Letní dětský tábor 2018 - ten nejlepší tábor pro děti

Potáborová slova HV/HB

Nejnáročnější rok a táborová sezóna je za námi. Snažili jsme na oslavu 10. ročníku vymyslet něco extra a připravit pro děti program, který jen tak někde nezažijí. Byla to pro nás obrovská výzva. 50 týdnů jsme připravovali, skládali, objednávali a na sebe napojovali program, který by klidně mohl být rozdělen do několika táborů. Dali jsme do toho mnohé. Z osobního času a energie. A povedlo se nám to.

Mejdan rocku

V čase příprav jsme sehnali více jak 120 sponzorů, kteří věnovali nemalé množství vybavení, cen, darů, ale také potravin nebo technické podpory. Díky tomu jsme měli lepší dopravu dětí i materiálu, pestřejší jídelníček a taky dárky a ceny pro děti. Programově nás obohatili návštěvy jako Tokhi, sokolník, ohnivá show, policie, Evička Matějovská a další.

Letošní tábor se také potýkal s nemalými technickými problémy. 5 dnů jsme 1000x za den nahazovali hlavní jistič, abychom mohli v naplánovaném čase nabídnout dětem kvalitní jídlo. Nejvyhlíženější návštěvou proto byl elektrikář Milan, který do tábora doveze nový DEON (snad to píšu správně) a zprovozní nám stabilní přívod elektriky, především 380V, protože na to běží převážná většina kuchyňského vybavení, které jste mimojiné viděli na fotkách. 80l guláše se zkrátka v malém papiňáku uvařit nedá a podobně je to s těstovinami, svíčkovou, domácím koláčem a se vším ostatním :)

Vše jsme zvládli a to i v úmorných vedrech, která panovala téměř po celý tábor. Odrazilo se na to nás všech. Obrovská únava, ale chuť vše dokončit. Kdybychom mohli alespoň skočit do Sázavy ... kterou nám někdo ukradl a ten zbytek obarvil na zeleno :) I průtok v kohoutku na záchodě byl větší než v Sázavě.

Vlivem veder a únavy, ze začátku také absencí stabilního připojení, které nebylo způsobeno dodavatelem, ale počátečními výpadky proudu, jsme museli přehodnotit jak se postavíme k on-line deníku. Každý den jsem se ukecával, že k tomu sednu a naházím všechny informace. Ale pokaždé bylo něco důležitějšího. Ať už to bylo stejskací dítě, zlobivé dítě, zlobivá elektřina nebo chybějící voda v nádrži, vždy bylo něco přednějšího. Zvládal jsem alespoň tu a tam fotit, sednout k úpravám, naházet fotky na facebook a trochu komunikovat. Více zkrátka letos nešlo. Z praxe vím, že na táboře to nikdy nebude 100%. A jsem rád, že jediné co vázlo byl on-line deník. Naštěstí už před odjezdem bylo v deníku napsáno, že to není naše priorita a děláme jej ve volném čase. Toho letos moc nebylo. Věnovat se návštěvě kontroly hygieny, dohledávat špatná razítka od lékařů, starat se o V.I.P návštěvy. To vše byl masakr, který ale měl přednost :) Přednost měly naše-vaše děti a program, který stál za to zrealizovat.

Ještě Vám nebudu slibovat, že bude nějaké další pokračování v podobě LDT 2019. Kolektiv kuc hyně (schválně psáno rozděleně) mi zakázal používat názvy jako Mejdan a podobně. Oni z mejdanu neměli nic :) A jak jinak pojmenovat tábor, který bude po 10 letech, neboď první tábor se uskutečnil v roce 2009. Možná pojedeme 11. ročník. To je nyní ještě ve hvězdách, ačkoliv konjunce Saturnu a Marsu je nám nakloněna :)
Prosím, zachovejte nám přízeň. Moc děkujeme za milé, povzbuzující zprávy a také za nabídnutou pomocnou ruku.
Velmi si toho vážím a jsem rád, že jsem dal 10 let svého života do něčeho, co je tak pozitivně vnímáno a dle vašich slov, nemá ve světě konkurenci :) Pokud se o to někdo pokusí, vždy to bude jen slabej odvar :)
Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci největšího táborového projektu. Děkuji svým vedoucím, praktikantům, zdravotníkům a kuchyni. Děkuji návštěvám, které se zapojili do realizace a dali trochu času si odpočinout těm, za kterými přijeli. Děkuji kuchyni, že zvládli vařit na dvou fázích třífázová jídla. Děkuji Majdě a Míše, že zvládli uklízet bordel v táboře. Děkuji Carrymu a Janče, že na velíně odvedli obrovský kus práce a pomohli se vším, co doslova spadlo na jejich bedra :)
Děkuji pánu bohu ... no nyní už si dělám trochu srandu. Děkuji sobě, že jsem do toho šel, protože týden po návratu to vše vidím zase trochu jinak a jsem rád, že si mohu vybavit ty spokojené tváře vašich dětí, pro které to dělám především :) Nyní se jdu oholit, protože toho cápka v zrcadle nepoznávám. Neskutečně běhen tří týdnů zestárl a zešedivěl :)

Přeji vám, ať se dobře bavíte při vyprávění historek vašich rotelestí co vše zažily na táboře. Snad to vše bylo k něčemu dobré. A prosím, pokračujte v našem díle. Děti už jí všechno, umí pozdravit, poděkovat, poprosit, po sobě si trochu uklízet a zabavit se i bez mobilu. Ať třeba v dalším roce nezačínáme zase od nuly :)

Za rok 2018, HV/HB.

Plníme vaše přání - dětí, rodičů, ale i dospěláků ... Letní dětský tábor 2018 bude delší!!! A to o celé 3 dny, které využijeme k dalším táborovým hrátkám. Tábor v roce 2018 bude celý ve znamení oslav. A co se slaví? No přeci náš desátý tábor v pořadí!!! :)
Nenechte si ujít naši velkou táborovou oslavu. Bude to stát za to :)

Dětské tábory 2018 - dospěláci

Přípravy tábora 2018 zahájeny - krycí název: Mejdan 2018

Ani ne týden po návratu jsme začali pracovat na přípravách výročního dětského tábora, tj. 10. v pořadí. Chceme, aby náš letní dětský tábor 2018 byl naprostá pecka. Vše chceme zase trochu posunout a mít nadmíru dokonalé :) Máme rozmyšlenou celotáborovou hru. Máme v hlavě pár nápadů, jak oslavit naše kulatiny. Celé to pojmeme jako jednu velkou nezapomenutelnou párty, ze které se ani jednomu dítěti nebude chtít jet zpět domů :)

Kouzelná celotáborová hra

Všelijakými kouzly a čáry jsme vykouzlili "nejlepší tábor od Severky na jih" a proto jsme se rozhodli to v roce 2018 oslavit i tématem celotáborové hry. Hru jsme nazvali "Kouzelné léto". Dětem bude naservírovaná hra s etapami plné kouzel, kouzlení, čarování a také magie. U nás to nejsou jen prázdná slova. Opravdu budeme kouzlit a čarovat :) Celotáborovou hrou dětské soutěžní týmy provede největší kouzelník všech dob, legendami zahalený Merlin. Na děti se těší i samotná Morgana le Fay, ale také Saxana, černokněžník Mrakomor a klasicky česká, kouzelná babička :) Samotnou pointu hry a našeho příběhu nevykecáme. Chceme, aby dětem v průběhu celotáborové hry doslova spadla čelist :)

Delší tábor = více programu, více zábavy a více srandy

Standardně dětem poskytujeme hromadu zábavy ale jako by to všechno co děláme bylo málo ... všichni chtějí více. Více her, více airsoftu, více večerních programů i více výletů a proto právě přesně tohle na děti čeká v průběhu Mejdanu 2018. A my jsme alespon rádi, že naše rozmanité nápady máme nyní kam našlapat, protože 14 dnů není nafukovacích, ale 17? To je už zkrátka mnohem více času :)

A co na vás standardně čeká?

 • Skvělý a připravený oddílový i táborový program
 • Luxusní celotáborovka
 • Super zábavní a zkušení dospěláci
 • Báječná a kvalitní domácí kuchyně
 • 2 celodenní výlety
 • Ví-aj-pí návštěvy
 • Bohaté vybavení a ceny v soutěžích
 • Propracovanější táborový On-line táborový deník

Přihlášky spuštěny dříve s ohledem na netrpělivé ...

Už několik týdnů nás doslova bombardujete prosbami o dřívější spuštění příhlášek. A my jsme vám splnili i toto přání. A proto si Vás dovolujeme požádat o pochopení, že informace nejsou zcela ucelené, protože vše ještě vymýšlíme. Děkujeme za pochopení.

Pozvánka na dětský tábor Klubu 112

Hlavní vedoucí

Bc. Jan Borůvka
Hlavas tábora

Hledáte kvalitní dětský tábor?
Vyzkoušejte náš!

"Už deset let se věnuji poctivé přípravě a realizaci bez nadsázky nejlepšího tábora v Čechách - loni dokonce z ničeho nic vznikla hláška, že máme nejlepší tábory od Severky na jih :) Každý rok si dávám moc záležet, abychom zajistili pestrou skladbu programu a tábor děti bavil, měly dobré zázemí a poctivé jídlo, které jim bude chutnat, užily si program, poznaly zajímavé návštěvy, pobavily se a zasmály u večerního programu, vyhrály mnoho soutěží a her, získaly diplomy a medaile a starala se o ně skvělá parta dospěláků, která mají jediný cíl - jet na super tábor a pořádně si ho užít.
Věřím, že se mi to daří na 101%.
Děkuji všem - dospělákům za tvrdou práci, sponzorům za materiální podporu a rodičům a dětem za důvěru, kterou budujeme od roku 2005."

Honza Borůvka, hlavas

Táborové oddíly a orientační přehled přihlášených dětí

 1. Airsoft vojáci: 21 / 15 - obsazeno
 2. Nej holky: 21 / 12
 3. Záchranáři: 24 / 10 - obsazeno
 4. Velcí sporťáci: 27 / 14 - obsazeno
 5. Hrdinové: 24 / 15 - obsazeno
 6. Malí sporťáci: 23 / 14 - obsazeno
 7. Dobrodruzi: 26 / 15 - obsazeno
 8. Táborníci: 25 / 15 - obsazeno
 9. Šikulové: 14 / 12 - obsazeno
 10. Benjamínci: 10 / 10 - obsazeno

Novinky - Letní dětský tábor 2018 - Připravujeme tábor !!!

Letní dětský tábor 2018 - novinky

Přihlášky spuštěny a dost možná už brzo budou zase vypnuty. Necelých 48 hodin stačilo na to, aby se některé oddíly zaplnily k prasknutí. My moc děkujeme za důvěru. Velice si toho vážíme :)

Hledáme kvalitní oddíláky pro náš dětský tábor.
Náš oddíl pro nejmenší - Benjamínci se uchytil.
Oddíl Hrdinové jako stálice - alternativa pro policejní a hasičský tábor

Základní info k táboru 2018 Klubu 112

 • Termín tábora: 12. 8. - 28. 8. 2018 (neděle-úterý)
 • Kapacita tábora: cca. 115-120 dětí | přihlášeno: ; rezervováno: 0
 • Ubytování dětí: táborové chatičky pro 4-5 dětí
 • Věk dětí: 6 - 15 let
 • Program tábora: Nadupadný táborový program 2018
 • Místo: RS Březina - Zruč nad Sázavou - více na: adresa tábora
 • Cena tábora: 17 dnů jen za 5.900 Kč - více na: cena tábora
 • Místo odjezdu: Praha, ul. V olšinách, Strašnice - Individuální doprava možná

Důležité informace, podklady a instrukce

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ