Letní dětský tábor 2021 - I. turnus - Airsoftový - vojenský tábor

DŮLEŽITÉ INFORMACE K NÁSTUPU DÍTĚTE NA POBYT - TESTOVÁNÍ COVID-19

TESTOVÁNÍ COVID-19


Přihlaste své dítě na nejzajímavější airsoftový tábor s vojenským výcvikem do VOJENSKÉ AKADEMIE Klubu 112 - výcvik střelby, taktiky, doprovodný program - výcvik taktické první pomoci - TCCC, taktika boje v budovách - CQB, ukázky profesionálů z oboru, zajímavé zbraně na výcvik k zapůjčení. Airsoftový tábor Klubu 112 má k dispozici vlastní střelnici s více jak 4000m2 plné terčů, překážek, zástěn k výcviku. Budujeme také vlastní opičí dráhu pro zlepšení fyzických dovedností našich hráčů.
Program tábora je inspirovaný přístupem nejrůznějších profesionálních bojových jednotek z celého světa.

Tábor nabízí: zajímavé vybavení, program, plán misí, přístup. Vše je výjimečné! :) Každé dítě naučíme hrát Airsoft!

Jsme VOJENSKÁ AKADEMIE - airsoft tábor, který hráče opravdu něco naučí

Staň se průzkumníkem a bojovníkem bandarijské armády - absolvuj výcvik, který jinde nenajdeš!

Naši airsoftáci LDT 2020
Výcvik CLS
Z airsoft akce na táboře
Oddíl Airsoft vojáci
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Z výcviku Airsoft vojáků
Výcvik střeleckých dovedností na střelnici
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Z airsoftové hry na táboře
Ukázka taktiky PČR pro oddíl Airsoft vojáci
Výcvik airsoft vojáků

Airsoftový tábor naše hráče skutečně baví - airsoftu se na táborech věnujeme od roku 2008. 

Přihlaste své dítě včas. Vyplňte On-line přihlášku na airsoftový tábor Klubu 112.

V programu hráči airsoftu na našem táboře zažijí:

Připravujeme fotogalerii výcvikových prostor!

Výcvikové prostory jako střelnici a taktickou střelnici - klasickou taktickou uličku, budujeme a rozšiřujeme od jara 2020. V průběhu realizace budeme samozřejmě zpracovávat i fotodokumentaci. Naši Airsoft vojáci se mají rozhodně na co těšit. Takové výcvikové prostory nemá pro vojenský a policejní výcvik k dispozici pravděpodobně žádný airsoftový tábor.

Výcvik střelby na airsoft střelnici
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Organizace výcviku střelby
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Střelnice slouží i pro vzduchovky
Airsoftová střelnici v Bandárii

Instruktoři střelby a taktiky - naše V.I.P. návštěvy

Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře

Jedním z odborných instruktorů na I. turnusu je i Petr Reif. Polda, který měl tu výjimečnou příležitost trénovat i s příslušníky SWAT L.A.P.D. Petr souhlasil, že na jeden den přijede a postará se o střeleckou a taktickou přípravu našich hráčů.

Ale tento tábor není jen o Airsoftu ...

Tento turnus je také o bojových sportech, taktické první pomoci, dovednostech přežití, disciplíně a kázni. Nedávejte nám však své děti na převýchovu. Na to je tento turnus opravdu krátký. Raději s námi pošlete dítě s vážným zájmem o Airsoft a práci v bezpečnostních a ozbrojených složkách, o taktiku, zbraně a pod.

HV/HB - Jan Borůvka, hlavní vedoucí tábora Klubu 112 Přihlaš se o svůj povolávací rozkaz na airsoftový tábor s vojenským výcvikem

Samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem mám v hlavě déle jak 10 let. Nejsme skupinka rádoby modelek v maskáčích. Ozbrojenými a bezpečnostními složkámi žijeme a máme za sebou roky služby v nich. A proto: "Přihlaš se na náš vojenský airsoftový tábor a vyčkej si na povolávací rozkaz."
Dostav se k odvodu a absolvuj výcvik v S.T.S. (Speciální Táborové Síly), který jinde nenajdeš! Za jeden týden z tebe uděláme chlapa a pokud se přihlásí také dívky, uděláme chlapy i z nich :) Získej kvalitní návyky hned na začátku! Na tento vojenský tábor s airsoftem, výcvikem přežití, taktickou první pomocí a dalším bohatým doprovodným programem nikdy nezapomeneš a nové zkušenosti tě budou provázet celý život! 
Těším se na vás,
Honza Borůvka, hlavas aneb HV/HB

Osobní doporučení šéfa výcviku R. P.

Všechny věci pod značkou Klub 112 mají hlavu a patu. V roce 2020  jsem se o tom přesvědčil jako vedoucí airsoft oddílu a proto jsem rád, že se tento tábor vydává i cestou samostatného airsoftového tábora. Výborné výcvikové prostředí a kvalitní zázemí nám zajistí, že všichni kteří se zúčastní našeho výcviku odjedou i za pár dnů bohatší o nové dovednosti a zkušenosti. Z kropičů vychováme myslící příslušníky S.T.S., kteří se pak blejsknou při hrách v "civilu" a ty starší třeba nakopneme ke kariéře v ozbrojených složkách. Tento airsoftový tábor mohu jen a jen doporučit. Však sami uvidíte!

Airsoftová střelnice v Bandárii

Povinná výbava hráče/dítěte na airsoftový tábor

Je pravda, že část vybavení můžeme hráčům/dětem půjčit, ale i tak se počítá s tím, že většina dětí má alespoň základní vybavení. V tomto základu je povinně:

Nepovinná kompletní výbava hráče/dítěte na airsoftový tábor

Aby si hráč/dítě náš airsoftový tábor plně užilo, je praktické mít kompletní výbavu. Toto berte jako inspiraci a ne pokyn co hned máte jít nakoupit.

Nevíte si rady? Přečtěte si náš článek: Jak vybrat vhodné airsoftové vybavení pro hráče/dítě na tábor.

Základní informace - I. turnus letního dětského tábora 2021 Klubu 112

Připravujeme super tajnou pecku. Tento turnus je bez celodenního výletu, ale i tak budeme při příjezdu vybírat obálku s 500 Kč (tato platba je dobrovolná - do přihlášky napište "Nemám zájem o dárky". Tyto finance jsou použity na opravdu báječné dárky pro vaše děti s vojenskou tématikou, které získají jen na našem táboře a přivezou si je zpět. Věříme, že tento krok uvítáte :)

On-line deník z letního dětského tábora

Jak probíhá výcvik? Co se hráči nového naučili? Co už umí nebo naopak, co se ještě musí naučit? Co jíme a jaké máme počasí? To vše se dozvíte v našem on-line táborovém deníku.

I. turnus 2021 - 2. 7. - 10. 7. 2021 - on-line deník z airsoft tábora Klubu 112

Airsoftová střelnice - airsoft tábor Klubu 112

2. 7. 2021 - Den první

Den první je ve znamení zahájení tábora, příjezdu, rozdělení do oddílů, fyzických prověrek, ubytování a také prvních výcviků.

Airsoftová střelnice - airsoft tábor Klubu 112

3. 7. 2021 - Den druhýAirsoftová střelnice - airsoft tábor Klubu 112

4. 7. 2021 - Den třetíAirsoftová střelnice - airsoft tábor Klubu 112

5. 7. 2021 - Den čtvrtý

Airsoftová střelnice - airsoft tábor Klubu 112

6. 7. 2021 - Den pátý

Airsoftová střelnice - airsoft tábor Klubu 112

7. 7. 2021 - Den šestý

Airsoftová střelnice - airsoft tábor Klubu 112

8. 7. 2021 - Den sedmý

Airsoftová střelnice - airsoft tábor Klubu 112

9. 7. 2021 - Den osmý

Airsoftová střelnice - airsoft tábor Klubu 112

10. 7. 2021 - Den devátý

Důležité informace, podklady a instrukce


Informace k zahájení tábora potvrdíme nejpozději 30. 6. 2021 a ukončení nejpozději 8. 7. 2021

Plánovaný příjezd 2. 7. 2021 na tábor: 16:00 - 18:00
Něco málo k příjezdové cestě: Bouřky v posledním týdnu trochu pozměnily charakter naší cestičky. Znáte pořekldlo: Čím horší cesta, tím větší dobrodružství? Tak podle toho na děti čeká obrovské dobrodrůžo :) Nic méně, dofoukněte si na benzínce gumy. Cesta je v pohodě sjízdná. Supersporty nechte doma v garáží. Pochlubte se třeba jeho fotkou :) Já osobně tuto cestu jezdím v cca. 40 km/h rychlosti. Ano. Už to tu mám naježděné a mám svou trasu jak se vyhnout. Ano, jsem o kousek vyšší, ale jinak jsem na standardním podvozku řekněme oktávky :) My dvě nejhorší místa ještě zasypeme štěrkem a označíme kužely. Nebojte, ono to půjde :)
Plánovaný odjezd 10. 7. 2021 z tábora: 16:00 - 18:00
Důležité sdělení: Lékařské posudky děti obdrží zpět poslední den v obálce společně se zbytky kapesného a předaných léků. V obálce může být ještě Zdravotní záznam z průběhu tábora a to v případě, že naše/vaše dítě bude na táboře v péči táborového zdravotníka (zakreslená klíšťata, naměřené teploty, dieta, doporučení). Obálka je zalepená. Bude-li rozlepená, tak to udělalo naše/vaše dítko :) Obálka může obsahovat i jiné, další důležité sdělení z průběhu tábora a to by mohl být důvod zájmu otevřít tuto obálku dětmi :)


Nehodí se vám termín tábora? Vyberte si z naší nabídky jiný, dokud jsou volná místa!


V roce 2020 jsme si vyzkoušeli, a to díky pořízení vlastního tábořiště, samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem. Ačkoliv jsme do programu začlenili i policejní taktiku, od samého začátku bylo znát, že se jedná o vojenský tábor se vším všudy včetně kázně. Hráči airsoftu, tj. naše děti se každý den věnovaly výcviku potřebných dovedností. V programu byly i noční přepady a pronásledování záškodníka, který se vloupal do muničního skladu. Děti se pečlivě připravovaly na poslední největší bitvu, tj. na bitvu o večeři. Proti početní převaze dětí stálo celkem 5 ozbrojených diverzantů, kteří hájili "ukradené" salámy a chleby ke druhé večeři :) To byla poslední prověrka získaných dovedností. Nás pět to bylo poměrně těžké ... děti ušly obrovský kus cesty a z airsoftu, střelby a příbuzných oborů se naučily toho opravdu hodně. Náš airsoftový tábor není žádný "ťuťuňuňu" rádoby tábor, kde se hodí pytlík kuliček a nechají se děti bez dozoru. Také nejsme airsoftový tábor, kde se dětem dá něco zadarmo ... vše si musí vydřít (s ohledem na možnosti přihlášených samozřejmě) nebo kde by se dětem promíjely taktické chyby ve stylu "to nevadí, vojáčku". K našim hráčům přistupujeme jako k vojákům a musíme říci, že to děti neskutečně baví :) Vše fér. Vše poctivě. Takže zvaž své možnosti, zájem a přidej se k nám .. a zažiješ atraktivní tábor a naučíš se mnoho nového ...

Další informace na: www.vojenskaakademie.cz 
www.armymarket.cz (doporučujeme tento e-shop - pro slevu 15% si prosím volejte, předáme slevový kód)

Skvělé táboráky v průběhu léta
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Malví, Niky, Bára a Adélka
Chobot
Program: střelecký výcvik
Tokhi a bubnování proti šikaně na táboře

Poslední volná místa

Naše letní dětské tábory v táborové sezóně 2023 nabízejí poslední volná místa. I. turnus obsazen. III. a IV turnus téměř obsazen. Největší výběr nabízí II. turnus. Kdo má zájem o náš letní dětský tábor, nesmí už zaváhat :)

přečíst celé

Vedoucí oddílů na táboře

Pro naše tábory hledáme poslední dva nebo dvě vedoucí oddílu a jsme jinak komplet :) Kdopak rozšíří řady našich veselých, vtipných, pohodových a zároveň zodpovědných vedoucích? :)

přečíst celé

Akce na poslední volná místa!

Pro poslední přihlášení děti jsme připravili akci a slevičku :) Kdo má tedy ještě zájem o letní dětský tábor Klubu 112 v roce 2023, může tak stihnout poslední volná místa a ještě mít slevu :)

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?