7. 8. 2020 - III. turnus - den čtrnáctý

Informace k ukončení LDT Klubu 112

Zdárec lidi :) Blíží se konec a tento konec nás všechny velmi mrzí. Tábor se nám velmi povedl. A klidně bychom s těmito dětmi pokračovali dál ... třeba se uvidíme zase za rok, kdo ví :)

Jelikož dnes odjíždí jedno dítko (o dva dny dříve), protože .. já ani nevím ... není důvod se bavit s některými z rodičů... a jak je vidět, s těmito rodiči se ani bavit nejde :) Ostatní děti byly ve větší pohodě a za to jsme hodně vděční :) Vznikly tu, anebo se hodně prohloubily, vztahy a budeme se na většinu dětí hodně těšit :)

Pro děti si přijeďte v uvedeném čase, a to v pátek 7. 8. 2020 od 16:00 do 18:00. Opět vás bude čekat organizační zastávka na "křižovatce", abyste měli hladký průjezd do Bandárie a nepřekvapilo vás auto v protisměru. Cesta je to úzká, ale to už víte :) Jakmile projedete "kontrolou", už budeme znát jméno dítěte nebo dětí a začne se vše chystat :) My moc děkujeme za důvěru ... a už nyní stříháme metr do dalšího tábora :)

Zapojení dětí do programu sokolníka
Šikulové si vyrábějí krabici na výrobky
Střelecký program na Airsoft střelnici
Domácí pizza na diskotéku
Bandárie
Kouzelník Tomasiano a jeho vystoupení

Dokumenty ke stažení

V emailu rodičům objevena chyba v odkazu. Chyba odstraněna :) Ale pro snadnější dohledání, dáváme odkaz i do Novinek. Potřebujete na tábor dokumenty k přihlášce? Zde jsou :)

přečíst celé

Letní dětské tábory 2022 téměř obsazeny

Máme březen a naše letní dětské tábory 2022 jsou téměř obsazeny. I. turnus je plný. IV. turnus cool tábora skoro také. II. a III. turnus tábora má poslední volná místa.

přečíst celé

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?