12. 7. 2020 - II. turnus tábora Klubu 112 - Den druhý

Hlavní program dne

Včera v noci jsme se poctivě seznámili s informaci o našich dětech. Víme nyní vše, na co jsou naše děti alergické, jaký je jejichu zdravotní stav, co mají a co nemají rády. To zas bylo informací. Nicméně dost nám to pomohlo v průběhu dnešního dne.

Hlavním programem byly seznamovací hry. Ty jsme doplnili, a zní to možná dtrochu divně, o výuku občanské výchovy. Chceme, aby všechny děti byly řádnými občany Bandárie a podle toho se i chovaly. Inspirací pro děti bylo povýšení našeho dospěláka do řádu rytířského. Ale Rosťa si to opravdu zasloužil :) Je to super chlap a umí jít všem příkladem. Už na to přicházejí i naše/vaše děti :)

Jídelníček

Stav marodky

Dnes naměřena v táboře zvýšená teplota. Klučina už odpočívá na naší marodce, ale vypadá to jen na na únavu :) Nyní je bez teplot a více uvidíme zítra.

Důležitá sdělení z tábora

Pro maminku s příjemným hlasem: Není to procházka růžovou zahradou, ale zvládáme to :)

Poděkování

Moc děkuji mým dospělákům, že zvládají vše kolem nového turnusu. 

Měření rychlosti běhu díky dopravní policii
Airsoft výcvik vojáků
Malvínka a Niky
Autogramiáda Andrejky Kalousové
Výcvik střeleckých dovedností na střelnici
Bandárie v průběhu sezóny 2020

Poslední volná místa

Naše letní dětské tábory v táborové sezóně 2023 nabízejí poslední volná místa. I. turnus obsazen. III. a IV turnus téměř obsazen. Největší výběr nabízí II. turnus. Kdo má zájem o náš letní dětský tábor, nesmí už zaváhat :)

přečíst celé

Vedoucí oddílů na táboře

Pro naše tábory hledáme poslední dva nebo dvě vedoucí oddílu a jsme jinak komplet :) Kdopak rozšíří řady našich veselých, vtipných, pohodových a zároveň zodpovědných vedoucích? :)

přečíst celé

Akce na poslední volná místa!

Pro poslední přihlášení děti jsme připravili akci a slevičku :) Kdo má tedy ještě zájem o letní dětský tábor Klubu 112 v roce 2023, může tak stihnout poslední volná místa a ještě mít slevu :)

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?