Cena tábora a co je v ceně

Každého zájemce, rodiče a třeba i dítě zajímá, kolik náš letní dětský tábor vůbec stojí, tj. jaká je cena tábora a co v ní je.

Cena za tábor

Snažíme se, aby cena za náš letní dětský tábor byla co možná nejnižší:

  • xx.8.-xx.8.2018: jen 4.900 Kč | pro účastníky LDT 2017: 4.700Kč*

* Zvýhodněná cena pro účastníky LDT 2017 + Příslušníky IZS platí při zaslání přihlášky do 31.1.2017 a řádné úhradě pobytu do 31.3.2017. V případě promeškání této lhůty splatnosti musíte uhradit plnou cenu tábora.

Spešl cena pro příslušníky IZS

Pro příslušníky IZS jako policisty, hasiče, záchranáře, ale také strážníky (v případě zájmu i vojáky) nabízíme lepší cenu a to 4.600 Kč za náš letní dětský tábor (platí i pro nové děti). V on-line přihlášce zaškrtněte a vyplňte příslušnou kolonku a do poznámky vepište "Mám služební průkaz". Tato cena platí v případě úhrady přes FKSP. Individuální dohody jsou možné.

Slevy a Last-minute se opět nedočkáte ...

Nečekejte na Last-minute slevu, jako v minulých letech.. Tento rok s ní nepřijdeme. Máme nový firemní systém a tím pádem i dost zájemců o náš tábor.

Co je v ceně?

Ti, co byli s námi v roce 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009 atd. ví, že náš tábor tuto cenu má. Pestrý a rozmanitý program, spousta zkušených a usměvavých dospěláků, kvalitní vybavení, mnoho potřebných pomůcek, krásné ceny a odměny, doprava luxusními autobusy, atd.
Ale co všechno je v ceně? V ceně je:

  • doprava autobusy z Prahy a zpět,
  • ubytování, ložní, závěrečný úklid
  • 5x denně strava (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) - domácí kuchyně
  • pitný režim - 24 hodin denně dostupné nápoje (čaje, šťávy, limonády)
  • pestrý táborový program a vybavení,
  • kvalitní péče vedoucích, praktikantů, zdravotníků
  • rozmanité věcné ceny,
  • a u nás vždy ještě něco navíc ... :o)

Jak se platí za tábor?

Pro spárování příchozích plateb vyžadujeme platbu pouze bankovním převodem. Předejdeme tím problémům s dohledáváním a spárováním plateb. Děkujeme za pochopení.

Záloha závazné objednávky

Po zpracování závazné přihlášky, obdržíte potvrzující email s informacemi k platbě. Následně máte týden na úhradu zálohy ve výši 1500 Kč. Neuhrazení zálohy není považováno za váš nezájem o objednaný pobyt a automatické storno.

Doplatek

Doplatek je splatný do měsíce od úhrady zálohy. Pro účastníky tábora 2017 jsme nastavili vstřícné podmínky doplatku se splatností do 31. 3. 2018.

Individuální podmínky

Potřebujete individuální podmínky? Ozvěte se a dohodněte si s námi individuální podmínky platby.

Storno podmínky

Musíme myslet i na tuto variantu. Takže jsme pro vás připravili přehledně zpracované storno podmínky.

Připlaťte si za kvalitu

Nešetřete na táboře. Ušetřit dvě, tři stovky na táboře není dobrá úspora. Vše může být na úkor dítěte a jeho potřeb. U nás jde vše do dětí a tak máte jistotu, že každá koruna jde do programu, vybavení, péče a zábavy.

Poplatek za celodenní výlet

Každý rok na základě konkrétního naplánovaného celodenního výletu vybíráme u autobusu individuální poplatek na Celodenní výlet. Ten se pohybuje kolem částky cca. 200Kč a slouží k úhradě nadstandardního programu a servisu služeb jako cestovné, vstupné na hrady, zámky, veřejná koupaliště a podobně. V případě zrušení (např. z důvodu špatného počasí) celodenního výletu si dovolujeme tyto finanční prostředky převést do tzv. svačin (lepší a rozmanitější ovoce, a podobně). Děkujeme za pochopení.

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ