13. 7. 2020 - II. turnus - den třetí

Hlavní program dne

Od rána do večera jsme téměř povinně vyhnali všechny oddíly z tábora ven. V Bandarii a okolí se pravděpodobně nachází nějaká pozitivní homeopatická zóna. vbe které nikdo nedokáže mít špatnou náladu. Všichni jsou veselí a mají skvělou náladu :) Oddíly tráví čas od házení granátů ... samozřejmě že atrap, přes sport, skákání na trampolíně (jeden kotník), po výlety do okolí (další kotník) až po pouhopouhé sezení a čtení knížky (poslední kotník) :) Nikdo z nás nechápe, jak v "knihovně" může přijít k bolavému kotníku, ale tak to prostě je ... děti jsou fajn, ale občas pozorujeme, jak nějaké věci po nich chceme poprvé v životě .. pro příklad, dnes bylo dítko v šoku, že při zívání si má dát ruku před pusu ... že vidlička se drží v levé ruce a při komunikaci s dospělákem by nemělo mít ruce v kapse a už vůbec neodcházet v půlce věty ... o přímých pohledech do očí ani nemluvě :) I přes to všechno, jsou děti moc fajn ...je s nimi sranda a jikž nyní nám někteří přirůstají k srdci :) Máme tu princezničku s tak krásnýma očima .. máme tu klučinu s tak přirozeným úsměvem .. a pak tu máme zbytek s tááááák přirozeným šklebem :) 

Jídelníček

Stav marodky

Na marodce nikdo není ... celý tábor je bez teplot ... ale první pohybové aktivity včetně obyčejné chůze si vybraly svou daň v podopbě pobolívajících kotníků. Ty dnešní děti neumí už ani chodit v přírodě :) Máme jednu bolavou hlavičku, protože dítko se seznámilo se stromem. Podobně jako s chůzí, jaktěživ strom neviděl. Dnešní zážitek si bude pamatovat do posledního dne :) Zůstala jen lehká odřeninka samozřejmě očetřená Betadinkou ... a další péče byla zcela zbytečná :)

Důležitá sdělení z tábora

Děkujeme tatínkovi, že nám do tábora zavezl chybějící igelitku plnou bot :) konečně je dítko vybavené na celý průběh tábora. Kéž by dorazili i ostatní rodiče, které nesbalili další povinné vybavení jako povlečení, povlaky, kartičku pojišťovny atd. Máme tu i dítko, co má obě boty levé. Chápeme, že dítko je po rodičích stejně šikovné, ale to je otázka spíše rukavic, než obuvi :)

Jako HV/HB hlásím, že telefon není opraven. Display je stále rozsypaný ... servis není možný a je doporučena výměna telefonu. To ale nyní není možné ... protože potřebují mít střeva současného telefonu! A proto je telefon položený v bezpečí táborového Velína. A proto posílejte jen SMS se stručnými zprávami začínající jménem dítěte, číslem oddílu a sdělením. Jakmile se utrhnu od vany nebo myčky v kuchyni, podívám se na telefon a veškeré zprávy vyřídím, a to provděpodobně kolem poledňáku, jakmile umyji nádobí po dětech :)

Poděkování

Děkujeme zaměstnancům České pošty, protože konečně víme důvod, proč nám nechodila korespondence ... důvod vás jistě překvapí ... prý se jim k nám prostě nechce :) Vše řešíme a jistě bude vyřešeno :) Do té doby máme zkrátka jen další práci na víc ...

Hygienické zázemí kvůli Covid-19
Bandárie
Benjamínci - oddíl pro nejmenší děti tábora
Výtvarný program oddílu Šikulové
Z programu sokolnické společnosti TEIR
Vzkaz z Bandaboxu

Dokumenty ke stažení

V emailu rodičům objevena chyba v odkazu. Chyba odstraněna :) Ale pro snadnější dohledání, dáváme odkaz i do Novinek. Potřebujete na tábor dokumenty k přihlášce? Zde jsou :)

přečíst celé

Letní dětské tábory 2022 téměř obsazeny

Máme březen a naše letní dětské tábory 2022 jsou téměř obsazeny. I. turnus je plný. IV. turnus cool tábora skoro také. II. a III. turnus tábora má poslední volná místa.

přečíst celé

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?