12. 7. 2020 - II. turnus tábora Klubu 112 - Den druhý

Hlavní program dne

Včera v noci jsme se poctivě seznámili s informaci o našich dětech. Víme nyní vše, na co jsou naše děti alergické, jaký je jejichu zdravotní stav, co mají a co nemají rády. To zas bylo informací. Nicméně dost nám to pomohlo v průběhu dnešního dne.

Hlavním programem byly seznamovací hry. Ty jsme doplnili, a zní to možná dtrochu divně, o výuku občanské výchovy. Chceme, aby všechny děti byly řádnými občany Bandárie a podle toho se i chovaly. Inspirací pro děti bylo povýšení našeho dospěláka do řádu rytířského. Ale Rosťa si to opravdu zasloužil :) Je to super chlap a umí jít všem příkladem. Už na to přicházejí i naše/vaše děti :)

Jídelníček

Stav marodky

Dnes naměřena v táboře zvýšená teplota. Klučina už odpočívá na naší marodce, ale vypadá to jen na na únavu :) Nyní je bez teplot a více uvidíme zítra.

Důležitá sdělení z tábora

Pro maminku s příjemným hlasem: Není to procházka růžovou zahradou, ale zvládáme to :)

Poděkování

Moc děkuji mým dospělákům, že zvládají vše kolem nového turnusu. 

HV/HB - jako číšník
Oddíl Airsoft vojáků
Kouzelník Tomasiano a jeho vystoupení
Výtvarný program oddílu Šikulové
Výtvarný workshop na táboře
Benjamínci - oddíl pro nejmenší děti tábora

Letní dětské tábory 2023 se plní

Máme 15. září 2022 a naše letní dětské tábory 2023 se plní. IV. turnus je téměř obsazený. Dnes navíc rozesíláme náš táborový newsletter a věříme, že se pár desítek on-line přihlášek do konce týdne objeví.

Dokumenty ke stažení

V emailu rodičům objevena chyba v odkazu. Chyba odstraněna :) Ale pro snadnější dohledání, dáváme odkaz i do Novinek. Potřebujete na tábor dokumenty k přihlášce? Zde jsou :)

přečíst celé

Hledáme praktikanty

Pro naše letní dětské tábory - od VOJENSKÉ AKADEMIE až po COOL tábor hledáme praktikanty a praktikantky do našeho kolektivu dospěláků. Máš zájem? Tak dej o sobě vědět a máš možnost si užít skvělý letní dětský tábor.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?