Často kladené otázky a dotazy - FAQ

Jelikož nám rodiče a děti často kladou stejné otázky, rozhodli jsme se vzorově na ně odpovědět.

Kolik stojí tento tábor?

Odpověď: Aktuální cenu naleznete na stránce cena tábora.

Když mé dítě před táborem onemocní, vracíte ni peníze za tábor?

Řídíme se Smluvními podmínkami, které jste při přihlašování dítěte na tábor potvrdili, že jste je četli a rozumíte jim. Podle toho kdy pobyt zrušíte, vrátíme jen poměrnou část peněz. Zohledňujeme, zda místo ještě obsadíme či nikoliv. Pro Vaše dítě je od přihlášení na táboře vše připraveno. Nemůžeme doplácet na faktu, že vaše dítě onemocní nebo se mu stane úraz. Zdraví dítěte atd. nemůžeme ovlivnit. Vy ano. Peníze vracíme jen ze zaplaceného pobytu. Ze zálohy se nevrací nic. Jsme ale vstřícní s možností, poslat na tábor náhradníka a tím nepřijít o uhrazené finance.

Kde se koná tento tábor?

Odpověď: Aktuální adresu naleznete na stránce adresa tábora.

Spacák a karimatka jsou povinné pro všechny?

Odpověď: V roce 2016 si spacák a karimatku berou jen děti starší 12ti let - kvůli programu.
Pro všechny děti jsou zajištěny lůžkoviny.

Může syn ve věku 12 let být v Airsoft oddílu?

Odpověď: Airsoft oddíl je pro kluky ve věku 14 - 15 let. Náročnost programu je postavena pro kluky této věkové kategorie. Jistě nechcete, aby Váš syn byl v oddílu nejmladší a tak pokulhával svými výkony za ostatními. Ani by ho to pak tolik nebavilo.
Nebojte se však. Airsoft je velmi důležitý pilíř našeho programu a aktivit. S airsoftem přijde do kontaktu i v jiném oddílu během táborového programu.

Musí můj syn být velký sportovec, aby byl v oddíle Sporťáci?

Odpověď: Oddíl Sporťáci je určen dětem, které mají sport rádi. Nemusí v ničem vynikat. Měl by mít rád sport a pohyb. Sportu se bude věnovat odhadem 2 - 4 hodiny denně. Budou hrát fotbal, vybiku, volejbal, fris-bee, atd.

Kdy mohu vystornovat pobyt?

Pobyt je možné vystornovat před jeho zahájením. Pokud máte důvody a zvažujete Storno pobytu, řiďte se Storno podmínkami. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc dětem i rodičům a tak nabízíme i pozdější nástup na táborový pobyt. Zvažte však riziko z propadnutí ceny pobytu.

Do kdy má být uhrazen tábor?

Odpověď: Po odeslání přihlášky je nutné do týdne uhradit zálohu a do měsíce od zálohy uhradit doplatek. Pobyt musí být uhrazen po dohodně nejpoději 3 týdny před zahájením.
Je-li uhrazena jen část, domluvte si individuální podmínky. Jinak přihláška je zrušena a platba zálohy může propadnout (s ohledem na Storno podmínky).

Jak se hradí tábor?

Odpověď: Náš pobyt se hradí jen převodem z účtu. Jiný způsob není možný aby se předešlo problémům se spárováním plateb. Česká pošta nepředává variabilní symboly a tak v některých případech nelze dohledat platbu - od koho je, za koho je, atd.

Moje dítě je neplavec a vody se bojí. Nebudou se mu děti smát?

Odpověď: Pokud je Vaše dítě neplavec, poznamenejte tuto závažnou skutečnost do přihlášky. Ve vodě pečlivě hlídáme všechny děti, ale u dětí s touto poznámkou u vody dbáme ještě na vyšší bezpečnost. Děti se mu smát nebudou. Dnes je to poměrně běžné, navíc, koupání není povinné. Vodních radovánek na mělčině se zúčastní i tak.

Mohu dát dceři mobil?

Odpověď: Mobilní telefon na tábor nepatří. Navíc, my za veškeré cennosti, tj. i mobilní telefony neručíme. Zvažte potřebu dávat dětem cdrahou elektroniku, velké kapesné, drahé šperky a podobně.

Moje dítě potřebuje odjet z tábora o dva dny dříve. Je to možné?

Odpověď: Pokud víte, že dítě potřebuje odjet z tábora dříve, po dohodě je to možné. Tuto skutečnost zaznamenejte do přihlášky. Nebudeme Vám počítat za stravu těchto dvou dnů.

Jak velké dát dítěti kapesné?

Odpověď: Děti půjdou na celodenní výlet. Také se podívají do nedalekého městečka. Ale že by měly možnost utrácet? To asi ne. Myslíme si, že optimální kapesné je kolem 300Kč. Nějaká ta sladkost, pohled, dopisní známka, láhev limonády, časopis. Vše ostatní budou mít od nás :o)

Může vyzvednout dítě po táboře babička?

Odpověď: Pokud víte, že se nemůžete dostavit k příjezdu, může dítě vyzvednout kdokoliv z rodiny. Poznamenejte tuto skutečnost do přihlášky. Osobě která vyzvedává dítě z pobytu raději dejte plnou moc, kterou nám předá.

Dcera bere pravidelně léky. Je to problém?

Odpověď: Není to problém. Dohled nad podáváním léků vykonávají dva zdravotníci. Léky jsou pro děti důležité a tak tomu věnujeme velkou pozornost. Vaše dítě dostane léky řádně, včas a dle doporučeného dávkování. Léky dejte dítěti v potřebném počtu. U odjezdu je předáte zdravotníkovi.

Syn má syndrom hyperaktivity. Může se zúčastnit?

Odpověď: Děti které jsou léčeny na hyperaktivitu bohužel nemohou nastoupit na náš tábor. Máme poměrně náročný program a nemůžeme se věnovat jednomu dítěti a neustále na něj dohlížet. Vše je samozřejmě na dohodě. Dítě může být dobře kompenzováno medikamenty a pak nemusí nastat problém.Interiéry - Inkea s.r.o.. Jsme firma zabývající se interiéry na zakázku do bytů a domácností. Pomůžeme Vám realizovat Vaše představy o interiéru luxusních Kuchyně. Dodáme veškeré atypické interiéry, ložnice, interiéry koupelen, také dětské pokoje a kancelářský nábytek. Realizujeme také vestavěné skříně, interiérové dveře, recepce, bary a pulty.

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ