4.8.2019 - 8. den tábora 1. turnusu Klubu 112

Aktualizováno: 20:05

Dneska jsem potřeboval trochu relaxu a zrovna se hodilo, že náš oddílák Dominik má také svátek. Jako dárek ode mě dostal, že jsem si jeho oddíl dnes vzal na starost. Děti mezi oslavenci dostali od nás balíčky. Prostě klasika a pohoda.
A konečně pohoda i pro mě :) U obda jsem tedy zjistil, že pro některé děti je novinka, že drůbež se může jíst rukama a to bylo najednou radosti u našeho stolu :) A taky tu máme jednoho, kterého ještě musíme naučit jíst příborem :)
Ale dost o mém oddíle číslo 3.

Zbytek tábora dopoledne opustil náš areál a šel za dobrodružstvím do okolí. Počasí nám přeje. Je příjemně pod mrakem a teplo. Právě nyní děti odpočívají, aby jim dobře strávilo a mohli pak vlítnout na odpolední program.
A já zase letím za "mým" oddílem :)

Dnes jsme se dostali i k tomu, že jsme v táboře instalovali naše mlhovadla. Nejde o to, že by bylo vedro, ale děti mají vodu rády a ty úsměvy za to stojí. Včerejší ochutnávka diskotéky je pěkně nahlodala a s dětmi je to čím dál lepší. Jen to nezakřiknout :) Ale musíme být optimisté ... jinak by to nešlo ani dělat.
Ranní vstávání jsme o půl hodiny posunuli a i to nám bodlo. Všichni jsme unavení a snažíme se nabíjet baterky, jak je to jen možné.

Odpoledne se nám na dvě hodinky ukázalo sluníčko a tak jsme se vydali vyzkoušet, jaká voda je v Sázavě. Celý tábor obsadil naši pláž a naskákali jsme do vody. Hlédání kachní jednotkou jsme si užívali vodu. Nakonec nás vyhnalo zhoršení počasí ale i tak, děti zářily štěstím :) A jak bývá zvykem, voda krásně každého unaví. A to se nám přesně potvrdilo. Dnes večer po báječné večeři věršina oddílů odpočívá. Někdo hraje karty. Jiný oddíl se věnuje hygieně. No a pak tu máme i extrémy, že ještě nyní hrají volejbal na plné pecky. Radost ty výměny pozorovat :)

Naše děti už využívají týpí nejen k programu, odpočinku, ale také ke spánku. Máme na přespání v týpí i pořadník.

Naše marodka je využívána spíše jako oáza klidu a SPA. Řešili jsme nějaká bolavá bříška - probráno s rodiči. Ale zítra ráno už půjdou děti k oddílu. Bude to dobré.

Hlavní program dne

Jídelníček

  • Snídaně: opět fantastický domácí perník :)
  • Svačina: sušenka
  • Oběd: brokolicová polévka a pčené kuřátko
  • Svačina: meloun
  • Večeře: zeleninové ragú (no jasně že lečo, ale takhle nám ho spapají s radostí a ještě si přidávají

Nápoje a šťávy Relax A copak naše děti pijí 24 hodin denně?
No přeci kvalitní nápoje a šťávy Relax :)
Pokud tedy zrovna není kakao, bílá káva a podobně :)

-

Stav marodky

Nyní jsou na marodce 2 děti - rodiče informování.
Nejvíce nám na marodce spalo 6 dětí, ale to jen z preventivních důvodů, aby náš záchranář Kuba měl děti pod kontrolou. No kdybyste tu marodku viděli. Máme tu všechno, třeba i monitor a podobně.

Důležitá sdělení z tábora

Poděkování

Chci poděkovat několika rodičům za SMSky. Některé reakce udělají opravdu radost. Ale klidně se zapojte více na fb. Klidně můžeme pod fotkami pokecat :)

Poděkování sponzorům ...

Autobusová doprava Webové stránky tábora Klubu 112

Bez zajištění spolehlivé autobusové dopravy, materiální a on-line podpory na webu, bychom dnešní den nezvládli. Děkujeme :)

Program dětí v oddílech

1. oddíl

2. oddíl

3. oddíl

4. oddíl

5. oddíl

6. oddíl

7. oddíl

Táborový kalendář

LDT 2019 - 1. turnus

NEDĚLE
července
PONDĚLÍ
července
ÚTERÝ
července
STŘEDA
července
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna

LDT 2019 - 2. turnus

NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ