Dospěláci tábora - vedoucí, zdravotníci, praktikanti

Letní dětský tábor - vedoucí a praktikanti

Dospěláci dělaj kraviny :)

Letní dětské tábory Klubu 112 se mohou pochlubit maximálním personálním obsazením. Málo ktará organizace zajistí na 100 dětí 25 plnoletých dospěláků se zkušenostmi. Dospěláci jsou na našich táborech klasicky rozděleni na: vedení tábora, oddílové vedoucí, praktikanty oddílů, zdravotníky, personál kuchyně a pomocný personál.

Naši dospěláci

Jelikož nám svěřujete své děti, jisě uvítáte vědět, kdo se o ně bude starat, kdo vytváří a dohlíží na jejich program, bezpečí a zdraví.
Dospěláci tábora 2017

Dospěláci tábora 2014

Naše bohaté personální obsazení nabízí obrovské možnosti, které s radostí využíváme.

Vedení tábora

Vedení tábora se podílí na přípravě, realizaci, organizaci a nese zodpovědnost za celý tábor včele s hlavním vedoucím.

Letní dětský tábor 2017 - Cesta do pravěku

Oddíloví vedoucí

Naši oddíláci jsou zodpovědni za programové složení a dodržení oddílového programu. Zodpovídají za bezpečnost a zdraví dětí v oddílu.
Věk minimálně 20 let.

Zdravotníci tábora

Zdravotníci tábora mají na starosti zdraví a prevenci, ošetřování dětí, dohled nad podáváním léků, bezpečnost programu, složení jídelníčku a mnoho dalšího, co má přímý vliv na zdraví, kondici a duševní stav díděte.

Praktikanti tábora

Úlohou praktikantů je napomáhat jak oddílákům se svěřenými úkoly oddílového programu, tak i při přípravě a realizaci celotáborového programu pro děti.
Věk minimálně 17 let.

Úloha všech dospěláků

Náplní všech táborových dospěláků je přes všechnu zodpovědnost a starosti s dětmi, dělat ze sebe kašpary, robit srandu, vymýšlet ptákoviny a to vše pro děti, aby průměr dětského úsměvu byl alespon 4 hodiny na den :o))

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ