Letní dětský tábor 2023 - I. turnus

Přihlaste své dítě na nejzajímavější airsoftový tábor s vojenským výcvikem do VOJENSKÉ AKADEMIE Klubu 112 - výcvik střelby, taktiky, doprovodný program - výcvik taktické první pomoci - T5P, taktika boje v budovách - CQB, ukázky profesionálů z oboru, zbraně na výcvik k zapůjčení. Airsoftový tábor má k dispozici vlastní střelnici s více jak 6000m2 plné terčů, překážek a zástěn k výcviku. Budujeme také vlastní opičí dráhu a workout hřiště (2023) pro zlepšení fyzických dovedností našich hráčů.
Program tábora je inspirovaný přístupem profesionálních bojových jednotek z celého světa, včetně lodního zvonu po vzoru SEALs.

Tábor nabízí: zajímavé vybavení, program, přístup. Vše je výjimečné! :) Každé dítě naučíme hrát Airsoft!

Rychlá navigace a informace

Vybava hráče na tábor
Všeobecné informace
Doprava - Informace k zahájení tábora, dopravě a ukončení pobytu


Airsoft a airsoftové hry

Kvalitní střelecký výcvik

Akademie si zakladá na zvládnutí střeleckých technik a bezpečného zacházení s různými střelnými zbraněmi.

Airsoft a airsoftové hry

Rozmanité airsoftové akce

Každodenní airsoftové hry a akce jsou na denním pořádku včetně her jako přepady, léčky, průniky i záchrana rukojmí a ochrana V.I.P osob.

Airsoft a airsoftové hry

Bohatý doprovodný program

V průběhu akademie čeká na hráče mnoho dalšího doprovodného programu od ukázek a nácviků s profesinály nebo odborné přednášky.

Jsme VOJENSKÁ AKADEMIE - airsoft tábor, který hráče opravdu něco naučí

Taktický výcvik na střelnici
Střelecký program na Airsoft střelnici
Taktický výcvik ve skupině
Z airsoft hry a akce
Ukázka airsoft vybavení
Střelecký výcvik z airsoftových zbraní

Staň se průzkumníkem a bojovníkem bandarijské armády - absolvuj výcvik, který jinde nenajdeš!

Výcvik střelby na airsoft střelnici
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Oddíl Airsoft vojáků
Ukázka taktiky PČR pro oddíl Airsoft vojáci
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Airsoftová akce na táboře
Výcvik taktiky ve skupině při airsoftu
Z airsoftové hry na táboře
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Výcvik CLS na Vojenské akademii
Z airsoft akce na táboře
Z airsoftové akce na táboře

Airsoftový tábor naše hráče skutečně baví - airsoftu se na táborech věnujeme od roku 2008. 

Přihlaste své dítě včas. Vyplňte On-line přihlášku na airsoftový tábor Klubu 112.

V programu hráči airsoftu na našem táboře zažijí:

Připravujeme fotogalerii výcvikových prostor!

Výcvikové prostory jako střelnici a taktickou střelnici - klasickou taktickou uličku, budujeme a rozšiřujeme od jara 2020. V průběhu realizace budeme samozřejmě zpracovávat i fotodokumentaci. Naši Airsoft vojáci se mají rozhodně na co těšit. Takové výcvikové prostory nemá pro vojenský a policejní výcvik k dispozici pravděpodobně žádný airsoftový tábor.

Výcvikový CQB baráček - taktika
Střelnice slouží i pro vzduchovky
Airsoftová střelnici v Bandárii
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Výcvik střelby na airsoft střelnici

Instruktoři střelby, taktiky, odborníci na zbraně a munici - naše V.I.P. návštěvy

Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře

Jedním z odborných instruktorů na I. turnusu (2020) byl i Petr Reif. Polda, který měl tu výjimečnou příležitost trénovat i s příslušníky SWAT L.A.P.D. Petr souhlasil, že na jeden den přijede a postará se o střeleckou a taktickou přípravu našich hráčů. Další naší návštěvou byl JUDr. Karel Koubík - soudní znalec v oboru zbraně a munice, bývalý pyrotechnik OKTE PČR. Karel k nám jezdí pravidelně.

Ale tento tábor není jen o Airsoftu ...

Tento turnus je také o bojových sportech, taktické první pomoci, dovednostech přežití, disciplíně a kázni. Nedávejte nám však své děti na převýchovu. Na to je tento turnus opravdu krátký. Raději s námi pošlete dítě s vážným zájmem o Airsoft a práci v bezpečnostních a ozbrojených složkách, o taktiku, zbraně a pod.

HV/HB - Jan Borůvka, hlavní vedoucí tábora Klubu 112Přihlaš se o svůj povolávací rozkaz na airsoftový tábor s vojenským výcvikem

Samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem mám v hlavě déle jak 10 let. Nejsme skupinka rádoby modelek v maskáčích. Ozbrojenými a bezpečnostními složkámi žijeme a máme za sebou roky služby v nich. A proto: "Přihlaš se na náš vojenský airsoftový tábor a vyčkej si na povolávací rozkaz."
Dostav se k odvodu a absolvuj výcvik v S.T.S. (Speciální Táborové Síly), který jinde nenajdeš! Za jeden týden z tebe uděláme chlapa a pokud se přihlásí také dívky, uděláme chlapy i z nich :) Získej kvalitní návyky hned na začátku! Na tento vojenský tábor s airsoftem, výcvikem přežití, taktickou první pomocí a dalším bohatým doprovodným programem nikdy nezapomeneš a nové zkušenosti tě budou provázet celý život! 
Těším se na vás,
Honza Borůvka, hlavas aneb HV/HB

Povinná výbava hráče/dítěte na airsoftový tábor

Je pravda, že část vybavení můžeme hráčům/dětem půjčit, ale i tak se počítá s tím, že většina dětí má alespoň základní vybavení. V tomto základu je povinně:

Nepovinná kompletní výbava hráče/dítěte na airsoftový tábor

Aby si hráč/dítě náš airsoftový tábor plně užilo, je praktické mít kompletní výbavu. Toto berte jako inspiraci a ne pokyn co hned máte jít nakoupit.

Nevíte si rady? Přečtěte si náš článekJak vybrat vhodné airsoftové vybavení pro hráče/dítě na tábor.

Základní informace - I. turnus letního dětského tábora 2023 Klubu 112

Připravujeme super tajnou pecku. Je možné objednat upomínkové předměty s vojenskou tématickou VOJENSKÉ AKADEMIE, které získají jen na našem táboře a přivezou si je zpět. Věříme, že tento krok uvítáte :) Máte-li zájem, zaškrtněte v přihlášce odpovídající políčko.

On-line deník z letního dětského tábora

Jak probíhá výcvik? Co se hráči nového naučili? Co už umí nebo naopak, co se ještě musí naučit? Co jíme a jaké máme počasí? To vše se dozvíte v našem on-line táborovém deníku. 

Důležité informace, podklady a instrukce


Informace k zahájení tábora

Autobusová doprava - prezentace dětí: 1. 7. 2023: 13:30 - Praha 13, Stodůlky, točna pro autobusy, Oistrachova x Mukařovského
Plánovaný příjezd Individuální dopravou: 1. 7. 2023: 16:00 - 17:00 - Adresa tábora - Výcvikové základny

Informace k ukončení tábora

Autobusová doprava - příjezd do Prahy na stejné místo jako prezentace dětí: 14. 7. 2023 - cca. 17:30
Plánovaný odjezd Individuální dopravou: 14. 7. 2023: 15:00 - 16:00
Důležité sděleníLékařské posudky obdržíte společně se zbytky předaných léků atd.. V obálce může být ještě Zdravotní záznam z průběhu tábora a to v případě, že naše/vaše dítě bude na táboře v péči táborového zdravotníka (zakreslená klíšťata, naměřené zvýšené teploty, dieta, doporučení atd.).
Potřebujete potvrdit účast pro zaměstnavatele nebo pojišťovnu? Stáhněte si naše potvrzení: Potvrzení přihlášení, úhradě a účasti na LDT Klubu 112, vyplňte si ho a my vám ho při přebírání dítěte na místě potvrdíme.


Nehodí se vám termín tábora? Vyberte si z naší nabídky jiný, dokud jsou volná místa!


V roce 2020, 2021 I 2022 jsme si vyzkoušeli, a to díky pořízení vlastního tábořiště, samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem. Ačkoliv jsme do programu začlenili i policejní taktiku, od samého začátku bylo znát, že se jedná o vojenský tábor se vším všudy včetně kázně. Náš airsoftový tábor není žádný "ťuťuňuňu" rádoby tábor, kde se hodí pytlík kuliček a nechají se děti bez dozoru. Také nejsme airsoftový tábor, kde se dětem dá něco zadarmo ... vše si musí vydřít (s ohledem na možnosti přihlášených samozřejmě) nebo kde by se dětem promíjely taktické chyby ve stylu "to nevadí, vojáčku". K našim hráčům přistupujeme jako k vojákům a musíme říci, že to děti neskutečně baví :) Vše fér. Vše poctivě. Takže zvaž své možnosti, zájem a přidej se k nám .. a zažiješ atraktivní tábor a naučíš se mnoho nového ...

Další informace na: www.vojenskaakademie.cz 
www.airsoftfenix.cz (doporučujeme tento e-shop - pro slevu až 15% si prosím pište SMS, předáme slevový kód)


 

Letní dětské tábory - Klub 112 na Firmy.cz


Náhodné fotografie z webu Letní dětské tábory Klubu 112

Historická ukázka příslušníků Policie ČR
Tokhi a bubnování proti šikaně na táboře
Výcvik airsoft vojáků
Taktický výcvik ve skupině
Z airsoftové hry na táboře
Z vystoupení iluzionisty Roberta

Letní dětské tábory 2024

Táborová sezóna 2024 je v plném proudu a my už máme poslední volná místa, a proto pokud chcete s námi jet na letní dětský tábor v roce 2024, je na čase vložit přihlášku. Nezaváhejte. Volná místa brzy nebudou!

přečíst celé

Hledáme 4 dospěláky

Pro letní dětský tábor 2024 hledáme celkem 4 dospěláky, a to do pozic: Vedoucí oddílu. Praktikanty máme. Dále by se nám hodil jeden táborový kuchař, ale prosím takový, který opravdu ví co dělá! :) Dejte nám o sobě vědět a pojeďte s námi na letní dětský tábor v roce 2024.

přečíst celé

Nadupaný táborový program

Letní dětské tábory 2024 jsou ještě daleko a my už připravujeme nadupaný program! II. turnus se může těšit na kouzelníka Honzu Vaidiše a pro III. turnus kouzelníka ještě hledáme. Ale kontaktů a nápadů máme plný email! Máte zájem obohatit náš táborový program? Ozvěte se.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?