Letní dětský tábor 2022 na splátky

Přišel podzim a s tím i zhoršení aktuálního stavu spojený s Covid-19. Respiračním onemocněním se v tomto počasí lépe daří a se změnou našeho chování přišla další nepříjemná vlna. Očekáváme, že přijdou znovu dílčí omezení a to se samozřejmě neblaze promítne do "našich peněženek". A jelikož dětské tábory jsou o dětech a tábor bez dětí pozbývá na logice, chceme rodičům našich/vašich dětí pomoci, aby děti měly krásné léto plné dobrodružství. Znovu po roce proto vyhlašujeme akci: Letní dětský tábor na splátky!

Jak akce Letní dětský tábor na splátky funguje?

Vložte přihlášku "jakoby se nechumelilo" - jen do poznámky v přihlášce napište "Chci tábor na splátky". Přijdou vám sice standardní informace k platbě, ale ty jen z části ignorujte. Pravidelně každý měsíc uhraďte minimální částku 1.000 Kč. Celý pobyt musí být uhrazený nejpozději do 25. 6. 2022, protože to je poslední den, kdy párujeme platby. 


 

Program: střelecký výcvik
Celotáborová hra Poklad na stříbrném jezeře
Rosťa - vedoucí oddílu
Generálka tanečního vystoupení Nej holek
Bandárie
Dobrá nálada mezi dětmi

Letní dětské tábory 2022 téměř obsazeny

Máme březen a naše letní dětské tábory 2022 jsou téměř obsazeny. I. turnus je plný. IV. turnus cool tábora skoro také. II. a III. turnus tábora má poslední volná místa.

přečíst celé

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Startujeme sezónu 2022

Nezahálíme. Makáme! Připravujeme se na táborovou sezónu 2022 s celotáborovou hrou Men In Black o vesmíru a mimozemšťanech. Společně zachráníme galaxii :) A samozřejmě také chystáme airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADEMIE.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?