Víkendové akce 2021 Klubu 112 v Bandárii

Stránku Víkendové akce Klubu 112 v Bandárii připravujeme. Děkujeme za pochopení.

Veškeré víkendové akce budou realizovány na základě vývoje epidemiologické situace v ČR. V případě, že bude uhrazený celý poplatek a akce bude muset být zrušena, bude nabídnutý náhradní termín. 

Velikonoce v Bandárii

Datum: 2. dubna - 5. dubna
Kapacita:
Když nám počasí dovolí, uskutečníme náš Velikonoční workshop plný tradic, vyrábění, velikonoční zábavy a to jak pro děti, tak i pro dospělé.


Víkend otevřených dveří

Datum: 16. dubna - 18. dubna
​Kapacita: omezená do cca. 50 účastníků
Víkendová brigáda spojená s večerní pohodou u bandáráku (čti: táboráku). Toto je jedna z mála možností, jak i rodiče dětí se mohou jen tak halabala přijet podívat na naše tábořiště a zjistit, v jakém prostředí se konají naše tábory :)
Více na: Víkend otevřených dveří


Airsoftový výcvik & airsoftové akce

Datum: 23. dubna - 25. dubna
​Kapacita: do 30 osob
Airsoftem nadupaný víkend, aby si každý hráč mohl po zimě trochu zastřílet a zataktizovat při prvních hrách.
Připraveno: Airsoft střelnice, taktická SWAT ulička, několik airsoftových her a akcí v okolí Bandárie.
Více na: Airsoftový víkend


After-Covid party

Datum: 30. dubna - 2. května
​Kapacita:
Nechceme nic zakřiknout ... ale i tak, připravujeme pořádnou oslavu na konec celé koronavirové krize. A jak bývalo zvykem ve středověku, vstyčíme i kovidový sloup :)
Cena: 950 Kč (strava, ubytování)
nebo 1500 Kč (strava a nápoje neomezeně - All inclusive, ubytování)
Informace k platbě: variabilní symbol: 20210430, do poznámky uvést jméno.


Kurz první pomoci v reálných situacích nejen pro zdravotníky ZA

Datum: 7. května - 9. května
​Kapacita: do 25 osob
Víkendový pobyt spojený s výcvikem první pomoci, a to od základních technik a postupů, až i po ty pokročilé. Víkend je vhodný i pro držitele ZZA, aby si před sezónou oprášili vše potřebné a na táborech a školách v přírodě nevařili z vody. Na programu je legislativa, krizové a život ohrožující stavy a jejich řešení, úvod do vedení dokumentace. Připravujeme také debatu s pracovnicí hygienické stanice, s lékařem ze ZZS, armádním specialistou na řešení krizových situací atd.
Více na: Kurz první pomoci


Sportovní víkend Zdenka Drexlera

Datum: 4. června - 6. června
​Kapacita:
Úžasný víkend nabitý pohybem, masážemi i jídlem, který si užiješ sám, s přáteli i s rodinou.


Základní kurz přežití

Datum: 11. června - 13. června
​Kapacita: do 25 osob
Víkendový pobyt pro děti a dospělé plný ukázek a nácviků metod a postupů nutných pro přežití v krizových situací. S ohledem na plný kalendář se nyní jedná jen o základní výcvik, tj. kurz je určen začátečníkům a zájemcům, naučit se základní techniky přežití.
Více na: Základní kurz přežití


Přihlášení, platby, povinné vybavení

Víkendové akce nelze po uhrazení stornovat. Víkendové akce lze zrušit před uhrazením. Úhrada je nutná do týdne od přihlášení formou SMS. Přihláška je ve tvaru: Název víkendu, jméno účastníka, věk. Hlásí-li se více účastníků například z jedné rodiny, je zapotřebí zaslat vždy další SMS. SMS se posílají na telefonní číslo 775 213 667. Chce-li být například rodina ubytovaná spolu, upozorňujeme, že naše táborové chatičky mají omezenou kapacitu pro čtyři osoby. Počítejte s minimální výbavou: spacák, prostěradlo, povlak na polštář, vlastní hygienické vybavení (nejsme bohužel hotel), ale naoplátku nabízíme dobrodružství, které jinde nenajdete :)
V příštím roce již slibujeme přihlašování formou on-line objednávky (jako to máme pro naše LDT). Letos to již pro toto období nestíháme. Děkujeme za pochopení, zájem o naše akce i důvěru.


 

Rosťa - vedoucí oddílu
Generálka tanečního vystoupení Nej holek
Táborové živnosti - aneb jak si vydělat groše
Táborová pouť a táborový obchůdek
Návštěva kouzelníka Tomasiána
Táborové živnosti - aneb jak si vydělat groše

Víkendové akce 2021 v Bandárii

Abychom letošní sezónu pořádně nakopli, připravujeme pro naše děti, rodiče, fanoušky i ostatní VÍKENDOVÉ AKCE V BANDÁRII 2021 - Airsoft, Survival, První pomoc i Relax pod taktovkou Klubu 112.

přečíst celé

Zahajujeme sezónu 2021

Jakmile skončila současná táborová sezóna, začali jsme připravovat letní dětské tábory 2021. Máme již rozpracovanou celotáborovou hru: Hra o trůn Bandagattu :) Máte se na co těšit :)

přečíst celé

Sezóna s Covid-19

Táborovou sezónu neblaze ovlivnila světová pandemie koronaviru Covid-19. Od poloviny května můžeme být rádi, že tábory vůbec mohou proběhnout. Jak budou probíhat s námi? Dozvíte se v tomto článku.

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

Alive
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel
Schneider

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?