Sponzoring dětských táborů Klubu 112

Bez ochotných a velkorysých sponzorů, partnerů a dárců nedokážeme zajistit tak kvalitní péči a program, jaký je v našich představách. Proto jsme rádi, že i v dnešní době orientované na zisk se najdou subjekty, které přemýšlí o podpoře letního dětského tábora, na který jezdí zdravé a aktivní děti, není spjat s žádnou slabou skupinou, není nikterak mediálně podporován, atd.

Oslovení sponzora

Vážený sponzore, děkujeme za váš zájem si přečíst těchto pár řádek, které možná rozhodnou o vaší případné podpoře subjektu, který se snaží nabídnout i zdravým dětem kvalitní péči a podporu v čase léta, kdy většina rodičů pracuje a nemůže se plně venovat svým dětem na prázdninách.

Co nabízíme ...

Za vaši podporu nabízíme umístění banneru v pravé části webu. Banner se zobrazuje na všech stránkách naší prezentace a od roku 2009 kdy vznikl tento web, jsou jeho stránky zobrazeny 123´000krát a uvítal téměř 45´000 návštěvníků (rok 2012). Tento banner je umístěn až do času příprav dalšího ročníku, takže je možné, že váš banner zde bude po celý kalendářní rok. Dále nabízíme umístění odkazu v sekci Sponzoři.

On-line deník

Jen v čase realizace tábora navštíví díky našemu On-line deníku tábora cca. 5-8000,- návštěvníků, kteří sledují co se na našem táboře koná za program. Do fotogalerií mezi fotky se snažíme umísťovat aktuální fotografie s vybavením a pomůckami, které věnují právě naši sponzoři, včetně popisu.

Mailing a tiskové materiály

V průběhu roku sice mailů a tiskových materiálů nerozesíláme mnoho, ale našim největším sponzorům vkládáme do těchto materiálů odkazy, loga i bannery, aby naše reciproční péče byla co nejvstřícnější.

Fantazii spolupráce se meze nekladou ...

Pokud máte nějaký nápad, poznámku nebo podmínky, neváhejte se na nás obrátit. Jistě najdeme vstřícné řešení pro obě strany. My získáme nějaké zajímavé vybavení a děti mnoho nových zážitků, které bychom bez vás nedokázali zajistit.
Děkujeme za váš čas věnovaný této stránce a zvážení podpory.
Za tým táborů Klubu 112, Bc. Jan Borůvka, jednatel a hlavní vedoucí

O co máme zájem ...

Kupodivu jako jedni z mála nenatahujeme ruce po penězích, ale zajímá nás spíše materiální podpora, kterou můžeme použít do programu na zajištění našich aktivit nebo jako ceny pro vítěze našich soutěží, her, zábavného programu, atd.
Pokud tedy máte skladové ležáky, mnoho stejných položek kterých se potřebujete zbavit, případně věci z reklamací, které by i nadále mohly dobře sloužit, darujte nám je. Za a) je možnost snížit si daňový základ, za b) umístíme na náš web www.letni-detske-tabory.cz a www.klub112.cz váš banner a za c) zkrátka uděláte dobrou věc :)

Stránka Sponzoring se připravuje. Děkujeme za pochopení.

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ