2. 8. 2020 - III. turnus - den devátý

Hlavní program dne

Přehlídka holínek a pláštěnek ....
Dopolední promítání filmu Koupili jsme ZOO
Odpoledne Osobní volno, protože ho děti zkrátka potřebovaly :)
No a nyní večer máme další filmík .. tentokrát MIB :)

Je super, že v průběhu předchozích nocí bylo krásně jasno a tak některé děti se už podívaly na Jupiter, Saturn a včera dokonce na měsíc, protože krásně šajnil nad Bandárií. Zítra má být úplněk a tak uvidíme, zda nám počasí umožní nějaké sofistikované vyhlížení mimozemšťanů :)

V noci na dnešek proběhla noční bojovka. Vše proběhlo na pohodu. Všechny děti si prošly značenou cestu chemickými světly a lemovanou strašidly ... O největší strašpytly jsme se krásně postarali. Ale přeci jen nás některé děti překvapily. A byly to především ty, do kterých bychom tom neřekli a od kterých bychom to nečekali. Ale zvládli to všichni. Někdo to proběhl za pár minut .. jinému to trvalo skoro hodinu a vychutnával si strach plnými doušky :) A při tom nám to všem tak slušelo :) Někteří vedoucí vypadali lépe než v civilu :)

Jídelníček

Stav marodky

Jedna velká nula ... jako jasně, občas vyndaváme klíšťata, někdy namažeme bolístku .. vyndáme třísku, pofoukiáme bebí ... vyslechneme trápení ... rozpoznáme únavu ... dáme něco na vyřvané hlasivky ... ale jinak se nic zásadního neděje :)

Důležitá sdělení z tábora

Co důležitého sdělovat z průběhu nudného dne ... kdy počasí převzalo kontrolu nad programem. Staráme se o děti, aby byly v suchu, v teple a měly dobrou náladu ... to za deště zabere více času ...

Poděkování

Děkuji Dagmar Honsové, že nás předem varovala, že deštivo bude až k večeru ... a proto máme my dospěláci mokré spacáky ... ale děti jsou v suchu :)

Nej holky a nácvik tanečního vystoupení
Návštěva PČR a jejich ukázka
Zmrzlinka ke svačině na ochlazení
Nej holky na celodenním výletě
Taneční sestava Nej holek na LDT
Diplomy za výtvarné snažení v oddíle Šikulové

Poslední volná místa

Naše letní dětské tábory v táborové sezóně 2023 nabízejí poslední volná místa. I. turnus obsazen. III. a IV turnus téměř obsazen. Největší výběr nabízí II. turnus. Kdo má zájem o náš letní dětský tábor, nesmí už zaváhat :)

přečíst celé

Vedoucí oddílů na táboře

Pro naše tábory hledáme poslední dva nebo dvě vedoucí oddílu a jsme jinak komplet :) Kdopak rozšíří řady našich veselých, vtipných, pohodových a zároveň zodpovědných vedoucích? :)

přečíst celé

Akce na poslední volná místa!

Pro poslední přihlášení děti jsme připravili akci a slevičku :) Kdo má tedy ještě zájem o letní dětský tábor Klubu 112 v roce 2023, může tak stihnout poslední volná místa a ještě mít slevu :)

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?