14. 7. 2021 - II. turnus - den čtvrtý II. turnusu tábora Klubu 112

Hlavní program dne

Dnešní dopoledne je ve znamení oddílových programů. Někdo se učí šifry, další oddíly zase uzly a ti nejmenší se učí klasickou tábornickou dovednost: úklid chatičky. Bodování úklidu jim moc do karet nehraje ... ale my je to naučíme a určitě pak budou nejlepší z Bandárie :) Ono to zase tak velkáí výzva není .... naši nejstarší bordeláři .. jsou prostě bordeláři ... ale mají zase zlaté srdce .. dnes pomohli nejmenšímu oddílu se službou. Je krásní vidět, jak to funguje. Blatečáci jsou obrovskou oporou .. dnes za nimi v průběhu poledního klidu skočím ... slíbili mi, že mi sdělí kde se v Blatné dealuje ten nejlepší chleba, hrušky a podobně. Já znám Blatnou jen přes pokladnu v Penny a vietnamského Obi ... každé odpoledne jezdím nakupovat ... a dobré tipy se mi hodí :) 

Odpoledne si dáme krátký zdravotnický workshop spojený s prevencí úrazů ...zbylá část odpoledne bude patřit oddílákům a jejich aktivitám. Bohužel, musím po obědě jezdit nakupovat. Ačkoliv mám doslova nabouchaný sklad surovinami ... vždy nějaká drobnost chybí ... jídelníček není, stejně jako loni, naplánován ... a jedeme dle přání dětí :) A nemohu tu mít všechno :)

NO a večer? D8me si tu včera slíbenou diskotéku ....
Diskotéka byla super ... stále jsme hledali jeden kablík ... a tak jsme ji nakonec trochu protáhli. A děti fakt nic nenamítaly :)

S dětmi indivindi připravuji hru pro dospěláky .. děti budou diváci ... a dospěláci se zapotí .. dáme si totiž hru A co na to děti ... máme deset otázek .. a potřebujeme odpovědi ... vše je na tajňáka, takže ne že to někde vykecáte, jako já právě teď vám :)

Holky se už těší na volbu Miss ... ptají se .... a my se také těšíme :)

No a poslední bodík .... dneska jsme předvedli naše programové kolíčky .. kam budeme dávat kvíz na odpolednák .. jeden bod z etikety ... nějaké to moudro .. jako třeba "není důležité kde bydlíš, ale zda od toho máš klíčky" .... vtip na den .. ale uznejte, těch dětských je žalostně málo :)

Nejlepší zprávy z BANDABOXU

Jeden klučina mi normálně zaspamoval BANDABOX ... grafolog potvrdil .. že se jedná stále o stejného autora :) I papír je velmi specifický ... šel by o tom natočit další díl DObrodružství kriminalistiky :) Klučina chce rajskou polévku, skočit si z letadla, do chatičky židli ... my mu vše splníme :) Jen vymyslet, jak to udělat :)

Jo a děti by si rádi daly lososa :) Jak to rodičové vymyslíme? :) Na to nemám v rozpočtu rezervy :) Tak pište do komentářů, jak to vymyslíme :) Zapojte se také trochu .. nebo vám ty děti na konci tábora nevrátím :)

Prosím vás .. při vaření sundavám brýle ... a pak je bez brýlí nemohu najít, takže více méně píšu poslepu .... tak to bert tak, jak to je :)

Jídelníček

Stav marodky

Od začátku jsme vyndali pár klíšťat ... namazali pár štípanců ... pohladili pár stýskání ... všichni zdrávi :) Máme jednu truchlivou holčičku, která nutně potřebovala obvázat nožičku., Tak jsme jí poskytli mateřskou péči a hned šla běhat :) 

Důležitá sdělení z tábora

Včera u oběda si šel jeden kluk přidat jídlo ... ptám se ho "to si tak hladový?" .. a on .. ne, to vůbec .. ale když ono je to tak dobré :)

Poděkování

Chci poděkovat blateňákům ... chci poděkovat i ostatním dětem, že jsou tak skvělé ... jako ano, jsou tu dílčí problémy .. ale jsou to v porovnání s prvním trunusem fakt drobnosti ... chci poděkovat za další milé zprávy.

Tento turnus mě opravdu neuskutečně baví. Vše jde jako po drátkách ... je 11:20 a já mám vše téměř hotové. KLíďo píďo bych zvládal oběd na dvanáctou ...na to že tu jsem v kuchyni sám .. dělám 60 porcí ... vše je krásně na pohodu. Určitě je to i ěmi dětmi .. úžasně mi nabíjejí baterky. Dá se s nimi kecat. Za chvilku si s nimi jdu zahrát hru ... to se mi za poslední dva roky nepovedlo :) Takže díky i Vám .. rodičům .. že máte tak skvělé děti :)


 

Náhodné fotografie z webu letní-dětské-tábory.cz

Bandárie - tábořiště pro tábory Klubu 112
Z návštěvy Seznam se bezpečně
Ukázka výcviku policejních psů
Diplomy za výtvarné snažení v oddíle Šikulové
Šikulové si vyrábějí krabici na výrobky
Ukázka dravců a soviček

Letní dětské tábory 2023 se plní

Máme 15. září 2022 a naše letní dětské tábory 2023 se plní. IV. turnus je téměř obsazený. Dnes navíc rozesíláme náš táborový newsletter a věříme, že se pár desítek on-line přihlášek do konce týdne objeví.

Dokumenty ke stažení

V emailu rodičům objevena chyba v odkazu. Chyba odstraněna :) Ale pro snadnější dohledání, dáváme odkaz i do Novinek. Potřebujete na tábor dokumenty k přihlášce? Zde jsou :)

přečíst celé

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?