Letní dětský tábor 2014 aktuálně

Z našeho táborového on-line deníku:

SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna
NEDĚLE
srpna
PONDĚLÍ
srpna
ÚTERÝ
srpna
STŘEDA
srpna
ČTVRTEK
srpna
PÁTEK
srpna
SOBOTA
srpna

Také v roce 2014 nabízíme náš od prvního do posledního dne nadupaný letní dětský tábor pro holky a kluky 6-15 let se spoustou zábavy a zajímavých táborových aktivit jako Tanec, Zumba, Airsoft, bojové sporty, Survival, Sport a mnoho dalšího.
Tam, kde si na dětský tábor jen hrají, u nás začíná ten pravý dětský tábor.
Návštevy a ukázky Policie ČR, Armády ČR, záchranářů a hasičů, velkolepé ohňostroje s audiodoprovodem a mnoho dalšího, co děti skutečně baví a na co mají vzpomínky několik let a rádi s námi jedou znovu.

Nabízíme jeden programově nadupaný turnus!

V roce 2014 poprvé nabízíme náš tábor ve dvou turnusech!
2. turnus - 16.8.-30.8.2014 - nadupaný letní dětský tábor
Pro každé dítě máme něco. Každé dítě i rodič si vybere. Máte rádi táborovou klasiku? Přihlašte se na první turnus. Máte rádi moderní aktivity? Přihlašte se na druhý turnus!

Celotáborová hra pro pořádný letní dětský tábor

Pro letní dětský tábor 2014 jsme vybrali obzvlášť zajímavé témata pro naši celotáborovou hru. Náš tábor se obrazně promění v peklo, které se nikdy nemýlí! Ano, letošní hra pro náš letní dětský tábor 2014 je inspirováno tématem oblíbené pohádky "S čerty nejsou žerty". Na soutěžní týmy čeká Lucifer, Janek, Petr Máchal, Dorotka i správce ze zámku. Soutěžní úkoly? Obzvlášť vypečené! A máme recept i na drzé čerty v hodnosti vraníka :)

Nenechte si ujít pořádný letní dětský tábor!

Hledáte letní dětský tábor, kde jsou děti na prvním místě? Chcete si zajistit tábor, kde se vaše děti naučí nové dovednosti a poznají mnoho nového? Má vaše dítě rádo Airsoft, Aerobic, tanec, bojové sporty nebo ho láká Výcvik přežití? Ne? Máme i klasické táborové aktivity. Našli jste ten správný letní dětský tábor. My přesně takový tábor nabízíme. Online objednávka/přihláška na LDT 2014.

Pestrý a rozmanitý program tábora

NEJ holky

Naše táborová pohoda láká i holky :o)

Jako každý rok připravujeme a nabízíme populární oddílové aktivity. Děti se naučí taktiku CQB v oddílu Airsoft, vyzkouší si moderní tance, Zumbu, cvičení na míčích a taneční improvizaci v Nej holkách, poznají nové bojové sporty v oddílu Bojovníci, vyzkouší si Baseball, vybiku, lakros ve sportovních oddílech, poznají nové výtvarné techniky v oddílu Výtvarka a natrénují jak zvládat nezvládnutelné v oddílu Survival - výcvik přežití.
Na našem táboře se zkrátka děti nenudí.

Důležité informace, podklady a instrukce

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ