20. 8. 2020 - IV. turnus - den třináctý

Hlavní program dne

Dneska je to super den ... i když děti včera měly noční bojovku .. vlastně včera a dnes, všichni jsou plní energie .. panuje tu rovnováha ... děti vybíjejí i nabíjejí :) Všechny děti prošly bez úhony .. i ty, které fakt jít nechtěly a předváděly hysteráky :) Ale my už známe jejich projevy lenosti :) Ty děti, o kterých to víme, šly samozřejmě v doprovodu. A nakonec je to děsně bavilo. Nejlepší hláška z noci: Já už budu hodnej .... :) A fakt že to platí .. dneska je Daniel jako beránek ... milá maminko, milý tatínku .. klidně až vás zase bude zlobit, jdetě s ním jen večer do parku a uvidíte tu reinkarnaci :)

Sofťáci dnes mají celodenní výsadek. Vrátí se až na večer ... a to jen proto, aby si vychutnali večeři a jdou dál bojovat :) A mají rovnou loveckou sezónu... budou totiž bojovat o lovecký salám :)
Nej holky vytuhly na slunku ... ta jóga a meditace je hodně zmohla ... ale byl to super program. Odpoledne se věnovaly přípravě pohádkového lesa. Holky chtěly pomoci dospělákům a vytvořily pro děti z vlastní iniciativy svá stanoviště :)
Sportovní oddíly se od rána věnují sportu. Kdo by to byl čekal, že? Ale jistě potěší, že vše jde podle plánu :)
A ti nejmenší? Hráli si v přírodě, sbírali květiny a učily se vázat maminkám kytičky :) Škoda že nevydrží, ale zkusíme to. A odpoledne dodělávali své výtvory .. chcem mít dobrou výsledovku a mít vše hotové :) Přeci jen zítra je poslední celý den .. a musíme také trochu pouklidit, pozabalit a připravit sebe a tábořiště na večer :)

Nejlepší hlášky dne:
# Maminka mi omezila telefon ... už ho mohu jen od rána od sedmi do večera do šesti .... klučina, 8 let :)
# Klučina šel na niční bojovce takovým tajemným místečkem a prohodil: Copak asi skrývá tato škvírečka? .. klučina, 8 let :) A je to pořád to samé dítko .. no má to on ale hlášky, ale nemůžeme si pamatovat všechny. Za rok bude trvale připojen na diktafon a to se zasmějete :)

Jídelníček

Stav marodky

Páč se nám tu 3 holky neustále couraly v dešti, tak dneska tu máme tři teplůtky .. to je náhodička ... tak jsme je preventivně dali na marodku. Holky si odpočinou .. a třeba večer uvidíme. Jen je škoda, že se nezapojí do našeho právě chystaného pohádkového lesa ...

Důležitá sdělení z tábora

Finišujeme .. přestáváme pracovat na nedůležitých věcech ... a věnujeme se těm důležitým .. dětem .. rodičové sorry ... dnes je to naposledy .. chceme si to taky užít. Jsme rádi, že se večer chlámete u večerních zpráv nebo ordinace ... ale my tu jsme z jiného důvodu :)

Děti mají do rána napsat do Bandaboxu rozumné a relevantní vzkazy .. co se jim líbilo, co se jim nelíbilo, co číkají na Bandárii, co by chtěly na příště .. a motivaci mají dobrou .. za každý rozumný vzkaz přidám jednu minutu k diskotéce :) Tak se necháme trochu překvapit .. jak to dopadlo se asi dozvíte z FB nebo z vyprávění doma ...

A proto už končíme s vykecáváním a nechejte se také trochu překvapit :)

Jídelníček 21. 8. 2020

Poděkování

DĚKUJEME VŠEM :)

David Berecz alias Dejv
Petr Reif - instruktor taktiky a střelby na táboře
Výtvarný program oddílu Šikulové
Návštěva a ukázka hasičů z Bělčic
Dejv z Bandičky
Eva a Bára

Poslední volná místa

Naše letní dětské tábory v táborové sezóně 2023 nabízejí poslední volná místa. I. turnus obsazen. III. a IV turnus téměř obsazen. Největší výběr nabízí II. turnus. Kdo má zájem o náš letní dětský tábor, nesmí už zaváhat :)

přečíst celé

Vedoucí oddílů na táboře

Pro naše tábory hledáme poslední dva nebo dvě vedoucí oddílu a jsme jinak komplet :) Kdopak rozšíří řady našich veselých, vtipných, pohodových a zároveň zodpovědných vedoucích? :)

přečíst celé

Akce na poslední volná místa!

Pro poslední přihlášení děti jsme připravili akci a slevičku :) Kdo má tedy ještě zájem o letní dětský tábor Klubu 112 v roce 2023, může tak stihnout poslední volná místa a ještě mít slevu :)

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?