Survival - Gerber

Společnost VAVRYS s.r.o., která je distributorem vybavení Gerber, nám pro pořádání letního dětského tábora a výcviku Survival věnovala zajímavé vybavení, kterým tak můžeme obohatit program, výcvik řešení krizových situací, včetně simulace v podmínkách přežití. Díky podpoře tak můžeme ukázat a vyzkoušet Survival kity, křesadla, nože i mačetu z kolekce Gerber Bear Grylls.

Gerber Vše co jsme dostali, na táboře pečlivě vyzkoušíme a na tuto stránku sepíšeme naše dojmy, které jsme získali při užívání vybavení Gerber.

Šikovné křesadlo Gerber BG Firestarter

Praktické křesadlo Gerber Firestarter Na táboře jsme měli k dispozici několik křesadel. Děti rádi rozdělávají oheň jinak než sirkami a některým to nejde ani sirkami. Ale z křesání mají velkou radost a pečlivě to trénují. V porovnání s jinými výrobci dopadlo křesadlo Gerber Firestarter nejlépe. Narozdíl od jiných se dobře drží a padne do ruky a to i do dětské. Jiskry se vytvářeji snadno a spolehlivě zapalují troud. Věřím, že s tímto křesadlem musí klapnout každá výprava.

Kápézetka Gerber BG Survival Ult kit

Gerber BG Survival Ult kit Souprava na přežití Gerber Survival Ult kit od Gerbera patří mezi nejpropracovanější na trhu. Nenaleznete v ní zbytečnost nebo nepraktickou věc. Sám osobně jsem si dělal podobnou soupravu několik let a tato ji nahradila hned po otevření z originálního obalu. Zpracování je na hranici dokonalosti a tato souprava patří mezi tu část vybavení, kterou nyní vezmu i do parku na procházku. A to jen proto, abych ji měl u sebe :) Děti se sezmámily s obsahem a každou věc, která byla uvnitř si prakticky vyzkoušely. Signalizovaly pomocí zrcátka, zkoušely signály píšťalkou, řezali větev pomocí drátové pily, navazovaly háčky a zkoušely rybařit. Dokonce musely přišít utržený knoflík. Nezdá se to, ale tato souprava je opravdu dobrou oporou v krizových situacích.

Lékárnička Gerber BG Scout Ess Kit

Lékárnička Gerber BG Scout Ess Kit Každá výprava do přírody a za dobrodružstvím je spojena s rizikem, že se vám něco stane. Že se stane úraz nebo zranění. A proto se hodí lékárnička Gerber BG Scout Ess Kit. Praktické pouzdro obsahuje vše, co potřebujete k prvotnímu ošetření. My navíc na táboře doplnili o tablety Zirteku proti alergiím, protože dnešní děti více než náplast potřebují zahánět civilizační neduhy. I tak lékárnička obsahuje i sirky na rozdělání ohně, malý ale přesto praktický nůž a svítilnu, na kterou se můžete spolehnout. Potřebujete-li v noci poskytnout první pomoc, její světlo bohatě postačí. Svítilnou si můžete posvítit i na knoflíkový kompas, který vás spolehlivě dovede kam potřebujete.

Mačeta GATOR

Mačeta Gerber Gator Mačeta Gerber Gator zaujala kluky z oddílu Survival na první pohled. Dokonalý nástroj musel být střežen, protože v klucích se probudili ... no kluci a byli schopní s touto hračkou doslova blbnout. Vyzkoušeli si praktické použití a prosekávali se trním a křovím jak v pohádce Tři bratři :)
Při zátěžové zkoušce vydržela. Na ostří nebyly znát ani větvičky do průměru cca. 1,5cm. A pomocí pily na druhé straně jsme naporcovali větvě o průměru cca. 10cm. Vše rychle a bezpečně. Mačeta Gator vydržela.

Nůž Gerber BG Ultimate SE - ostrý nůž s křesadlem

Nůž s křesadlem Gerber BG Ultimate SE Na táboře jsme vyzkoušeli nůž Gerber BG Ultimate SE, který jsme dostali jako sponzorský dar od společnosti, která má na českém trhu výhradní zastoupení této značky. Děti i dospěláci si tento nůž okamžitě zamilovali. Jedná se o velmi podařený kus. Skvěle vyvážený, dokonale ostrý, s perfektní střenkou, která padne do každé ruky a výborně se drží, i když je nůž mokrý. Tento nůž má velmi praktické pouzdro, ve kterém se ukrývá navíc i křesadlo, s jehož pomocí rychle a pohodlně rozděláte oheň. Pouzdro nože je doplněno o "nápovědu" jak přežít a signalizovat v případě boje o holý život.

Stránka se připravuje ... Děkujeme za pochopení ...

 

 

 

Atrakce na táborové pouti pro děti za groše
Diplomy za výtvarné snažení v oddíle Šikulové
Ukázka taktiky PČR pro oddíl Airsoft vojáci
Ohybání vidličky pod vedením Tomasiana
Návštěva PČR a jejich ukázka
Atrakce na táborové pouti pro děti za groše

Letní dětské tábory 2023 se plní

Máme 15. září 2022 a naše letní dětské tábory 2023 se plní. IV. turnus je téměř obsazený. Dnes navíc rozesíláme náš táborový newsletter a věříme, že se pár desítek on-line přihlášek do konce týdne objeví.

Dokumenty ke stažení

V emailu rodičům objevena chyba v odkazu. Chyba odstraněna :) Ale pro snadnější dohledání, dáváme odkaz i do Novinek. Potřebujete na tábor dokumenty k přihlášce? Zde jsou :)

přečíst celé

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?