Naši sponzoři, partneři a dárci

Obrovské díky patří především našim sponzorům, kteří nám svými dary pomohli vybudovat naše kvalitní tábory, zrealizovat naše představy a i nadále pomáhají s přípravami dalších táborů. Doufáme, že s pomocí našich ochotných, silných a vstřícných partnerů můžeme počítat i v dalších letech.

Stejně tak věříme, že seženeme nové, další sponzory, díky kterým budeme moci naši nabídku ještě v mnohém rozšířit, vylepšit a zkvalitnit.

Děkujeme firmám, které nás podporují pravidelně ...

HOBBY Kohout

Provozovatelka eshopu HOBBY Kohout věnovala jako vždy praktické množství výtvarných pomůcek, které využijí především naši malí, táboroví výtvarníčci.

Naše Vojsko

Známé nakladatelství Naše Vojsko stejně jako loni věnovalo krásné knihy ze své výroby. Už loni měly knihy u našich kluků velký úspěch. Letos se po nich jen zapráší :o)

Děkujeme firmám, které nás podpořily v minulosti

Piran Sport

Společnosti Piran Sport vděčíme za krásné vybavení pro oddíl bojové sporty, díky kterému můžeme zajistit opravdu pestrý program a také maximální bezpečí. Každé dítě v oddíle také dostane díky Piran Sportu vlastní chránič zubů.

Atex

Společnost vyrábějící sportovní oblečení Atex, přislíbila věnovat opět krésné sportovní oblečení, které poslouží především jako odměna pro výherce celotáborové hry.

Motorola

Společnost Motorola každým rokem zapůjčuje vysílačky Motorola, kterými se mnohem lépe komunikuje a tak se zefektivňuje táborová komunikace.

a mnozí další ...

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ