https://www.high-endrolex.com/27
Letní dětský tábor 2022 - III. turnus
https://www.high-endrolex.com/27

Letní dětský tábor 2022 - III. turnus

https://www.high-endrolex.com/27

On-line deník z letního dětského tábora

Jak probíhá tábor? Co se právě děje v táboře? Jaká je nálada a jak děti zvládají naše dobrodružství? To vše se dozvíte v našem on-line táborovém deníku, který je rodiči každý rok chválen pro jeho obsah i vtipnou formu.

25. 7. 2022 -  den druhý

Nechceme vás ochudit o pár vtipných postřehů, a proto se i na tomto turnusu pokusíme víst náš on-line deník. snídaně se chystá ... sama to sice ještě nezvládá, ale já mám čas se podělit o první historky :) Včera v noci se vše roztřídilo, nachystalo, připravilo. Spojili jsme si například alergie na oříšky s obličejem dítěte a tak můžeme nyní skálopevně prohlásit, že Ferda sušenku s arašídy fakt nedostane :) První porada už byla uvolněná, a to i přes vážnost situace ... no, nasmáli jsme se. Máme tu vtipné děti :)

Hlavní program

Dnešek se ponese v duchu kolektivních a seznamovacích her. Máme tu sice děti, které se skvěle znají mezi sebou, ale i tak. Ono to neuškodí. Bandárie zase žije dětským smíchem ... no a samozřejmě i první nekázní :) Děkuji malým princeznám, že měly chuť se vykecávat hodinu před budíčkem zrovinka u mých oken :) ale co, ranní ptáče dál doskáče. Potvrzeno, platí to. Vyskočil jsem na verandu a zahnal je ještě spát. Ta dětská nerozvážnost. Co bychom my za to dali :)

Jídelníček

Máme tu jednu alergii na lepek a laktózu, takže si každé jídlo střihneme i v bezlepkové a bezlaktózové formě ... aspon se nebudeme nudit a nebudeme vymýšlet békárny :)

Snídaně: kuličky s mlékem
Svačina: ještě se musím rozmyslet co ze skladu pošlu ven :)
Oběd: podle toho kdy dorazí závoz Makra :)
Svačina: nakoupil jsem operativně s ohledem na děsní vedro obrovské melouny bez pecek :) takže aspoň trochu pohoda :)
Večeře: hutná bramboračka na vidličku :)

Informace z marodky

Na marodce jsme řešili jeden Moribundus stejskális, který se na venek divácky projevil bolestmi bříška v oblasti pupíku ... 3x denně pohlazení a zabavení programem. Dnes jde na kontrolu a jistě už to bude lepší :)

Jaké máme počasí

no .. jaké pak asi máme počasí ... dost podobné jako u vás .. nebo v pekle ... 32,5°C - jen uvnitř jaderného reaktoru je tepleji ... překopali jsme program, aby nám děti nezačaly odpadávat jako mouchy .. které nám v areálu létají s privátními hasičáky :)

Důležitá sdělení

 


26. 7. 2022 -  den třetí

Hlavní program

 

Jídelníček

Snídaně: pomazánka česnekovosýrová
Svačina: sušenka
Oběd: kuřecí s nundličkami a kuřátko na papričce
Svačina: skvělá svačinka jen už nevíme co to bylo
Večeře: brambory na loupačku

Informace z marodky

 

Jaké máme počasí

 

Důležitá sdělení


27. 7. 2022 -  den čtvrtý

Hlavní program

 

Jídelníček

Snídaně: pečivom džem
Svačina: jablíčka
Oběd: pórková a rizotko
Svačina: jogurty
Večeře: buřtíky na ohni

Informace z marodky

 

Jaké máme počasí

 

Důležitá sdělení


 

28. 7. 2022 -  den pátý

Hlavní program

 

Jídelníček

Snídaně: krabí pomazánka s pečivem
Svačina: banány
Oběd: hovězí vývar a gulášek s kolínky
Svačina: sušenky
Večeře: krupicová kaše s překvapením :)

Informace z marodky

 

Jaké máme počasí

 

Důležitá sdělení


29. 7. 2022 -  den šestý

Tábor běží naprosto famfárově. Je tu výborná parta jak dětí, tak i dospěláků. Na deník sice nezbývalo moc energie, protože když vstáváte v 5, abyste si založili silný poctivý vývar kvůli guláši a u toho obvoláváte zubaře z okolí a každého ukecáváte aby vás ideálně vzal hned, tak u pc se m oc sedět už nechce. Nic méně, všechny chci uklidnit, že jedeme na 100%. O děti je skvěle postaráno a zažíváme tu neskutečnou letní idylku :) Vedro vystřídaly bouřky. A my konečně neumíráme totálním vedrem a nehledáme na kůži zip, abychom se mohli svléknout až na maso :)

Děti si začali se mnou dopisovat přes Bandabox. Obdržel jsem vtipy. Dostal jsem autorské pohádky. Napsaly mi pochvaly za rizoto, kuře na paprice, gulášek ... dětem tu fakt chutná. Tedy až na jednoho rejpala, který má problém s úplně každým jídlem :) Jedna malá princeznička je současnou rekordmankou nejdéle konzumovaného jídla ... tedy do doby, než dostala krupicovou kaši :) to málem snědla i talíř :)

K mému velkému překvapení si děti samy řekly o zopakování loňské obědové challange ... objednaly si totiž "má" játra :) Takže budou :) Už jsme nakoupili králičí a kachní játra ... to zas bude chálec :) V plánu jsou už i hamburgery, pizza ... a dneska si večer střihneme 200 palačinek, kteríé naplníme jablíčky na skořici a medu :)

Áňa po vytržení zubu se cítí skvěle. Neskutečně se jí ulevilo. Je v dobré náladě a i přes nabídku klidového režimu už zase řádí u oddílu. A dostala chuť na boršč, takže už tu vymýšlíme změnu jídelníčku :) Boršč bude, takže držte palce, ať se nám povede.

Hlavní program

Děti už stihly neskutečně mnoho dobrodružství a naučily se spoustu nových věcí. Už umí rozdělávat oheň, šifrovat, hrát nové hry jako třeba Šaman atd. Dneska část hraje číslovanou o diplomy. Další hraje přehazku a vybiku. Jakmile se dozvím nějaké zajímavosti, rád dopíšu.

Děti si to letos neskutečně užívají. Vyhlížíme jasno a teplo a hnedka vyrazíme na koupák! To budou koukat :) Jen to chce to teplo, a to bude asi až v dalším týdnu. takže se výlet přesouvá zatím na středu. Držte palce, ať to klapne!

Včera na nástupu jsme vyhlašovali nejhodnější dítě tábora ... ale i nejzlobivější :) Tak schválně .... kdo má doma největšího andílka? :) Vítězem je Kuba Burian :) No a anticenu získává Adélka Z. Dostala vylágoš. Je fajn že to zabralo a nemusíme otevírat Tango tým -neboli trestnou jednotku, která programem připomíná PTP :) Maminko, nedělejte si starosti. Holt holce jen asi stouplo do hlavy jak se o ní nadstandardně staráme a tak si myslela, že může všechno :)

 

Jídelníček

Snídaně: nutelka na chlebu
Svačina: jogurty jogobela
Oběd: květáková polévka, moravský brabec, špenát a bramborový knedlík
Svačina: jablka
Večeře: palačinky

Informace z marodky

Na marodce máme jedny vyřvané hlasivky. Pár klíšťat a bodnutí od komárů. Prášky dostávají děti pravidelně jak mají. Vše je na pohodu. Zdravotnice je znuděná. Takže to je asi v cajku,

Jaké máme počasí

Na hraní her máme skvělé počasí Na opalování to moc není, ale snad se taky dočkáme.

Důležitá sdělení

Včera jsme stihli i dobrý skutek. Doufám, že nebude zase po zásluze potrestán :) Děti z loňského nejstaršího oddílu jsou v šoku, co se vše dá zažít na táboře :) Nejstarší skvěle táhnou celotáborovou hru, která děti letos velmi baví. Nechceme o ní moc psát, abychom nepublikovali nápovědy pro další turnus´´, neboť celotáborové hry jsou stejné na všech 3 civilních turnusech.

Několik rodičů nám napsalo, že by rádi vložili přihlášky na další rok :) Takže, kdo ví ... kdy to spustíme :) Termíny už máme vymyšlené. Celotáborovou hru také. A logo "Ten nej tábor v praxi" potvrzuje ... jak jsme na tom :)


29. 7. 2022 -  den šestý

Hlavní program

 

Jídelníček

Snídaně
Svačina:  
Oběd
Svačina
Večeře

Informace z marodky

 

Jaké máme počasí

 

Důležitá sdělení


 

X2022IIX

Důležité informace, podklady a instrukce

Informace k zahájení tábora

Autobusová doprava - prezentace dětí: 24. 7. 2022: 13:30 - Praha 13, Stodůlky, točna autobusů, Oistrachova x Mukařovského
Plánovaný příjezd Individuální dopravou: 24. 7. 2022: 16:00 - 17:00

Informace k ukončení tábora

Autobusová doprava - příjezd do Prahy na stejné místo jako prezentace dětí: 6. 8. 2022 - cca. 17:30
Plánovaný odjezd Individuální dopravou: 6. 8. 2022: 15:00 - 16:00
Důležité sděleníLékařské posudky obdržíte společně se zbytky předaných léků atd.. V obálce může být ještě Zdravotní záznam z průběhu tábora a to v případě, že naše/vaše dítě bude na táboře v péči táborového zdravotníka (zakreslená klíšťata, naměřené zvýšené teploty, dieta, doporučení atd.).

Potřebujete potvrdit účast pro zaměstnavatele nebo pojišťovnu? Stáhněte si naše potvrzení: Potvrzení přihlášení, úhradě a účasti na LDT Klubu 112, vyplňte si ho a my vám ho při přebírání dítěte na místě potvrdíme.

 


Nehodí se vám termín tábora? Vyberte si z naší nabídky jiný, dokud jsou volná místa!


 

Letní dětské tábory - Klub 112 na Firmy.cz


Náhodné fotografie z webu Letní dětské tábory Klubu 112

Levitace stolku kouzelnice Kelly
Severská svíce jako dekorace
Bandarijská jádelna a sál
Z airsoftové akce na táboře
Bandárie - tábořiště pro tábory Klubu 112
Střelnice slouží i pro vzduchovky

Poslední volná místa

Zde je prosím orientační přehled volných míst na letní dětské tábory 2024. I. turnus: 2 pro kluky, 1 pro holku II. turnus: cca. 15 volných míst III. turnus: cca. 10 volných míst IV. turnus: cca. 3 pro kluky, 1 pro holku

přečíst celé

Letní dětské tábory 2024

Táborová sezóna 2024 je v plném proudu a my už máme poslední volná místa, a proto pokud chcete s námi jet na letní dětský tábor v roce 2024, je na čase vložit přihlášku. Nezaváhejte. Volná místa brzy nebudou!

přečíst celé

Hledáme 4 dospěláky

Pro letní dětský tábor 2024 hledáme celkem 4 dospěláky, a to do pozic: Vedoucí oddílu. Praktikanty máme. Dále by se nám hodil jeden táborový kuchař, ale prosím takový, který opravdu ví co dělá! :) Dejte nám o sobě vědět a pojeďte s námi na letní dětský tábor v roce 2024.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?