15. 7. 2021 - II. turnus - den pátý II. turnusu tábora Klubu 112

Hlavní program dne

Hlavním programem hvhb bylo zjišění, co je vlastě za den :) ALe ono je to tak nějak jedno. Tady v Bandárii určitě.Každopádně dnes mám trochu frmol :) Mazlím se s jídlem ... aby bylo zase šmakózní :)

K programu oddílu. Nejstarší děti se vrhli na úklid Bandárie a dílčím pomocem kuchyni .. bramborové slupky prostě všude :) Nejmenší něco vyrábí ... něco malují ... zkrátka a dobře rozvíjejí svou kreativitu :) a prostřední? Ten se cpřipravuje na výcvikl přežití ... zatím jen teorie ... a pak se vrhnou na praxi :)

Odpoledne se zase nějaký rod přiblíží ke trůnu Bandagatu. Uvidíme, jak jim to půjde dnes .. ale první etapa je moc bavila. Nejstarší si zkusili naši roli ... dospěláků ... a jen koulí očima a ptají se, jak to tak dobře zvládáme :)

Nejlepší zprávy z BANDABOXU

NO to jsou hlášky .. a normálně jsem tam dnes objevil i několik vzkazů, že by chtěly znovu játra. Děti na nástupu ráno byly moc pochválené za spolupráci v TESTU ... včetně mého upřímného poděkování :)

Jídelníček

Stav marodky

Na marodce už není ani zdravotnice :) Šla si hrát s dětmi ... proč tam taky vysedávat, když všechny děti jsou v pořádku :) PO včerejším zdravotnickém workshopu, na kterém byly dětem vysvětleny souvislosti proč by měly nosit čepičky, hodně pít, správně se oblékat na hry i důležitost ponožek v botách ... dávají děti na sebe větší pozor. Dnes už se to obešelo bez zbytečného napomínání .. ale to nezbytečné ještě setrvává :)

Důležitá sdělení z tábora

DO tábora zase dorazila pošta :) Některé děti nemají známky ... ačkoliv by je měly mít :) ALe divme se že nemají známky, když některé neměly ani prostěradlo :) Nic méně ... děti domů píší ... a my to odesíláme .. a chybějící známky cálujeme :) Tak jen abyste se nedivili .. a prosím vás ... vždy říkáme dětem, ale psali pozitivní zprávy .. učíme je, že je zbytečně někoho doma stresovat ... po návratu at klidně zkritizují co je napadne ... ale domů by měly napsat když nic, tak alespon neutrální zprávy .. jako že nebe nad táborem je modré :) Loni nám to jedna maminka pěkně vyčernila ... nikomunic nediktujeme ... a nikdy poštu nekontrolujeme .. ale jinak buďte v klidu... už nyní nám některé děti samy od sebe hlásí, že za rok jedou znovu :)

Poděkování

A komu nyní a dneska poděkovat? Děkuji Penny v Blatné za super pomoc nad rámec svých povinností a také zelináři v Blatné, že se téměř roztrhl, aby našim dětem vybral to nejlepší ovoce :) Tenhle kraj je super .. jo ale zavřeli nám cestu na Březnici ... takže zkratka směrem na Prahu je pryč ... až sem za týden pojedet, ověřte si to ... my to zkusíme také :) 


 

Náhodné fotografie z webu letní-dětské-tábory.cz

Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Ukázka práce hasičů pro Záchranáře
Táborový sklad airsoft vybavení
Výtvarný program Benjamínků
Celotáborová hra Poklad na stříbrném jezeře
Airsoft výcvik ve vodě

Letní dětské tábory 2022 téměř obsazeny

Máme březen a naše letní dětské tábory 2022 jsou téměř obsazeny. I. turnus je plný. IV. turnus cool tábora skoro také. II. a III. turnus tábora má poslední volná místa.

přečíst celé

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Startujeme sezónu 2022

Nezahálíme. Makáme! Připravujeme se na táborovou sezónu 2022 s celotáborovou hrou Men In Black o vesmíru a mimozemšťanech. Společně zachráníme galaxii :) A samozřejmě také chystáme airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADEMIE.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?