°C.

Informace k odjezdu

Děti v autobusu

Cesta na tábor

Informace k odjezdu jsme přehledně zpracovali na samostatné stránce - informace k odjezdu. Zde nalezenete vše, co potřebujete před nástupem a záhájením tábora vědět.

Táborový online deník

Jako každý rok, připravujeme pro rodiče praktický a přehledný táborový online deník, kde se dočtete důležité a potřebné informace mezi které patří pilíře denního programu, jídelníček, stav marodky a mnoho dalšího.

Adresa tábora

I když u odjezdu dostáváte podrobné informace včetně adresy tábora, může se stát, že ji nemáte u sebe a stejně chcete zrovna psát pohled nebo dopis. Žádný problém, zde je uvedena adresa tábora znovu.

Storno podmínky - Jak a kdy vystornovat pobyt

Dostali jste se do situace, kdy bohužel zvažujete Storno pobytu? To je nám škoda, ale i pro tuto příležitost tu máme pro Vás přehledně storno podmínky.

Často kladené otázky

Máte nějakou věcnou nebo praktickou otázku? Neváhejte se na nás obrátit, ale pokuste se nejdříve podívat do již vysvětlených otázek a odpovědí. Tyto otázky jsou opravdu časté a tak bychom neradi na ně odpovídali znovu a znovu :o)

Letní dětský tábor doprovází potřeba mnoha důležitých informací. Jaká je úloha tábora, jaké je důležité oblečení a vybavení, co je přihláška, k čemu slouží potvrzení od lékaře a potvrzení rodičů o bezinfekčnosti.

To vše naleznete zde a ještě něco navíc ..:o)

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ