Víkendové akce 2021 Klubu 112 v Bandárii

Stránku Víkendové akce Klubu 112 v Bandárii připravujeme. Děkujeme za pochopení.

Veškeré víkendové akce budou realizovány na základě vývoje epidemiologické situace v ČR. V případě, že bude uhrazený celý poplatek a akce bude muset být zrušena, bude nabídnutý náhradní termín. 

Velikonoce v Bandárii

Datum: 2. dubna - 5. dubna
Kapacita:
Když nám počasí dovolí, uskutečníme náš Velikonoční workshop plný tradic, vyrábění, velikonoční zábavy a to jak pro děti, tak i pro dospělé.


Víkend otevřených dveří

Datum: 16. dubna - 18. dubna
​Kapacita: omezená do cca. 50 účastníků
Víkendová brigáda spojená s večerní pohodou u bandáráku (čti: táboráku). Toto je jedna z mála možností, jak i rodiče dětí se mohou jen tak halabala přijet podívat na naše tábořiště a zjistit, v jakém prostředí se konají naše tábory :)
Více na: Víkend otevřených dveří


Airsoftový výcvik & airsoftové akce

Datum: 23. dubna - 25. dubna
​Kapacita: do 30 osob
Airsoftem nadupaný víkend, aby si každý hráč mohl po zimě trochu zastřílet a zataktizovat při prvních hrách.
Připraveno: Airsoft střelnice, taktická SWAT ulička, několik airsoftových her a akcí v okolí Bandárie.
Více na: Airsoftový víkend


After-Covid party

Datum: 30. dubna - 2. května
​Kapacita:
Nechceme nic zakřiknout ... ale i tak, připravujeme pořádnou oslavu na konec celé koronavirové krize. A jak bývalo zvykem ve středověku, vstyčíme i kovidový sloup :)
Cena: 950 Kč (strava, ubytování)
nebo 1500 Kč (strava a nápoje neomezeně - All inclusive, ubytování)
Informace k platbě: variabilní symbol: 20210430, do poznámky uvést jméno.


Kurz první pomoci v reálných situacích nejen pro zdravotníky ZA

Datum: 7. května - 9. května
​Kapacita: do 25 osob
Víkendový pobyt spojený s výcvikem první pomoci, a to od základních technik a postupů, až i po ty pokročilé. Víkend je vhodný i pro držitele ZZA, aby si před sezónou oprášili vše potřebné a na táborech a školách v přírodě nevařili z vody. Na programu je legislativa, krizové a život ohrožující stavy a jejich řešení, úvod do vedení dokumentace. Připravujeme také debatu s pracovnicí hygienické stanice, s lékařem ze ZZS, armádním specialistou na řešení krizových situací atd.
Více na: Kurz první pomoci


Sportovní víkend Zdenka Drexlera

Datum: 4. června - 6. června
​Kapacita:
Úžasný víkend nabitý pohybem, masážemi i jídlem, který si užiješ sám, s přáteli i s rodinou.


Základní kurz přežití

Datum: 11. června - 13. června
​Kapacita: do 25 osob
Víkendový pobyt pro děti a dospělé plný ukázek a nácviků metod a postupů nutných pro přežití v krizových situací. S ohledem na plný kalendář se nyní jedná jen o základní výcvik, tj. kurz je určen začátečníkům a zájemcům, naučit se základní techniky přežití.
Více na: Základní kurz přežití


Přihlášení, platby, povinné vybavení

Víkendové akce nelze po uhrazení stornovat. Víkendové akce lze zrušit před uhrazením. Úhrada je nutná do týdne od přihlášení formou SMS. Přihláška je ve tvaru: Název víkendu, jméno účastníka, věk. Hlásí-li se více účastníků například z jedné rodiny, je zapotřebí zaslat vždy další SMS. SMS se posílají na telefonní číslo 775 213 667. Chce-li být například rodina ubytovaná spolu, upozorňujeme, že naše táborové chatičky mají omezenou kapacitu pro čtyři osoby. Počítejte s minimální výbavou: spacák, prostěradlo, povlak na polštář, vlastní hygienické vybavení (nejsme bohužel hotel), ale naoplátku nabízíme dobrodružství, které jinde nenajdete :)
V příštím roce již slibujeme přihlašování formou on-line objednávky (jako to máme pro naše LDT). Letos to již pro toto období nestíháme. Děkujeme za pochopení, zájem o naše akce i důvěru.


 

Výcvik střeleckých dovedností na střelnici
Filtrování a čištění vody
Tokhi a bubnování proti šikaně na táboře
Nej holky jako airsoftačky na vlastní žádost
Zmrzlinka ke svačině na ochlazení
Denča Havlová

Dětský tábor na splátky

Do skončení nouzového stavu nabízíme rodičům možnost zajistit dětem náš letní dětský tábor na splátky. Tato nabídka tábora na splátky končí s nouzovým stavem: do 11. 4. 2021

přečíst celé

Nábor VOJENSKÉ AKADEMIE

Od ledna 2021 se náš airsoftový tábor prezentuje jako: VOJENSKÁ AKADEMIE. Máme zcela nový přístup a propracovaný program výcviku. Zkušenosti a adrenalin na maximální úrovni.

přečíst celé

On-line deník z Airsoft tábora 2021

Stále makáme na přípravách toho nejlepšího airsoft tábora v Čechách :) Nyní jsme připravili On-line deník S.T.S. Klubu 112 a dále pracujeme na zadání pro družstva a náplně misí pro hráče!

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCraft
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?