Airsoftový tábor 2020 Klubu 112 s vojenským výcvikem

Po dlouhé době v nejistotě jsme získali informace, o které se chceme a musíme s vámi podělit. Táborovou sezónu 2020 neblaze ovlivnila koronavirová krize. Mnoho táborů ukončilo svou činnost. My se přizpůsobili. Zde jsou aktuální podmínky a změny LDT 2020 - Více na: Léto s Covid-19.

Informace k ukončení I. turnusu:

I. turnus bude ukončen v pátek dne 10. 7. 2020 v čase 16:00 až 18:00. Pro děti si přijíždějte za a) páteční příjezd minuty času z SMS. Příklad: kdo měl čas 18:30, může dorazit jak v 16:30 tak i 17:30. za b) sobotní příjezdy mohou dorazit kdykoliv mezi 16:00 až 18:00. Vsázíme na náhodu, která jistě pozitivně ovlivní provoz na bandarijské magistrále :)

A nyní něco k průběhu .... I. turnus se nám neskutečně povedl. Bavil úplně všechny :) Děti byly, tedy pořád jsou, úplně fantastické. Nyní to zní jako vychloubání, ale k realitě to nemá daleko. Ano. Byly nějaké dílčí problémy. Například jsme museli věnovat více času nácviku hygieny. To jsme letos opravdu nečekali. I po tom, co se světem prohnal Covic, si některé děti neuměly pořádně umýt ruce. Některé vojáky jsme museli učit si i zavázat boty ... no zkrátka bylo pořád něco. A do toho jsme samozřejmě řešili i nějaké kázeňské problémy. S jednimi rodiči budu chtít mluvit ... ale i přes to všechno, to bylo, tedy zatím stále je, super :)

Dětem jsme za dobré chování, přístup i snahu udělali jídlo na přání. Ano, to byly ty Lasagne, které jsme objevili v našem Bandaboxu :) Však vám pak budou děti doma vyprávět. Zvládli jsme i program. Návštěvy zpestřili výcvik. Les nabídl překrásná zákoutí pro airsoft hry. Jen byl trochu problém odnaučit děti jen vysedávat za stromem :)

No a taky, potrápila nás fyzička našich vojáků. V maskáčích na přehlídce dobrý ... ale ujít kilometr? To jsme opravdu nečekali. Některé děti ne že nezvládly po fyzické stránce program, ale nezvládly ani rozvičku a běžný provoz tábora. O nějakých hrách nebo aktivitách se ani nedá mluvit. Všude píšeme, že náš tábor je náročnější než jinde ... a proto očekáváme, že přihlášené děti to vše zvládnou. Zkrátka a dobře, bylo by dobré před odesláním přihlášky se podívat na svého vojáčka a zvážit jeho reálné možnosti. Pak to bohužel odnáší celý oddíl kluků, kteří jeli za dobrodružstvím, zábavou, drilem, výcvikem a místo toho vyčkávají, až je někdo dojde, aby se mohlo pokračovat. Jsme holt zase chytřejší pro příště a v přihlášce se asi objeví kolonka BMI.

Ale jsme chytřejší i z jiných pohledů ... zvažujeme, že na příští sezónu otevřeme jak týdenní airsoftový tábor, tak i čtrnáctidenní s možností navázat z jednoho turnusu na další. Zkrátka a dobře, nápadů máme mnoho. Nyní si pak v klidu v září sednout a vše promyslet :)

Po celou dobu tábora jsme všem účastníkům zájezdu měřili teplotu a kontrolovali zdraví. Vše bylo na pohodu. Jeden úžeh, jeden kotník, jedna malilinkatá opařeninka, pár klíšťat. Covid se zkrátka mezi nás asi nedostal. Děkujeme všem, kteří se svědomitě zapojili. A to jak rodičům, dětem, dospělákům.

Dneska čeká na děti jedno speciální překvapení ... ale musím jít zamíchat špenát ... tak snad někdy příště :) A propo, po celý tento turnus jsme nemuseli použít kyblík na zbytky. Děti se naučily jíst a také dojídat :) A to je přeci také jeden z našich cílů :)

A něco pro zasmání .. v průběhu tábora jsem ještě řešili nějaké nedodělky naší Bandárie. Děti se šly večer koupat do nových sprch. Div nestály ve frontě před nimi a uvnitř se ještě vesele vrtalo a montovalo :) Od včera ale můžeme říci, že Bandárie je hotová i s takovými prkotinami, jako přidělané poličky, pověšené obrázky a s popkornovačem na svém místě :)

Informace k zahájení:

Přečtěte si pečlivě veškeré informace na našem webu. Zareagujte prosím na nutná opatření s maximální pečlivostí a svědomitostí. Letošní sezóna není snadná pro nikoho. I tak jsme se snažili zajistit vše k provozu tábora a povedlo se nám to.
Zajistěte si k Lékařskému posudku také Potvrzení o bezinfekčnosti + Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění

Nabídli jsme, že z důvodů zkracování turnusů můžeme umožnit příjezd dětí už v pátek 3.7. Nelze však toto umožnit všem dětem. Také neočekáváme masivní zájem. Máte zájem odvézt dítě již v pátek? Zašlete SMS (na tel: 775 213 667) ve tvaru: jméno dítěte, věk dítěte, PÁTEK. V odpovědi vám přijde ANO doplněné o čas příjezdu nebo NE (pak je již kapacita a naše možnosti pro páteční příjezd vyčerpaná). Budete-li mít čas příjezdu, dodržte jej prosím s rezervou +- 15 minut. Chceme zabránit tomu, aby do tábora po příjezdové cestě najely desítky aut a nebo v Bandárii byly davy lidí. Berte prosím ohled jak na nás, tak i ostatní. Registrace SMS končí ve čtvrtek 2. 7. 2020 v 12:00.
Příjezd v pátek bude ve večerních hodinách.
Příjezd v sobotu bude v dopoledních hodinách.
Po celou dobu se nevzdalujte od vozidla. Dítěti již cestou vysvětlete, že se nemá čeho obávat. Že zkrátka chceme všichni zůstat zdraví a ve stejném zdraví si užít i tábor :) Mějte připravené kompletní (v pořádku) dokumenty. V připraveném prostoru si převezmeme dítko a jeho vybavení. 
Tábor skončí v pátek 10. 7. 2020 v odpoledních hodinách

Adresa Bandárie:
Vratečínská (Vratečín je obecně známý název lokality obce Bělčice)
Bělčice  387 43
GPS: 49°30'47.4"N 13°51'38.4"E
 

Po příjezdu do Bandárie bude celá posádka auta přeměřena teploměrem. Do areálu budou vpuštěny jen osoby, u kterých celá posádka auta byla v době našeho měření bez zvýšené teploty. 
Dítě nesmí mít žádné příznaky nemoci, a to například mimo běžně známé příznaky také virážku, puchýče, zarudlé oči atd.

Po celou dobu prosím dodržujte pokyny členů Bandičky. Vše děláme proto, abychom ochránili jak vaše děti, tak i budoucí naše děti včetně dospěláků.

Novinky na seznamu Doporučeného vybavení - přečtěte si pečlivě stránku: Léto s Covid-19
 

Připravujeme fotogalerii výcvikových prostor!

Výcvikové prostory jako střelnici a taktickou střelnici - klasickou taktickou uličku, budeme budovat na jaře 2020. V průběhu realizace budeme samozřejmě zpracovávat i fotodokumentaci. Naši Airsoft vojáci se mají rozhodně na co těšit. Takové výcvikové prostory nemá pro vojenský a policejní výcvik k dispozici pravděpodobně žádný airsoftový tábor.

Organizace výcviku střelby
Střelnice slouží i pro vzduchovky

Fotografie z programu táborů 2009 - 2019

Výcvik taktiky ve skupině při airsoftu
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Z airsoftové akce na táboře
Airsoftová akce na táboře
Z airsoft akce na táboře
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Z airsoftové hry na táboře
Naši airsoftáci LDT 2020
Oddíl Airsoft vojáků

Instruktoři střelby a taktiky - naše V.I.P. návštěvy

Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře

Jedním z odborných instruktorů na I. turnusu je i Petr Reif. Polda, který měl tu výjimečnou příležitost trénovat i s příslušníky SWAT L.A.P.D. Petr souhlasil, že na jeden den přijede a postará se o střeleckou a taktickou přípravu našich hráčů.

Ale tento tábor není jen o Airsoftu ...

Tento turnus je také o bojových sportech, taktické první pomoci, dovednostech přežití, disciplíně a kázni. Nedávejte nám však své děti na převýchovu. Na to je tento turnus opravdu krátký. Raději s námi pošlete dítě s vážným zájmem o práci v bezpečnostních a ozbrojených složkách, o taktiku, zbraně a pod.

HV/HB - Jan Borůvka, hlavní vedoucí tábora Klubu 112 Přihlaš se o svůj povolávací rozkaz na airsoftový tábor s vojenským výcvikem

Samostatný airsoftový tábor s vojenským výcvikem mám v hlavě déle jak 10 let. Nejsme skupinka rádoby modelek v maskáčích. Ozbrojenými a bezpečnostními složkámi žijeme a máme za sebou roky služby v nich. A proto: "Přihlaš se na náš vojenský airsoftový tábor a vyčkej si na povolávací rozkaz."
Dostav se k odvodu a absolvuj výcvik v S.T.S. (Speciální Táborové Síly), který jinde nenajdeš! Za jeden týden z tebe uděláme chlapa a pokud se přihlásí také dívky, uděláme chlapy i z nich :) Získej kvalitní návyky hned na začátku! Na tento vojenský tábor s airsoftem, výcvikem přežití, taktickou první pomocí a dalším bohatým doprovodným programem nikdy nezapomeneš a nové zkušenosti tě budou provázet celý život! 
Těším se na vás,
Honza Borůvka, hlavas aneb HV/HB

Osobní doporučení šéfa výcviku

Všechny věci pod značkou Klub 112 mají hlavu a patu. V roce 2019 jsem se o tom přesvědčil jako vedoucí airsoft oddílu a proto jsem rád, že se tento tábor vydává i cestou samostatného airsoftového tábora. Výborné výcvikové prostředí a kvalitní zázemí nám zajistí, že všichni kteří se zúčastní našeho výcviku odjedou i za pár dnů bohatší o nové dovednosti a zkušenosti. Z kropičů vychováme myslící příslušníky S.T.S., kteří se pak blejsknou při hrách v "civilu" a ty starší třeba nakopneme ke kariéře v ozbrojených složkách. Tento airsoftový tábor mohu jen a jen doporučit. Však sami uvidíte!

Základní informace - I. turnus letního dětského tábora 2020 Klubu 112

Airsoft vojáci IV. turnusu LDT 2020

Nehodí se vám termín nebo je na vás tábor moc krátký? Můžete se ještě přihlásit na IV. turnus a vybrat si oddíl Airsoft vojáci, který je pro děti ve věku 14 - 15 let.

On-line deník z letního dětského tábora

Jak probíhá výcvik? Co se hráči nového naučili? Co už umí nebo naopak, co se ještě musí naučit? Co jíme a jaké máme počasí? To vše se ozvíte v našem on-line táborovém deníku

I. turnus 2020 - 4. 7. - 11. 7. 2020

4. 7. 2020 - Den první

Den první je ve znamení zahájení tábora, příjezdu, rozdělení do oddílů, fyzických prověrek, ubytování a také prvních výcviků.

5. 7. 2020 - Den druhý

6. 7. 2020 - Den třetí

7. 7. 2020 - Den čtvrtý

8. 7. 2020 - Den pátý

9. 7. 2020 - Den šestý

10. 7. 2020 - Den sedmý

11. 7. 2020 - ZRUŠEN

Důležité informace, podklady a instrukce


Informace k ukončení tábora a příjezdu autobusů - zveřejníme nejpozději 9. 7. 2020

Důležité sdělení: Lékařské posudky děti obdrží zpět poslední den v obálce společně se zbytky kapesného a předaných léků. V obálce může být ještě Zdravotní záznam z průběhu tábora a to v případě, že naše/vaše dítě bude na táboře v péči táborového zdravotníka (zakreslená klíšťata, naměřené teploty, dieta, doporučení). Obálka je zalepená. Bude-li rozlepená, tak to udělalo naše/vaše dítko :) Obálka může obsahovat i jiné, další důležité sdělení z průběhu tábora a to by mohl být důvod zájmu otevřít tuto obálku dětmi :)

Odjezd autobusů z tábora: autobusová doprava zrušená
Plánovaný příjezd do Prahy: xx:xx (místo stejné jako u odjezdu na tábor)
Důležité informace: Děti a zavazadla nemusí jet ve stejném autobusu.


Nehodí se vám termín tábora? Vyberte si jiný!


Koncert Evy Matějovské
Návštěva a ukázka PČR JČK
Ukázka výcviku policejních psů
Z airsoft akce na táboře
Rozdělávání ohně při výcviku Survival
Diplomy za výtvarné snažení v oddíle Šikulové

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory stále hledáme praktikanty a různé pomocníky do her a programu. Rádi si na naše dětské tábory vybíráme, a proto, přihlaste se co nejdříve!

přečíst celé

Poslední volná místa na tábor 2023

Volná místa docházejí a naše letní dětské tábory 2023 nabízejí poslední místa. Kapacita Bandárie není nafukovací. Nezaváhejte! Brzo přihlášky uzavřeme a mnoha dětem zbydou jen oči pro pláč. A rodičům vlastně taky :)

přečíst celé

Dokumenty ke stažení

V emailu rodičům objevena chyba v odkazu. Chyba odstraněna :) Ale pro snadnější dohledání, dáváme odkaz i do Novinek. Potřebujete na tábor dokumenty k přihlášce? Zde jsou :)

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?