Letní dětský tábor 2022 na splátky

Přišel podzim a s tím i zhoršení aktuálního stavu spojený s Covid-19. Respiračním onemocněním se v tomto počasí lépe daří a se změnou našeho chování přišla další nepříjemná vlna. Očekáváme, že přijdou znovu dílčí omezení a to se samozřejmě neblaze promítne do "našich peněženek". A jelikož dětské tábory jsou o dětech a tábor bez dětí pozbývá na logice, chceme rodičům našich/vašich dětí pomoci, aby děti měly krásné léto plné dobrodružství. Znovu po roce proto vyhlašujeme akci: Letní dětský tábor na splátky!

Jak akce Letní dětský tábor na splátky funguje?

Vložte přihlášku "jakoby se nechumelilo" - jen do poznámky v přihlášce napište "Chci tábor na splátky". Přijdou vám sice standardní informace k platbě, ale ty jen z části ignorujte. Pravidelně každý měsíc uhraďte minimální částku 1.000 Kč. Celý pobyt musí být uhrazený nejpozději do 25. 6. 2022, protože to je poslední den, kdy párujeme platby. 


 

Ohybání vidličky pod vedením Tomasiana
Vzkaz z Bandaboxu
Levitace stolku kouzelnice Kelly
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Návštěva a ukázka PČR JČK
Výcvik taktiky Airsoft vojáků

Startujeme sezónu 2022

Nezahálíme. Makáme! Připravujeme se na táborovou sezónu 2022 s celotáborovou hrou Men In Black o vesmíru a mimozemšťanech. Společně zachráníme galaxii :) A samozřejmě také chystáme airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADEMIE.

přečíst celé

Dětský tábor na splátky

Je to tu zase: Covid-19. A proto umožňujeme rodičům uhradit dětský tábor na splátky. Tato akce platí po dobu zhoršování situace - zatím do konce listopadu 2021.

přečíst celé

Volná místa docházejí

Máte zájem o náš letní dětský tábor? Seznamte se s nabídkou volných míst, která docházejí ...

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?