Výtvarná soutěž o doživotní tábor zdarma

Datum vyhlášení soutěže: 6. 12. 2019
Pravděpodobná uzávěrka: 6. 1. 2020
Cena: doživotní 30 % sleva na LDT (proč 30 %? Protože je jen 30 sdílení příspěvku)
V případě, že se sdílení příspěvku navýší, navýšíme i slevu :)

Máme Bandárii. A každá zem má svou vlajku a erb. A to bude předmětem výtvarné soutěže. Nemusíte umět kreslit, malovat nebo nějakou jinou výtvarnou techniku. Jde o nápad :) V případě, že si nějaký, i ne zdařile zpracovaný, námět vybereme a necháme následně graficky zpracovat, tj. ho převezmeme za svůj a budeme jej v budoucnu používat, dotyčný získá možnost doživotně jezdit na naše tábory (rozumí se cena tábora) jako poděkování.
Chcete se zúčastnit a nemáte už třeba dítě v táborovém věku? Vítězný voucher můžete předat komukoliv dle svého výběru :)

Výhru může využít jedno dítě na jeden turnus. A jak chápeme to doživotní? No dokud dítě nevyroste z věkové kategorie, může jezdit. Takže logicky, čím menší dítě vyhraje, tím déle jezdí na tábor zadara :) Turnusy se v průběhu let mohou měnit. Jen dítě zůstává :) Samozřejmě dítěte se týkají i povinnosti jako např. dodržovat táborový řád a podobně. Bude-li třeba vyloučeno z kázeňských důvodů, může výhra zaniknout. Ale to už opravdu hodně předbíháme. Vždy bude chuť se domluvit.

Stručné podmínky:
Soutěžit může naše táborové dítko, jeho sourozenec, rodič nebo prokazatelný příbuzný. Soutěžící nebo jeho rodinný zástupce musí být náš fanoušek (nebo někdo z rodiny).
Máme právo soutěž ukončit i bez vyhlášení výherce.
Nemusíme vybrat výherce - pokud nás nic nezaujme, holt si téma zpracujeme sami. Ale věříme, že když se zapojí hodně lidí, nějaký super nápad přijde :)
V případě že vyhraje někdo, kdo má již pobyt uhrazený, bude mu vrácena odpovídající část platby a v dalším roce po něm bude požadována nižší částka. Ale tohle ještě doladíme, slibujeme :)

Vybraný návrh necháme profesionálně graficky zpracovat a budou se vyrábět minimálně dva praporce a dva erby :)

Podmínky pro obsah: Grafika musí být vhodná pro děti a mládež :) Rozumíme si, že? :)

30 % sleva na letní dětský táborPodmínky pro start soutěže? Náš příspěvek na fb k této soutěži (zveřejněno 1. 10. ve 20:34) musí mít více jak 100 sdílení. Pokud v blízké době (tj. před spuštěním soutěže) nebude mít požadovaný počet sdílení, spustíme soutěž také, ale jen se slevou na tábor a jak velikou? Dle počtu sdílení :) Zatím jich má 30 (5.12.2019 - 15:21).

Vítězný návrh vybírá Bandička.

Jak soutěžit?

Namalovat, nakreslit, vybarvit, co my víme jak na to půjdete .. ale pak naskenovat nebo vyfotit a poslat nám do Klubu 112 na email: bandarie@klub112.cz. Připsat kdo soutěžní návrh vyráběl - tj. kdo soutěží (nebo pojede v případě vítězství) :)
Bude-li to zapotřebí, tak do emailu napište vysvětlení, co tím chtěl umělec říci :)
My následně soutěžící příspěvek vložíme na fb a necháme promluvit i ostatní :)
Takže se nestyďte a soutěžte. Bude sranda :)

 
Vaření večeře na ohni
Zmrzlinka ke svačině na ochlazení
Návštěva PČR a jejich ukázka
Domácí kynuté buchtičky se šodo
Bandárie
Výcvik střelby na airsoft střelnici

Letní dětské tábory 2022 téměř obsazeny

Máme březen a naše letní dětské tábory 2022 jsou téměř obsazeny. I. turnus je plný. IV. turnus cool tábora skoro také. II. a III. turnus tábora má poslední volná místa.

přečíst celé

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Startujeme sezónu 2022

Nezahálíme. Makáme! Připravujeme se na táborovou sezónu 2022 s celotáborovou hrou Men In Black o vesmíru a mimozemšťanech. Společně zachráníme galaxii :) A samozřejmě také chystáme airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADEMIE.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?