Odkazy pro děti a jejich rodiče

Dovolte abychom Vám nabídli přehled toho, co vše je k nalezení na Internetu pro děti, může se jim hodit a to nejen na táborech. Jsou zde obchody které nabízejí dětské oblečení, pomůcky do škol, praktické dětské vybavení a mnoho dalšího, zkrátka vše pro děti.

Volnočasové aktivity pro děti

Máte doma holku nebo kluka ve věku 5-10 let a chcete aby chodilo na hodiny tance? Zkuste T.H.Dance v Berouně a vašim dětem se dostane základů tance a naučí se koordinaci celého těla na hudbu a rytmus.

E-shopy se sortimentem pro děti

Mujpelisek.cz nabízí povlečení, přikrývky, polštář
Svět stavebnice - prodej stavebnic
Dětské značkové oblečení za skvělé ceny
Stylové Miminko
Internetový obchod pro Vaší veselou zahradu je Zahrada Vesele. Zahradavesele.cz to jsou zahradní domky té nejvyšší kvality, privátní i certifikovaná dětská hřiště, skluzavky a další pro Vaší veselou zahradu.

Rozvoj dítěte

Certifikovaná instruktorka Marie Klenková nabízí pro správný vývoj dítěte bezpečné plavání kojenců v Praze.

Vzdělávání dětí a informace pro rodiče

Spokojené díte - konzultace, školní zralost, režim dne

Služby pro děti a rodiče

Hlídání dětí

Dětské tábory

Letné tábory pre deti Duchonkaland.
Tábory MAMUT Olomouc

Výlety pro děti a rodiny

Hledáte kam na výlet? Tipykamnavylet.cz je komunita výletníků, která si sdílí tipy na výlety, často krásné a rodinné výlety do přírody.

Ostatní

GRAVIDJÓGA - porod bez bolesti
Rodit dvakrát prakticky bez bolestí, to už přece nemůže být náhoda... Všechen personál se na mne díval jako na další div světa, protože já jsem vůbec nic necítila...
GRAVIDJÓGA - porod bez bolesti

Advokátní kancelář se specializací na rodinu a rodinné právo

Řešíte rozvod manželství a jsou v něm děti? Potřebujete vyřešit péči o nezletilé děti po rozpadu manželství a rozvodu? Kontaktujte advokátní kancelář v Praze JUDr. Poupové a využjte kompletní právní servis a služby renomované advokátní kanceláře.

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ