9. 8. 2020 - IV. turnus - den druhý

Hlavní program dne

Na pořadu dne jsou především seznamovací a kolektivní hry. Vše prokládáme naší bandarijskou (občanskou) výchovou .... přeci jen si to tu chceme taky užít .. a kdo má pořád poslouchat za každým slovem "vole" ...  máme tu i peprnější výrazy .. a je s podivem, že za tím nejsou nejstarší kluci ... jak smutné .. no, máme na to ještě pár dnů ... Jedna holčina chce asi získat titul "voráchlo" roku ... ale věříme, že brzy pochopí, že takto se může chovat doma ... i když by se takto doma taky chovat neměla, ale u nás se takto rozhodně chvoat nebude :)

Na prvním ranním nástupu bylo vidět mnoho známých tváří. Všichni jsou natěšení na program .. i když všichni ví, že to nebude tak jako v předchozích letech. Jsou smutní, ale ne zklamaní. Se všemi jednáme na rovinu a je to fajn :) Užijeme si to tak i tak :)

K seznamovacím a kolektivním hrám: Děti se už znají jmény, ví odkud jsou, co mají nebo nemají rády ... vzniká tu fajn parta mezi dětmi a dospělými. Chceme vybudovat prima kolektivy a proto máme i nějaké hry podporující týmového ducha ... ale v tuto chvílil už se začínají oddíly věnovat tomu, za čím do Bandárie přijely. Už nám tu oddíly tancují, sportují, vyrábějí a hrají .. no a také poznávají zbraně, naši střelnici a tak :) 

Jídelníček

Stav marodky

Na marodce je klídek. Pár hodin nás dělí od propuštění bojovníka z pozorování. Nic zásadního jsme na něm nevypozorovali, ale konečný verdikt padne v 18:00 :) Staráme se zase o nějaké ekzémky. V noci pravidelně budíme ... rozdáváme léky ... a máme přehled o všech alergiích ... u jednoho dítka máme spíše podezření, že v papírech má napsané všem aby nemusel nic jíst .. ale uvidíme ... třeba se prokecne :)

Důležitá sdělení z tábora

Co se asi tak důležitého může přihodit v neděli? No jasně, vím :) Máme za sebou první pořádnou rozvičku. Nej holky se snaží dostat asi na zednické školy, protože tak mluví .. to zas bude šichta :)

A už padají první hlášky ... seznamovali jsme děti jak s táborovým řádem, tak i s postupy co dělat, kdyby se nám náhodou ztratily. Nikdy se nám to nestalo, ale pro jistotu ... hodí se to i do života .. a jedna dívenka z nejmenšího oddílu: A kdybych se ztratila, mohu třeba použít mapu, ne? A odpověď vedoucí: Ty umíš s mapou? A dívenka: Neumím ..... a holka by se nám zbytečně tahala s mapou ... atlasem .. globusem :)

Poděkování

Poděkování? No jasně že hlavně našemu skvělému týmu maskující se pod názvem: Bandička !!! Jsou skvělí :) Někteří jsou tu fakt od začátku. Jiní přijeli v půlce a jedou druhý nebo i třetí turnus. Jsou tu lidi k neutahání. Nevíme zda je to zázvorem v čaji nebo tou neutuchající láskou k táborům a dětem. Všichni jedou pecky. Ano .. drobné únavy se projevují .. ale zvládáme dobíjet baterky :) Kdybych právě teď vyhlásil nějakou ptákovinu a hledal dobrovolníky .. všichni zvednou ruce :) Bandička je vážně skvěla a jede bomby :)

Atrakce na táborové pouti pro děti za groše
Bandárie
Z airsoft akce na táboře
Z výcviku Airsoft vojáků
Klárka - praktikantka táborové Bandičky
Rosťa z prima Bandičky

Dokumenty ke stažení

V emailu rodičům objevena chyba v odkazu. Chyba odstraněna :) Ale pro snadnější dohledání, dáváme odkaz i do Novinek. Potřebujete na tábor dokumenty k přihlášce? Zde jsou :)

přečíst celé

Letní dětské tábory 2022 téměř obsazeny

Máme březen a naše letní dětské tábory 2022 jsou téměř obsazeny. I. turnus je plný. IV. turnus cool tábora skoro také. II. a III. turnus tábora má poslední volná místa.

přečíst celé

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?