6. 8. 2020 - III. turnus - den třináctý

Hlavní program dne

A máme tu poslední celý den tábora. Oddíly dodělávají resty. Dohrávají soutěže. Děti střílí o diplomy na střelnici a tak ... Sluníčko vykouzlilo všem dětem úsměv na tváři. A tedy nejen sluníčko, ale také náš program :) Tedy hlavně jeden bod na ranním nástupu: Večer bude diskotéka :) A to pěkně prodloužená :) Uvidíme, kdy začnou děti odpadávat .. ale minule skončila přesně o půlnoci :) Štěstí že bydlíme daleko od lidí .. snad na nás nebude nikdo volat policii pro rušení nočního klidu :)

Tento tábor jde skutečně do finále. A byla to pro nás opravdová radost .. až na pár dětí (výjimky potvrzující pravidlo) jsme tu měli super děti. Je zajímavé, že zrovna největší potížista odjel včera .. no, asi psal domů, jak ho to u nás nebaví ... teorií je mnoho .. ale jeho oddíl si příjemně odpočinul :) Dnes bohužel po předchozí dohodě odjely další dvě děti .. malá Maruška u nás byla téměř měsíc .. a když dnes odjížděla, plakala a nechtěla od nás ... to je asi největší pochvala po nás a nastavené zrcadlo :)

No nic, my se jdeme chystat. Už toho nebudeme vykecávat tolik ... děti vám to jistě doma vše poví samotné.
Jen poslední informace: Dnes jsme dvě děti povýšili do stavu pážat :) Ota a Kuba .. dva super kluci, kteří nás tu velmi baví :)

Jídelníček

Stav marodky

Na marodce v podstatě nikdo není. Máme tu jednu teplůtku. Tak nízkou, že o tom skoro nemůže být řeč, ale zase ne tak nízkou, aby mohla být normálně u oddílu. A jednu holčičku, kterou často bolí bříško a i když vaříme skvěle, neudrží v sobě jídlo moc dlouho. Spouštěčem byl pravděpodobně dopis z domova ... ale to můžeme jen spekulovat. Naši péči a pozornost má a dostává pro jistotu dietku :)

Důležitá sdělení z tábora

Díky za dnešní podpůrné zprávy. Včera jsem večer neměl zrovna nejlepší náladu ... kór když víte, co je za tím ... že mají lidi potřebu se mstít a kritizovat, i když si sami nevidí na špičku nosu ... ale s tím asi nic neuděláme. Hned ráno mi ale náladu zlepšily báječné zprávy, včetně citátu velkého Wericha .. a především, spokojené děti ... na které tu hulákáme a nadáváme :) Za pár týdnů spustíme přihlášky a ono se ukáže, jak se věci mají ... a že je spustíme opravdu brzy, protože za a) chceme vědět jak to ve skutečnosti je a za b) musíme pokračovat v rekonstrukci. letošní sezónu hodně táhneme ze svého .. díky koroně bylo méně dětí. Rozumné by bylo tábory zrušit a vytrpět si pár útrpných volání ... ale my naštěstí děláme tábory nejen mozkem, ale také srdcem a to zvítězilo :) Nic méně, musíme pokračovat v pracech, aby nás nečekala zase tak náročné jaro jako to letošní :) Veranda, nové chatky, dodělat kuchyni, pár dalších kosmetických úprav atd. :)

Poděkování

Děkuji všem slušným a rozumným lidem ... které mají slušné a rozumné děti :) 

Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Tomáš Trachta alias kominík
Signální oheň pro případ ztroskotání
Táborová OPEN-AIR diskotéka
Nej holky a jejich táborový výcvik
Bandárie

Startujeme sezónu 2022

Nezahálíme. Makáme! Připravujeme se na táborovou sezónu 2022 s celotáborovou hrou Men In Black o vesmíru a mimozemšťanech. Společně zachráníme galaxii :) A samozřejmě také chystáme airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADDEMIE.

přečíst celé

Dětský tábor na splátky

Do skončení nouzového stavu nabízíme rodičům možnost zajistit dětem náš letní dětský tábor na splátky. Tato nabídka tábora na splátky končí s nouzovým stavem: do 11. 4. 2021

přečíst celé

Nábor VOJENSKÉ AKADEMIE

Od ledna 2021 se náš airsoftový tábor prezentuje jako: VOJENSKÁ AKADEMIE. Máme zcela nový přístup a propracovaný program výcviku. Zkušenosti a adrenalin na maximální úrovni.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?