Letní dětský tábor 2022 na splátky

Přišel podzim a s tím i zhoršení aktuálního stavu spojený s Covid-19. Respiračním onemocněním se v tomto počasí lépe daří a se změnou našeho chování přišla další nepříjemná vlna. Očekáváme, že přijdou znovu dílčí omezení a to se samozřejmě neblaze promítne do "našich peněženek". A jelikož dětské tábory jsou o dětech a tábor bez dětí pozbývá na logice, chceme rodičům našich/vašich dětí pomoci, aby děti měly krásné léto plné dobrodružství. Znovu po roce proto vyhlašujeme akci: Letní dětský tábor na splátky!

Jak akce Letní dětský tábor na splátky funguje?

Vložte přihlášku "jakoby se nechumelilo" - jen do poznámky v přihlášce napište "Chci tábor na splátky". Přijdou vám sice standardní informace k platbě, ale ty jen z části ignorujte. Pravidelně každý měsíc uhraďte minimální částku 1.000 Kč. Celý pobyt musí být uhrazený nejpozději do 25. 6. 2022, protože to je poslední den, kdy párujeme platby. 


 

Dynamická ukázka PČR pro děti na táboře
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Bandárie
Celodenní výlet na koupaliště Vlašim
S hygienou nám pomohl Hagleitner
Výtvarný workshop na táboře

Dokumenty ke stažení

V emailu rodičům objevena chyba v odkazu. Chyba odstraněna :) Ale pro snadnější dohledání, dáváme odkaz i do Novinek. Potřebujete na tábor dokumenty k přihlášce? Zde jsou :)

přečíst celé

Letní dětské tábory 2022 téměř obsazeny

Máme březen a naše letní dětské tábory 2022 jsou téměř obsazeny. I. turnus je plný. IV. turnus cool tábora skoro také. II. a III. turnus tábora má poslední volná místa.

přečíst celé

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?