10. 8. 2020 - IV. turnus - den třetí

Hlavní program dne

Od rána jedeme naplno ... letošní sezónu se nám moc líbil Karma den .. jak jsou děti na sebe hodné, pomáhají si, starají se jeden o druhého ... a tak i na tomto turnusu jsme ho zařadili do programu. Děti se samozřejmě věnují tomu, čemu chtějí .. jen jsou u toho zkrátka a jednoduše hodné :) A je to krásná podíváná :)

Sofťáci se od rána věnují střeleckým a bojovým technikám.
Nej holky i přes to že mají službu protančily skoro celé dopoledne a nyní si batikují trička.
Sportovní oddíly se kupodivu věnují sportu :)
A ti naši nejmenší? Hrajou si a poznávají táborový svět a jeho okolí :) A taky poznávají limity materiálu táborových košťat :)

Asi byste měli vědět, že naše nové táborové sprchy se našim dětem moc líbí. Každé dítko už má za sebou sprchu :) V tomto vedru je to i v našem zájmu :) Ranní budíček je vždy na nějakou super písničku ... tedy je to pravidlo, které dnes bylo porušeno, protože nikdo nemohl najít jeden důležitý kabel ... ale už ho máme. Je přesně tam, kde se včera položil :) Ale kdo by ho tam hledal, že :)

Celý tábor je bez teplot. Každé ráno měříme teploty a máme z výsledků obrovskou radost .. snad už brzy nastartujeme tu pravou mega zábavu ... Děti už objevily BandaBox, a tak ho máme každý den plný zajímavých vzkazů ... chtějí diskotéky, nechtějí rozcvičky, chtějí pozdější večerku, stejně tak pozdější budíčky :) Uvidíme jak se s tím popereme .. ale už zítra plníme první přání: Budou Lasagne :) Říkáte si, jakou pakárnu jsme si to připravili? To nevíte všechno ... chtějí palačinky, bramboráky, lívance, buchtičky se šodo, nanuky, zmrzliny ... tak uvidíme, co vše jim splníme :)

Už dáváme dohromady první táborové hlášky ... máte se na co těšit :)

Jídelníček

Stav marodky

Potřebuji poradit .. jak prosím vtipně popsat, aniž bych se opakoval z předchozích turnusů, že se oba naši zdravotníci nudí ... hledají zaměstnání .... není do čeho píchnout :) tak nás tu masírují a zajišťují relax dospělákům :) 

Důležitá sdělení z tábora

Dnešním nejdůležitějším sdělením z tábora je, že jsem koupil v Blatné mletý mák v akci :) Jinak není co důležitého sdělovat :) Vše šlape podle plánu. Naše slečna "voráchlo roku" se už začíná chovat lépe a lépe a věříme, že na konci tábora si na to všechno ani nevzpomeneme .... ale ... její nominaci přebral klučina ... který tu byl včera pěkně sprostý a to dokonce na dospěláka. A my netolerujeme ani jedno, ani druhé ... ale klučina měl štěstí v neštěstí .. že byl sprostý na dívčinu, která seděla opodál mé Terezky .. jinak by mu asi jedna přiletěla :) Tak si kluk zaběhal ... zaběhal .. zaběhal .. tak si říkám, že včera toho moc jiného neudělal ... ajooo, vlastně .. ještě pak přepisoval táborový řád .. když ho napoprvé nepochopil zcela správně :) Dnes už se chová o poznání lépe. Možná měl včera skrat ... ale nikdo tu na podobné elektřikáře není zvědavý :)

Poděkování

Děkujeme všem rodičům, kteří pořádně zabalili dětem věci. Už tu zase doháníme povlečení, preventany, vitamíny, pláštěnky, holínky ... dokonce i chybějící ručníky a kartáčky na zuby ... ale to je v pohodě. Máme na to 14 dnů v naprostém klidu a místo programu se můžeme věnovat kompletování potřebného vybavení :) Dítě bez holinek může chodit třeba bos až začne pršet. To bez pláštěnky obalíme freškou z kuchyně ... místo kartáčku použijeme dřívko a popel z táboráku a podobně :)

Hygienické zázemí pro děti
Ukázka práce Policie ČR na táboře
Signální oheň pro případ ztroskotání
Výcvik taktiky Airsoft vojáků
Výcvik střeleckých dovedností na střelnici
Rosťa z prima Bandičky

Dokumenty ke stažení

V emailu rodičům objevena chyba v odkazu. Chyba odstraněna :) Ale pro snadnější dohledání, dáváme odkaz i do Novinek. Potřebujete na tábor dokumenty k přihlášce? Zde jsou :)

přečíst celé

Letní dětské tábory 2022 téměř obsazeny

Máme březen a naše letní dětské tábory 2022 jsou téměř obsazeny. I. turnus je plný. IV. turnus cool tábora skoro také. II. a III. turnus tábora má poslední volná místa.

přečíst celé

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?