22. 8. 2020 - IV. turnus - den poslední

A je to tady ...

Končí nejen tento IV. turnus, ale celá táborová sezóna 2020. Jak smutné. Zvládli jsme jet v kuse 49 dnů (to se to nyní machruje, když jsme zatím na 46.), ale pevně věříme, že to dáme. To nejhorší snad máme za sebou .. čtyři začátky. Ty konce jsou vždy skvělé ...

Letos jsem v naší Bandárii prožili s některými lidmi téměř půl roku. Doma jsme moc nebyli. Díky Covidokrizi jsme tu byli i dva měsíce v kuse, jen abychom stihli vše připravit. A Bandárie se nám neskutečně povedla. Nestihli jsme všichno .. ale stihli jsme toho dost.

Naši dospěláci, tedy alespoň ti co za něco stáli, tu odmakali asi 15000 hodin. Uklízelo se, kácelo se, sekalo se, čistilo se, vyklízelo se, plelo se, sázelo se, bouralo se, natíralo se, zapojovalo se .. zkrátka se dělalo vše, aby děti měly krásné prostředí a příjemné podmínky. 

A je to tady ... v sobotu 22. 8. 2020 si své děti můžete vyzvedávat v čase 10:30 až 12:30. Nejezděte prosím dříve. Musíme děti dobalit, douklidit, dovybavit dokumenty, kapesným, zbytky léků. A to není práce na pár minut. Také chceme po snídani stihnout poslední nástup .. a utřít slzičky .. dětem a asi i nám. Bulet budeme možná všichni. Letošní sezóna je ve všem zcela jiná ... tak chaotická ... tábory budou, nebudou, jak budou, zvládneme to? Zaplatíme to? Máme na všechno dost peněz? Máme na všechno dostatek energie? Zkušeností .. známých ... kamarádů ... 

A je to tady ... první sezóna ve svém vlastním tábořišti .. které fungovalo na výbornou! Jen 2 technické problémy ... naučit se jak tu vše funguje. Najít a oslovit místní ... dnes na konci turnusu máme v okolí nadstandardní vztahy ... skoro si tykáme v řeznictví, kde nám vybírají to nejlepůší maso, jsme vítání v Ovoce a Zelenině ... kde nám rádi pomohou s výběrem ... v místním Penny, lékárné, železářství, papírnictví .. Vše v tomto kraji funguje na pohodu ...

Září bude období si nad vše znovu sednout a vytvořit plány na další rok. V budování pokračujeme. A pevně doufáme, že další sezóna už bude více v klidu. Na většinu dětí se budeme celý rok těšit ... a budeme doufat, že si to s nimi zase pořádně užijeme :) Tak, jako ony s námi ... i přes to, že klacků pod nohami bylo až až :) Ale máme tu pořádný bandarák ... a tak dokážeme se všemi řádně zapálit dobrou náladu :)

Děkuji všem, kteří nám projevili v tomto roce důvěru. Děkuji všem, že vsadili na to, že tábory dokážeme zrealizovat. Děkuji všem, kteří nás podpořili .. příjemnou zprávou a nebo i dary ... které jste nám dali :) Děkujeme dětem, kteří i když odjely si na nás vzpomněly a poslali nemálo pohledů z prázdnin ...  Děkujeme všem za vše ... hlavně té části Bandičky, která věděla co se musí .. a mákli ... abychom byli tam, kde jsme ... ve svém .. krásném prostředí ... s dětmi, které máme tak rádi a pro které to vše děláme :) :) :)

Tak zase za rok .. vlastně s některými už za 45 týdnů ... :)

Interaktivní program sokolníka
Ukázka airsoft vybavení
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
HV/HB - Honza Borůvka
Doprovodný program hasičů z Bělčic
Rosťa z prima Bandičky

Dokumenty ke stažení

V emailu rodičům objevena chyba v odkazu. Chyba odstraněna :) Ale pro snadnější dohledání, dáváme odkaz i do Novinek. Potřebujete na tábor dokumenty k přihlášce? Zde jsou :)

přečíst celé

Letní dětské tábory 2022 téměř obsazeny

Máme březen a naše letní dětské tábory 2022 jsou téměř obsazeny. I. turnus je plný. IV. turnus cool tábora skoro také. II. a III. turnus tábora má poslední volná místa.

přečíst celé

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?