Praktické informace

ÚVOD - LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY - PRAKTICKÉ INFORMACE


Informace k odjezdu a nástupu na tábor

Každého rodiče a někdy i samotné přihlášené dítě zajímají informace k odjezdu a jak probíhá nástup na tábor. Zde na jednom místě jsou sepsány všechny podrobnosti a de facto i návod, jak postupovat, aby vše klaplo na výbornou. Takže blíží se okamžik odjezdu na tábor? Zde máte kompletní informace k odjezdu na tábor. Samotné časy prezentace, odjezdu autobusu nebo příjezdu vlastní dopravou do tábořiště naleznete na stránce konkrétního turnusu, na který se chystáte nastoupit.

Dokumenty ke stažení

Nástup na tábor neprobíhá jen předáním samotného dítěte a jeho věcí, které bude potřebovat, ale je také spojen s potřebnými dokumenty, mezi které patří především lékařský posudek, potvrzení rodičů o bezinfekčností dítěte, potvrzení pro pojišťovnu atd. Zde máte pěkně na jednom místě všechny nástupní dokumenty na tábor ke stažení, takže vás snad nic nepřekvapí.

Doporučené oblečení a vybavení na dětský tábor

Co zabalit do kufru nebo batohu či tašky? Co se bude hodit a co naopak nebalit na tábor? Připravili jsme pro vás jednoduchý a přehledný návod co a jak zabalit dítěti na tábor. Zde je seznam doporučeného oblečení a vybavení na tábor.

Adresa tábora

Už víte jak probíhá nástup na tábor. Víte co zabalit a máte už připravené i potřebné dokumenty a nevíte kam jedete? Pro tento případ je zde adresa tábora. Tu samozřejmě můžete využít i pro posílání dopisů a balíčků dítěti na tábor. Prosíme, pošlete alespoň dva tři pohledy a ideálně jeden balíček. V deníku budete mít seznam ideálního obsahu na tábor :)

Cena tábora

Kolik stojí náš tábor a co je v ceně? Zajímá to každého. Takže je prosím odkaz na stránku Cena tábora. Prosíme, podívejte se ať více do čeho jdete.

Platební podmínky

Už víte kolik stojí, ale ještě potřebujete zjistit Jak zaplatit za náš tábor. Kdy se hradí záloha a kdy doplatek? Co dělat když chcete vystavit fakturu pro FKSP za dětský tábor? To vše řeší Platební podmínky.

Smluvní podmínky

Jaká jsou naše práva a povinnosti a stejně tak jaké jsou vaše práva a povinnosti? Na čem jsme se odesláním přihlášky domluvili a jak to bude vše probíhat? Zde jsou naše Smluvní podmínky - nejsou nikterak výjimečné. Právě spíše naopak. Zcela standardní smluvní podmínky. Odesláním přihlášky jste potvrdili že jste je četli, že jim rozumíte a navíc, že s nimi souhlasíte. Proto je tam to zaškrtávací políčko a navíc, to samé děláte když klikáte na odkaz v e-mailu.

Storno podmínky

A samozřejmě. Občas se stane, že někdo chce odstoupit od "uzavřené smlouvy". Zde jsou naše Storno podmínky, které řeší i tuto situaci. Děkujeme za pochopení, pokud se těchto podmínek budeme držet. Vaše storno pro nás také není příjemné.

Nenašli jste co potřebujete? Napište nám o tom. Rádi upravíme, doplníme, vylepšíme!

Už stačí jen a my se vám co nejdřív ozveme

Novinky z tábora

Naši partneři

Autobusy pro naše letní dětské tábory