Dospěláci tábora - vedoucí, zdravotníci, praktikanti

Připravujme zcela nový obsah na téma dospěláci dětského tábora Klubu 112. Děkujeme za pochopení a rozhodně se k nám vraťte :)

Dětský tábor patří mezi jedny z nejlépe zaopatřených táborů po personální stránce. Na vedoucí oddílů, praktikanty, zdravotníky i ostatní personál klademe vysoké nároky a k tomu hledáme pro věco zapálené lidi, kteří jako první nepokládají otázku "kolik za to dostanou?". Dospěláky logicky rozdělujeme do několika skupin, které tvoří celý kolektiv dětského tábora Klubu 112.
Dospěláci jsou rozdělany na:

Velín tábora

Jak už to tak u podobných podniků bývá, je tu někdo, kdo celou věc zdárně řídí a tím je: Hlavní vedoucí. Od založení je touto osobou HV/HB, neboli Hlavní Vedoucí Honza Borůvka. I když si jednou odskočil za odpočinkem do kuchyně, stejně byl pořád hlavní vedoucí, který řešil každý problém nebo nešvar tábora, i když si na hlavního vedoucího hrál zrovna někdo jiný.

Pomocné ruce na Velíně

Ani na Olympu nebyl sám Zeus, ale i on měl k sobě pomocníky. U nás na Velíně je to stejné a tak hlavas má k sobě pravou a levou ruku.
Pravá ruka zajišťuje vše kolem technické stránky tábory a levá ruka má na starosti prozměnu tu programovou část. Díky tomu to vše šlape jako po drátkách. Byly roky, kdy byl hlavas na vše sám a taky to šlo, ale s pomocníky to zkrátka jde lépe.

Vedoucí oddílů

Vedoucí oddílů jak bývá standardem i na jiných táborech vedou oddílový program, jsou zodpovědní za svěřený oddíl, připravují a realizují hry, soutěže, výcvik a mnoho dalšího. Oddíláci jsou u nás starší než na jiných táborech, protože já, jako HV/HB mám teorii, že dokud člověk opravdu nedospěje, nemůže se starat o jiné, i když právně k tomu má předpoklady od 18 let. A proto u nás je průměrný věk vedoucího oddílu kolem 30 let.

Stálí praktikanti

Nejmenší oddíly, tj. Benjamínci a Šikulové mají stálé praktikanty. Nejmenší děti si obtížně zvykají na změny a proto motat jim hlavu výměnou praktikantů, ačkoliv jinde je to velká výhoda, by bylo v neprospěch těch malých špuntíků, pro které ty tábory děláme především. Stálý praktikant má svého stálého vedoucího, kterému je nápomocen jak v době příprav, tak i při samotné realizaci.

Plující praktikanti alias Piráti

Plující praktinanti odbourali dlouholetý problém a to ten, že praktikanti se toho na táboře moc nenaučili. Tím že se točí, poznají více programů, více vedoucích, jejich přístupů, více dětí a tím nám i rostou. Je to naše vlastní myšlenka a velmi se nám osvědčila. Praktikanti s námi rostou a moc jim to prospívá.

Plující personál tábora alias Korzáři

Zdravotníci tábora

Personál kuchyně

Hledáme 2 pomocné síly do kuchyně. Nabídka je pro oba turnusy, ale samozřejmě zájemci nemusí jet na oba :) Těmto pomocnicím a pomocníkům už pár let říkáme: chobotničky. Výborně se na to totiž lidičky s více rukama hodí. Výhodu mají i hráči stolního tenisu zvládající obíhačku nebo hru oběma rukama naráz :)

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ