16. 8. 2020 - IV. turnus - den devátý

Hlavní program dne

Než se pustím do dnešního programu, napíšu alespon stručně co se dělo včera ... včera večer byla pecková diskotéka .. a pěkně až do jedenácti hodin. Děti chtěly pařit. A proto i dnes měly děti posunutý budíček a byly bez rozcvičky ... za to tak trochu může i Kája L., protože do BandaBoxu napsala, že by si ráda přispala a po ránu moc necvičila. Je to lenoch, to víme všichni .. ale včera byla povýšena na páže a tak jsme jí chtěli splnit i jedno přání .. které pořád dokola píše do BandaBoxu :) Dalším přáním je třeba požadavek na naši hráškovou polévku ... text písničky aby se jí dítě mohlo naučit .. nebo opravit zavírání na záchodě ... děti nám píší skutečně vše, co mají na jazyku a my jsme za to fakt rádi.
Včera bylo dětem nakázáno, aby všichni povinně napsali nějaký dopis nebo pohled domů .. no to zase bylo ksichtů :) Ale dnes na nástupu se většina pochlubila tím, že mají splněno :)
Od rána tu jsou všichni v pohybu, ale co já mohu asi tak vědět, když půlku dopoledne jsem prožil na nákupech toho nejlepsíšho co se dá v okolí koupit ... a následně místo oběda a mého poledního klidu jsme nakládali fakt těžkou k*ávu ....piáno s panceřovou zadní deskou, vídeňskou mechanikou ...  šest z nás se tím prala skoro 20 minut .. a bylo vyhráno ... než nám došlo, že nás čeká ještě cesta zpět a dát piáno do jídelny :) Ale je na svém místě ... Takže už máme piána v jídelně dvě ... nebo spíše jedno a to driuhé vypadá jako piáno ... ale přeci to nevyhodíme .. bude z toho jednou nádherný bar :) Víme, že jsme na dětském táboře. . ale v Bandarii budou i akce pro dospěláky :)

Z mé kanceláře mám krásný výhled do areálu ... vidím tu mraky spokojených dětí. Hrají si přehazku, vybiku .. tancují a co to vídím táhle v dálce ... nej holky si asi na ohni dělají palačinky ... ony zase měly v BandaBoxu přání, abych jim koupil velkou Nutelu ... ty chudinky ani nevěděly, že existuje tříkilové balení .. no jsem na ně zvědavý :)

Nejmenší oddíl se pro změnu dnes pokoušel uvařit vlastní čaj. Máme tu knížky o bylinkách a tak se rozhodly pro kopřivy. No aby ne, máme jich tu dost :) Ale to nemůžete mít jen jednu přísadu ... to by nebylo ono. Takže děti použily ještě mladé výhonky ze smrčků ... nějaké lipové listy ... no to byla dobrůtka :)

Něco pro rodiče:
Pohled pro Adama V. asi zabral :) Dost se zlepšil :)
Bára S. seká dobrotu ... 
Matěj C. nám rozkládá celý oddíl ... sestřička by nejraději zdrhla k jinému oddílu .. ale na to už je pozdě :)
Kiki a Pája z Benjamínků krásně fungují ... smějou se od ucha k uchu a je radost být s nimi na táboře :)
Míša P. se bohužel nezúčastnil diskotéky .. protože a zkrátka ... dělá si pořád co chce  .... ale stále se snažíme :)
Honzík R. je zlatíčko celého oddílu a dokonce se z něj stalo i páže .... je tak úžasnej, vychovanej ... a jak skvěle pomáhá jak dětem v oddílu, tak i dospělákům :)
Martin B. se neváhá zeptat oddíláka, zda je třeba teplá polévka .. :)
Kačka H. hravě strčí zvbytek svého týmu do kapsy ...více takových bojovnic :)
Filip Č. při debatě o atentátech se nelenil pochlubit, že pravidelně páchá atentáty .. na záchodech :)
Herman, dnes už také páže, jde příkladem nejen v airsoftu, ale pěkně pomáhá v okamžicích volna i jiným oddílům a dokonce si vzal pod svá křídla mladšího hráče z oddílu :)
Samuel se nám svěřil, že by uvítal více pozornosti od svého táty ... protože mu to opravdu velmi chybí.
Rodičům Filipa Š. moc děkujeme za ukázkovou výhovu .. je radost s ním být na táboře ... už se ptal, zda by mohl jet i příští rok :) Dost nám tu pomáhá a proto jsme ho povýšili na páže :)
Filip B. vše zvládá bez ztráty kytičky :)
Dost nás tu baví chytré komentáře Romana P. - umí pobavit a občas nechápeme, kam na to chodí :)
A o nějakých dalších třeba příště :)

Jídelníček

Stav marodky

Na marodce už nudou zdravotník 4x vytřel ... vyvětral ... obešel marodku ... není o čem psát. Nic extra se u nás neděje. Každé ranko měříme dětem teplotu a nezaznamenáváme žádné velké výkyvy od normálu. Občas se objeví něco kolem 37°C a tak necháme dítko na chvilku odpočinout a hned pak je zase v normálu a zpátky v programu u svého oddílu.

Důležitá sdělení z tábora

Dnes jsme do tábora přivezli nové piáno :) Prodávalo se nedaleko od nás .. takže koupě byla jasná volba :) Je rozhodně v lepším stavu než to první ... takže nás asi brzo čeká ladění :) Takže do tábora dorazí ladič pijan .. pijanů je tu jinak dost :)

Poděkování

Děkuji všem rodičům se smyslem pro humor :) A také děkuji všem, kteří přehlížejí překlepy a občasné mušky v textu. Bušíme tu do toho ... když se nám to nejméně hodí a jedeme wspíše na kvantitu než na kvalitu ... kvalita je u dětí na prvním místě .. a tam nás zase moc nezajímá kvantita. Takže potřebujeme ve všem trochu rovnováhy :) Text přepisujeme, mažeme, upravujeme a to pak občas vzniknou pěkné hovadiny v textu :) Nedmějte obavy .. jinak jsme v pořádku ... a víme jak správně psát česky. I tak klávenice občas stávkuje a nepíše přesně to, co bychom chtěli :)

Vzkaz z Bandaboxu
Měření rychlosti běhu díky dopravní policii
Božská kouzelnice Kelly a její vystoupení
Nej holky a nácvik tanečního vystoupení
Vojta Mitkov
Výcvik taktiky Airsoft vojáků

Letní dětské tábory 2023 se plní

Máme 15. září 2022 a naše letní dětské tábory 2023 se plní. IV. turnus je téměř obsazený. Dnes navíc rozesíláme náš táborový newsletter a věříme, že se pár desítek on-line přihlášek do konce týdne objeví.

Dokumenty ke stažení

V emailu rodičům objevena chyba v odkazu. Chyba odstraněna :) Ale pro snadnější dohledání, dáváme odkaz i do Novinek. Potřebujete na tábor dokumenty k přihlášce? Zde jsou :)

přečíst celé

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?