Letní dětský tábor 2023 - IV. turnus

PŘIPRAVUJEME

Dobré ranko,

a je to tady .. začal nám poslední turnus letošní sezóny. Turnus, na který jsme se tak moc těšili. Turnus s dětmi, které známe od štěňat. Turnus s dětmi, které jsme si vypiplali a hned včera to bylo krásně vidět :) Klasické záležitosti prvního dne jsme mohli de facto rovnou přeskočit. Seznamovací hry? Na co je hrát, když se děti znají jako vlastní boty :) Proč procházet Bandárii, když všichni všechno ví ... ale i tak, opakování matka moudrosti. První den klapl na jedničku. Chci poděkovat rodičům, že až na malé výjimky bylo vše v pořádku. Do večerní porady se vše roztřídilo, nadepsalo a především .. zajistilo se že nyní víme o každé alergii nebo zdravotní anomálii :) U jednoho z trpaslíků je všechno ok. Technologicky odstraňujeme z jídel laktozu a lepek .. podle toho jak se to hodí :) Dneska zajedeme nakoupit nějaké vybrané potravinky jak pro dietáře, tak i pro Sábu ... aby nemlsala pořád jen to samé ovoce :) Malý Tomášek už zase exceloval ... asi si tu cestu s ním budeme muset projít znovu .. znovu .. znovu :) Oddíly jsou super. Mezi sofťáky panuje skvělá nálada. Ve velkém sportu také ... no jen naše Nej holky musí vstřebat realitu .. že jejich oddílák je .. no zkrátka já :) S tímto turnusem se chci rozloučit ve velkém stylu .. a tohle je myslím recept na dokonalý závěr .. :) O všechny je zkrátka výborně postaráno. Tak jak to u nás je zvykem :)

Dnes bych se chtěl urvat a nafotit nějaké fotečky. Po celý den budeme mít oddílové programy, neboli ópéčka. K obídku si dáme to nejlepší kuře na paprice a pořádným vývarem .. no a pak asi začneme jíst jen nanuky a polárkáče :) Po týdnu dešťů nás čekají pro změnu tropy. My to však zvládneme a ještě se skvěle pobavíme :) Za pár minut nás čeká první budíček. Dáme si krátký výklus. Protáhneme se a nastartujeme se do parádního dne. Na vojáky čeká sušení na střelnici. Oba oddíly sporťáků se vrhnou na sportovní disciplíny. S Nej holkami si začneme připravovat sestavu .. a podle včerejších nápadů to bude pecka! Ve chvilkách volna si dáme přehazku, protože o ní mluví úplně všechny. A ti naši nejmenší? Začnou ochutnávat letní táborové dobrodružství a učit se první táborové dovednosti .... Jakmile najdu chvilku klidu a pohody .. vložím nové aktuální informace. No .. a nyní jdeme na to, proč jsme všichni tady!

Informace k ukončení tábora

Autobusová doprava - příjezd do Prahy na stejné místo jako prezentace dětí: 27. 8. 2023 - cca. 17:30
Plánovaný odjezd Individuální dopravou: 27. 8. 2028: 15:00 - 16:00
Důležité sděleníLékařské posudky obdržíte společně se zbytky předaných léků atd.. V obálce může být ještě Zdravotní záznam z průběhu tábora a to v případě, že naše/vaše dítě bude na táboře v péči táborového zdravotníka (zakreslená klíšťata, naměřené zvýšené teploty, dieta, doporučení atd.).

Potřebujete potvrdit účast pro zaměstnavatele nebo pojišťovnu? Stáhněte si naše potvrzení: Potvrzení přihlášení, úhradě a účasti na LDT Klubu 112, vyplňte si ho, předejte na začátku tábora a my vám ho při přebírání dítěte vrátíme potvrzený.


 

Letní dětské tábory - Klub 112 na Firmy.cz


Náhodné fotografie z webu Letní dětské tábory Klubu 112

Niky a Natálka
Adélka
S hygienou nám pomohl Hagleitner
Výtvarné techniky na táboře
Airsoft výcvik ve vodě
Generálka tanečního vystoupení Nej holek

Poslední volná místa

Naše letní dětské tábory v táborové sezóně 2023 nabízejí poslední volná místa. I. turnus obsazen. III. a IV turnus téměř obsazen. Největší výběr nabízí II. turnus. Kdo má zájem o náš letní dětský tábor, nesmí už zaváhat :)

přečíst celé

Vedoucí oddílů na táboře

Pro naše tábory hledáme poslední dva nebo dvě vedoucí oddílu a jsme jinak komplet :) Kdopak rozšíří řady našich veselých, vtipných, pohodových a zároveň zodpovědných vedoucích? :)

přečíst celé

Akce na poslední volná místa!

Pro poslední přihlášení děti jsme připravili akci a slevičku :) Kdo má tedy ještě zájem o letní dětský tábor Klubu 112 v roce 2023, může tak stihnout poslední volná místa a ještě mít slevu :)

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?