Cena a platební podmínky - jak zaplatit za tábor

Jak máme udělat platební podmínky, když stejně bude za pár dnů obsazeno a vše bude ve finále jinak?! :)
Nic méně, jistě Vás zajímá, kolik budou letní dětské tábory 2021 Klubu 112 stát. Táborovou sezónu 2021 připravujeme ve stínu covidové sezóny 2020. Už ale víme, že dokážeme i s touto nepříjemností tábory připravit i bezpečně realizovat. A proto ...

Cena za letní dětský tábor 2021 a možnosti plateb

Mimořádná akce k nouzovému stavu 2020

Jelikož se naše země zase potýká s problémy spojenými s pandemií Covid-19, nabízíme rodičům speciální akci, která platí v průběhu vyhlášeného nouzového stavu (v tuto chvíli do 20. 11. 2020) - Letní dětský tábor na splátky :) Přihlašte své dítě v průběhu nouzového stavu na některý z našich turnusů LDT 2021 a máte možnost uhradit pobyt v pravidelných splátkách po 1000 Kč / měsíc. Podmínka: uhradit každý měsíc minimálně 1000 Kč. Celý pobyt musí být uhrazený nejpozději do 15. 6. 2021.
Poznámka: K této akci není náš systém přihlášek naprogramovaný. Po přihlášení tuto nabídku berte jako gentlemanskou dohodu. I výše zálohy je tudíž jen 1000 Kč. Stačí jen odeslat přihlášku na letní dětský tábor v průběhu nouzového stavu a máte tak zajištěné vstřícné platební podmínky.

 

Standardní platební podmínky

Snažíme se, aby cena za náš letní dětský tábor byla s ohledem na plánovaný program co možná nejnižší:

Bez uhrazení rezervační zálohy není dítě řádně přihlášené (jen po uhrazení zálohy nebo samozřejmě celé ceny tábora se s dítětem počítá) - neplatí pro úhradu zaměstnavatele přes FKSP.
Platby párujeme jednou měsíčně, tj. zpětně na začátku dalšího měsíce.

PONECHÁVÁME INFORMACE:

DŮLEŽITÉ INFORMACE KE KORONAVIROVÉ SEZÓNĚ 2020

Po dlouhé době v nejistotě jsme získali informace, o které se chceme a musíme s vámi podělit. Táborovou sezónu 2020 neblaze ovlivnila koronavirová krize. Mnoho táborů ukončilo svou činnost. My se přizpůsobili. Zde jsou aktuální podmínky a změny LDT 2020 - Více na: Léto s Covid-19.

 

 

Platební podmínky, když tábor hradí zaměstnavatel

Samozřejmě máte možnost uhradit celý pobyt naráz nebo prostřednictvím faktury zaměstnavateli, např. přes FKSP (tehdy se posouvá datum splatnosti). O této variantě nás informujte tím, že v přihlášce zaškrtnete "Hradí zaměstnavatel". My pak i víme, že nemáme očekávat platbu zálohy a zároveń vám neposíláme upomínky. Tedy v případě, že s námi prokomunikujete podklady k vystavení faktury.

Individuální dohody: posunutí plateb, rozdělení plateb atd.

Jsme samozřejmě otevření individuálním dohodám, ale ty je zapotřebí prokomunikovat hned na začátku a ne až Vás budeme uhánět upomínkami :) Jste maminka tzv. samoživitelka? Je to na vás najednou moc peněz. Nemějte obavy se ozvat. Vše děláme pro děti takže rádi pomůžeme a vyjdeme vstříc.

Co je v ceně?

Ti, co byli s námi v roce 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009 atd. ví, že náš tábor tuto cenu má. Pestrý a rozmanitý program, spousta zkušených a usměvavých dospěláků, kvalitní vybavení, mnoho potřebných pomůcek, krásné ceny a odměny atd.
Ale co všechno je v ceně? V ceně je:

Jak se platí za tábor?

Pro správné spárování příchozích plateb vyžadujeme platbu pouze bankovním převodem na náš účet , kdy variabilní symbol je vaše telefoní číslo v devítimístném tvaru (vložené do přihlášky), tj, bez státní předvolby a mezer, např.: 777666555. Číslo faktury není variabilní symbol. Předejdeme tím problémům s dohledáváním a spárováním plateb. Děkujeme za pochopení.

Platba tábora přes FKSP

V případě, že tábor za vás hradí zaměstnavatel, například přes FKSP, zaškrtněte v přihlášce "Na tábor přispívá zaměstnavatel" a email s informací o úhradě zálohy můžete ignorovat. Je ale zapotřebí co nejdříve a bez zbytečného otálení si zajistit podklady pro vystavení faktury, případně potvrzení o přihlášce atd., abychom viděli, že tábor bude opravdu uhrazen a máme s vámi počítat.

Záloha závazné objednávky

Po zpracování závazné přihlášky, obdržíte potvrzující email s informacemi k platbě. Následně máte týden na úhradu zálohy ve výši 2.000 Kč (nebo sníženou 1.500 Kč). Neuhrazení zálohy je považováno za váš nezájem o objednaný pobyt se automaticky ruší.

Doplatek

Doplatek je splatný do měsíce od úhrady zálohy (není li termínem odeslání přihlášky nastaveno jinak).

Individuální podmínky

Potřebujete individuální podmínky? Ozvěte se a dohodněte si s námi individuální podmínky platby nebo plateb, ale prosíme, vždy předem!

Storno podmínky

Musíme myslet i na tuto variantu. Takže jsme pro vás připravili přehledně zpracované storno podmínky.

Připlaťte si za kvalitu

Nešetřete na táboře. Ušetřit dvě, tři stovky na táboře není dobrá úspora. Vše může být na úkor dítěte a jeho potřeb. U nás jde vše do dětí a tak máte jistotu, že každá koruna jde do programu, vybavení, péče a zábavy.

Poplatek za celodenní výlet a Nadstandardní program a vybavení

Každý rok na základě konkrétního naplánovaného celodenního výletu vybíráme u autobusu individuální poplatek na Celodenní výlet a Nadstandardní program a vybavení. Ten se pohybuje kolem částky cca. 500Kč (SuperCoolTábor: 1000Kč) a slouží k úhradě nadstandardního programu a servisu služeb jako cestovné, vstupné na hrady, zámky, veřejná koupaliště a podobně. V případě zrušení (např. z důvodu špatného počasí) celodenního výletu si dovolujeme tyto finanční prostředky převést do tzv. svačin (lepší a rozmanitější ovoce a pod.). Děkujeme za pochopení.

Táborová pouť a táborový obchůdek
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Andrea Kalousová dělá na táboře svačinářku
Celodenní výlet na koupaliště Vlašim
HV/HB - jako pyšný pár ze svého programu :)
Vytváření jmenovek oddílu Šikulové

Zahajujeme sezónu 2021

Jakmile skončila současná táborová sezóna, začali jsme připravovat letní dětské tábory 2021. Máme již rozpracovanou celotáborovou hru: Hra o trůn Bandagattu :) Máte se na co těšit :)

přečíst celé

Sezóna s Covid-19

Táborovou sezónu neblaze ovlivnila světová pandemie koronaviru Covid-19. Od poloviny května můžeme být rádi, že tábory vůbec mohou proběhnout. Jak budou probíhat s námi? Dozvíte se v tomto článku.

přečíst celé

Bandárie pro letní dětské tábory

Naše Bandárie začíná získávat svou podobu. Máme za sebou několik pracovních víkendů. Máme uklizeno a začínáme budovat! Bandárie bude to nejkrásnější tábořiště pro letní dětské tábory :)

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

Alive
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel
Schneider

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?