Testování Covid-19

DŮLEŽITÉ INFORMACE KE KORONAVIROVÉ SEZÓNĚ 2020/2021 - připravujeme informace k nástupu (21. 6. 2021, 20:32)

Na základě rozhodnutí vlády ČR - zde je odkaz k tématu, je zapotřebí, aby všechny děti, které nastoupí k pobytu měly platný test na Covid-19. Je to i pro nás nepříjemné. Můžeme s tím nesouhlasit. Můžeme o tom vést debaty, ale pokud chceme dětem dát možnost si tábor užít, je to asi tak všechno a musíme se tomu všichni podřídit.

Informace k testům - nechci zde opakovat to, co je všeobecně známé, ale zkrátka jsou dva testy: PCR a antigenní.
Všem doporučujeme před táborem provést PCR test, protože tím veškeré povinnosti a nepříjemnosti pro děti, vás i nás, končí. Dítě nemusí být v průběhu tábora přetestováno - zatím nemáme informaci jak u delších pobytu déle jak 14 dnů - i my vyčkáváme.
PCR test nesmí být starší 7 dnů.
Další variantou je antigenní test. V okamžiku nástupu nesmí být test starší než 72 hodin a bohužel, po 7 dnech musí být provedeno kontrolní otestování těch dětí, které nastoupily s tímto antigenním testem k pobytu.

TIP: Pro ty rodiče, kteří mají s dětmi nejblíže do Prahy, jsme připravili také možnost nechat své ratolesti otestovat v laboratoři PRONATAL, a to s velkou výhodou: bez objednání - www.mediconas.cz/cs/vysetreni-test-covid-19 - heslo pro odběr bez objednání: Jedu na nejlepší tábor od Klubu 112 :)

My, jako Klub 112, jsme pro naše děti zajistili pohodlnou možnost přetestování společností PRONATAL přímo v Bandárii. Testy by byly provedeny na zdravotní pojišťovnu dítěte. Nic méně, test je zdarma, ale je tam ona služba testování v místě konání tábora, takže by se platila doprava. Náklady na dopravu by se rozpočítaly na jednodlivé děti, které by musely být přetestované. Výjimku uděláme u našeho IV. turnusu a testování na začátku třetího týdne, protože tento turnus je zkrátka delší než ostatní a my stále zatím nevíme, jak se k tomu MZČR postaví. Jelikož by šlo systémově o všechny děti, je spravedlivé aby doprava šla na nás, tudíž za tuto službu nebudeme vybírat žádnou částku (platí jen u IV. turnusu 2021 a 2. testování - pokud budou testovány všechny děti - i ty s PCR testy).

Informovaný souhlas: Každé dítě, které bude zapotřebí přetestovat přímo v Bandárii, musí mít rodičem vyplněný a podepsaný Opakovaný informovaný souhlas k odběru - zde je dokument ke stažení.

Registrace dítěte k odběru - Mobilní odběrové centrum Klubu 112 - registraci je nutné provést nejpozději 2 dny před odběrem, aby se stihlo vše připravit, zadat do systému, nachystat potřebné množství odběrových sad atd..
NÁPOVĚDA:
Postup pro vyplnění údajů potřebnych pro test na Covid-19

 

Náhodné fotografie z programu webu letni-detske-tabory.cz

Vzkaz z Bandaboxu
Výtvarný workshop na táboře
Z celotáborové hry Pevnost Boyard
Skvělé táboráky v průběhu léta
Bandárie
Klárka - praktikantka táborové Bandičky

Dětský tábor na splátky

Do skončení nouzového stavu nabízíme rodičům možnost zajistit dětem náš letní dětský tábor na splátky. Tato nabídka tábora na splátky končí s nouzovým stavem: do 11. 4. 2021

přečíst celé

Nábor VOJENSKÉ AKADEMIE

Od ledna 2021 se náš airsoftový tábor prezentuje jako: VOJENSKÁ AKADEMIE. Máme zcela nový přístup a propracovaný program výcviku. Zkušenosti a adrenalin na maximální úrovni.

přečíst celé

On-line deník z Airsoft tábora 2021

Stále makáme na přípravách toho nejlepšího airsoft tábora v Čechách :) Nyní jsme připravili On-line deník S.T.S. Klubu 112 a dále pracujeme na zadání pro družstva a náplně misí pro hráče!

přečíst celé

Hlavními partnery táborů Klubu 112 jsou:

ArmyCRAFT
Top Army shop
Nejen do přírody
Hobby kohout
Aria travel

Hledáte pro dítě kvalitní letní dětský tábor?