Výtvarná soutěž o doživotní tábor zdarma

Stránka Výtvarná soutěž o doživotní tábor zdarma se ještě připravuje. Děkujeme za pochopení.

Zatím zveřejňujeme jen kusé informace ....
Soutěž ještě není vyhlášena.
Datum vyhlášení soutěže:

Máme Bandárii. A každá zem má svou vlajku a erb. A to bude předmětem výtvarné soutěže. Nemusíte umět kreslit, malovat nebo nějakou jinou výtvarnou techniku. Jde o nápad :) V případě, že si nějaký, i ne zdařile zpracovaný, námět vybereme a necháme následně graficky zpracovat, tj. ho převezmeme za svůj a budeme jej v budoucnu používat, dotyčný získá možnost doživotně jezdit na naše tábory (rozumí se cena tábora) jako poděkování.
Chcete se zúčastnit a nemáte už třeba dítě v táborovém věku? Vítězný voucher můžete předat komukoliv dle svého výběru :)

Výhru může využít jedno dítě na jeden turnus. A jak chápeme to doživotní? No dokud dítě nevyroste z věkové kategorie, může jezdit. Takže logicky, čím menší dítě vyhraje, tím déle jezdí na tábor zadara :) Turnusy se v průběhu let mohou měnit. Jen dítě zůstává :) Samozřejmě dítěte se týkají i povinnosti jako např. dodržovat táborový řád a podobně. Bude-li třeba vyloučeno z kázeňských důvodů, může výhra zaniknout. Ale to už opravdu hodně předbíháme. Vždy bude chuť se domluvit.

Stručné podmínky:
Soutěžit může naše táborové dítko, jeho sourozenec, rodič nebo prokazatelný příbuzný. Soutěžící nebo jeho rodinný zástupce musí být náš fanoušek (nebo někdo z rodiny).
Máme právo soutěž ukončit i bez vyhlášení výherce.
Nemusíme vybrat výherce - pokud nás nic nezaujme, holt si téma zpracujeme sami. Ale věříme, že když se zapojí hodně lidí, nějaký super nápad přijde :)
V případě že vyhraje někdo, kdo má již pobyt uhrazený, bude mu vrácena celá platba a v dalším roce po něm nebude platba požadována. Ale tohle ještě doladíme, slibujeme :)

Vybraný návrh necháme profesionálně graficky zpracovat a budou se vyrábět minimálně dva praporce a dva erby :)

Podmínky pro obsah: Grafika musí být vhodná pro děti a mládež :) Rozumíme si, že? :)

Podmínky pro start soutěže? Náš příspěvek na fb k této soutěži (zveřejněno 1. 10. ve 20:34) musí mít více jak 100 sdílení. Pokud v blízké době (tj. před spuštěním soutěže) nebude mít požadovaný počet sdílení, spustíme soutěž také, ale jen se slevou na tábor a jak velikou? Dle počtu sdílení :) Zatím jich má 29 (7.11.2019 - 13:05).

Vítězný návrh vybírá Bandička.

Jak soutěžit?

Namalovat, nakreslit, vybarvit, co my víme jak na to půjdete .. ale pak naskenovat nebo vyfotit a poslat nám do Klubu 112 na email: bandarie@klub112.cz (email ještě není funkční). Připsat kdo soutěžní návrh vyráběl - tj. kdo soutěží (nebo pojede v případě vítězství) :)
Bude-li to zapotřebí, tak do emailu napište vysvětlení, co tím chtěl umělec říci :)
My následně soutěžící příspěvek vložíme na fb a necháme promluvit i ostatní :)
Takže se nestyďte a soutěžte. Bude sranda :)

 

Loga partnerů Klubu 112

Airsoft výcvik vojáků
Taneční program oddílu Nej holky
Bandárie
Upravená vesta s vybavením pro Záchranáře
Táborová OPEN-AIR diskotéka
Výcvik taktiky Airsoft vojáků

Sezóna 2020 v plném proudu

Děti z táborové sezóny 2019 jsou již přihlášené a tak můžeme s klidem nabídnout volná místa na našich táborech široké veřejnosti a získat pár nováčků. Hledáte letní dětský tábor 2020? Seznamte se s naší nabídkou.

přečíst celé

IV. turnus LDT 2020 se plní

IV. turnus letního dětského tábora 2020 se pěkně plní. Kapacita Bandárie nyní nabízí už jen 17 volných míst a to především pro nejmenší a pak naopak pro nejstarší. Neváhejte a přihlašte se!

přečíst celé

Bandička hledá nováčky

Pro táborovou sezónu 2020 hledáme nováčky, kteří chtějí rozšířit naši táborovou prima Bandičku. Máš zájem jet na skvělý tábor? Dej o sobě vědět!

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

Alive
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel
Schneider

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?