Výtvarná soutěž o doživotní tábor zdarma

Datum vyhlášení soutěže: 6. 12. 2019
Pravděpodobná uzávěrka: 6. 1. 2020
Cena: doživotní 30 % sleva na LDT (proč 30 %? Protože je jen 30 sdílení příspěvku)
V případě, že se sdílení příspěvku navýší, navýšíme i slevu :)

Máme Bandárii. A každá zem má svou vlajku a erb. A to bude předmětem výtvarné soutěže. Nemusíte umět kreslit, malovat nebo nějakou jinou výtvarnou techniku. Jde o nápad :) V případě, že si nějaký, i ne zdařile zpracovaný, námět vybereme a necháme následně graficky zpracovat, tj. ho převezmeme za svůj a budeme jej v budoucnu používat, dotyčný získá možnost doživotně jezdit na naše tábory (rozumí se cena tábora) jako poděkování.
Chcete se zúčastnit a nemáte už třeba dítě v táborovém věku? Vítězný voucher můžete předat komukoliv dle svého výběru :)

Výhru může využít jedno dítě na jeden turnus. A jak chápeme to doživotní? No dokud dítě nevyroste z věkové kategorie, může jezdit. Takže logicky, čím menší dítě vyhraje, tím déle jezdí na tábor zadara :) Turnusy se v průběhu let mohou měnit. Jen dítě zůstává :) Samozřejmě dítěte se týkají i povinnosti jako např. dodržovat táborový řád a podobně. Bude-li třeba vyloučeno z kázeňských důvodů, může výhra zaniknout. Ale to už opravdu hodně předbíháme. Vždy bude chuť se domluvit.

Stručné podmínky:
Soutěžit může naše táborové dítko, jeho sourozenec, rodič nebo prokazatelný příbuzný. Soutěžící nebo jeho rodinný zástupce musí být náš fanoušek (nebo někdo z rodiny).
Máme právo soutěž ukončit i bez vyhlášení výherce.
Nemusíme vybrat výherce - pokud nás nic nezaujme, holt si téma zpracujeme sami. Ale věříme, že když se zapojí hodně lidí, nějaký super nápad přijde :)
V případě že vyhraje někdo, kdo má již pobyt uhrazený, bude mu vrácena odpovídající část platby a v dalším roce po něm bude požadována nižší částka. Ale tohle ještě doladíme, slibujeme :)

Vybraný návrh necháme profesionálně graficky zpracovat a budou se vyrábět minimálně dva praporce a dva erby :)

Podmínky pro obsah: Grafika musí být vhodná pro děti a mládež :) Rozumíme si, že? :)

30 % sleva na letní dětský táborPodmínky pro start soutěže? Náš příspěvek na fb k této soutěži (zveřejněno 1. 10. ve 20:34) musí mít více jak 100 sdílení. Pokud v blízké době (tj. před spuštěním soutěže) nebude mít požadovaný počet sdílení, spustíme soutěž také, ale jen se slevou na tábor a jak velikou? Dle počtu sdílení :) Zatím jich má 30 (5.12.2019 - 15:21).

Vítězný návrh vybírá Bandička.

Jak soutěžit?

Namalovat, nakreslit, vybarvit, co my víme jak na to půjdete .. ale pak naskenovat nebo vyfotit a poslat nám do Klubu 112 na email: bandarie@klub112.cz. Připsat kdo soutěžní návrh vyráběl - tj. kdo soutěží (nebo pojede v případě vítězství) :)
Bude-li to zapotřebí, tak do emailu napište vysvětlení, co tím chtěl umělec říci :)
My následně soutěžící příspěvek vložíme na fb a necháme promluvit i ostatní :)
Takže se nestyďte a soutěžte. Bude sranda :)

 
Atrakce na táborové pouti pro děti za groše
Vzkaz z Bandaboxu
Výcvik střelby na airsoft střelnici
Bandárie
Airsoftová akce na táboře
Hygienické zázemí kvůli Covid-19

Startujeme sezónu 2022

Nezahálíme. Makáme! Připravujeme se na táborovou sezónu 2022 s celotáborovou hrou Men In Black o vesmíru a mimozemšťanech. Společně zachráníme galaxii :) A samozřejmě také chystáme airsoftový tábor VOJENSKÁ AKADDEMIE.

přečíst celé

Dětský tábor na splátky

Do skončení nouzového stavu nabízíme rodičům možnost zajistit dětem náš letní dětský tábor na splátky. Tato nabídka tábora na splátky končí s nouzovým stavem: do 11. 4. 2021

přečíst celé

Nábor VOJENSKÉ AKADEMIE

Od ledna 2021 se náš airsoftový tábor prezentuje jako: VOJENSKÁ AKADEMIE. Máme zcela nový přístup a propracovaný program výcviku. Zkušenosti a adrenalin na maximální úrovni.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?