9. 8. 2020 - IV. turnus - den druhý

Hlavní program dne

Na pořadu dne jsou především seznamovací a kolektivní hry. Vše prokládáme naší bandarijskou (občanskou) výchovou .... přeci jen si to tu chceme taky užít .. a kdo má pořád poslouchat za každým slovem "vole" ...  máme tu i peprnější výrazy .. a je s podivem, že za tím nejsou nejstarší kluci ... jak smutné .. no, máme na to ještě pár dnů ... Jedna holčina chce asi získat titul "voráchlo" roku ... ale věříme, že brzy pochopí, že takto se může chovat doma ... i když by se takto doma taky chovat neměla, ale u nás se takto rozhodně chvoat nebude :)

Na prvním ranním nástupu bylo vidět mnoho známých tváří. Všichni jsou natěšení na program .. i když všichni ví, že to nebude tak jako v předchozích letech. Jsou smutní, ale ne zklamaní. Se všemi jednáme na rovinu a je to fajn :) Užijeme si to tak i tak :)

K seznamovacím a kolektivním hrám: Děti se už znají jmény, ví odkud jsou, co mají nebo nemají rády ... vzniká tu fajn parta mezi dětmi a dospělými. Chceme vybudovat prima kolektivy a proto máme i nějaké hry podporující týmového ducha ... ale v tuto chvílil už se začínají oddíly věnovat tomu, za čím do Bandárie přijely. Už nám tu oddíly tancují, sportují, vyrábějí a hrají .. no a také poznávají zbraně, naši střelnici a tak :) 

Jídelníček

Stav marodky

Na marodce je klídek. Pár hodin nás dělí od propuštění bojovníka z pozorování. Nic zásadního jsme na něm nevypozorovali, ale konečný verdikt padne v 18:00 :) Staráme se zase o nějaké ekzémky. V noci pravidelně budíme ... rozdáváme léky ... a máme přehled o všech alergiích ... u jednoho dítka máme spíše podezření, že v papírech má napsané všem aby nemusel nic jíst .. ale uvidíme ... třeba se prokecne :)

Důležitá sdělení z tábora

Co se asi tak důležitého může přihodit v neděli? No jasně, vím :) Máme za sebou první pořádnou rozvičku. Nej holky se snaží dostat asi na zednické školy, protože tak mluví .. to zas bude šichta :)

A už padají první hlášky ... seznamovali jsme děti jak s táborovým řádem, tak i s postupy co dělat, kdyby se nám náhodou ztratily. Nikdy se nám to nestalo, ale pro jistotu ... hodí se to i do života .. a jedna dívenka z nejmenšího oddílu: A kdybych se ztratila, mohu třeba použít mapu, ne? A odpověď vedoucí: Ty umíš s mapou? A dívenka: Neumím ..... a holka by se nám zbytečně tahala s mapou ... atlasem .. globusem :)

Poděkování

Poděkování? No jasně že hlavně našemu skvělému týmu maskující se pod názvem: Bandička !!! Jsou skvělí :) Někteří jsou tu fakt od začátku. Jiní přijeli v půlce a jedou druhý nebo i třetí turnus. Jsou tu lidi k neutahání. Nevíme zda je to zázvorem v čaji nebo tou neutuchající láskou k táborům a dětem. Všichni jedou pecky. Ano .. drobné únavy se projevují .. ale zvládáme dobíjet baterky :) Kdybych právě teď vyhlásil nějakou ptákovinu a hledal dobrovolníky .. všichni zvednou ruce :) Bandička je vážně skvěla a jede bomby :)

Oblíbený popcorn k promítání v kině
Bandárie
Z airsoft akce na táboře
Dynamická ukázka PČR pro děti na táboře
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Výtvarný workshop na táboře

Nábor VOJENSKÉ AKADEMIE

Od ledna 2021 se náš airsoftový tábor prezentuje jako: VOJENSKÁ AKADEMIE. Máme zcela nový přístup a propracovaný program výcviku. Zkušenosti a adrenalin na maximální úrovni.

přečíst celé

On-line deník z Airsoft tábora 2021

Stále makáme na přípravách toho nejlepšího airsoft tábora v Čechách :) Nyní jsme připravili On-line deník S.T.S. Klubu 112 a dále pracujeme na zadání pro družstva a náplně misí pro hráče!

přečíst celé

Víkendové akce 2021 v Bandárii

Abychom letošní sezónu pořádně nakopli, připravujeme pro naše děti, rodiče, fanoušky i ostatní VÍKENDOVÉ AKCE V BANDÁRII 2021 - Airsoft, Survival, První pomoc i Relax pod taktovkou Klubu 112.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

Alive
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel
Schneider

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?